معرفی ۱۰ مکان معروف در جهان در سال ۲۰۲۰ برای آنهایی که تنها سفر می کنند

تنها سفر کردن برای جهانگردان تجربه ارزشمند و در عین حال پر از اضطرابی می باشد. خیلی از افراد تنها سفر کردن را به سفر دسته جمعی ترجیح می دهند اما برای خوشگذرانی بیشتر، آشنایی و شناخت زیباترین مکان های دنیا و یا توریستی ترین مکان های جهان لازم است تا این سفر به تنهایی برای شما هیجان انگیز باشد.

در این مطلب 10 تا از زیباترین و بهترین مکانها برای جهانگری در سال 2020 برای افرادی که به تنها سفر کردن علاقه مند هستند معرفی شده تا برای گردشگردی انتخاب خوبی داشته باشند.

10 مکان معروف برای جهانگردان تنها در سال 2020

کایاک عنوان یک راهنمای سالانه سفر است که با توجه به میزان بیشترین جسنجو از سوی افرادی که تنها سفر می کنند، طی یک سال محبوبترین مقاصد را برای کسانی که به تنها سفر کردن علاقه دارند مشخص نموده است. با ما همراه باشید.

1- اوسوایا در آرژانتین

به عنوان یکی از توریستی ترین مکان های جهان هرساله 85 % از گردشگران تنها را به خود اختصاص می دهد.

بهترین مکان های گردشگری: اسوایا در آرژانتین

زیباترین مکان های دنیا برای سفر، بهترین کشور برای خوشگذرانی

اوسوایا، یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری جهان می باشد که به عنوان جنوبی ترین شهر در دنیا شناخته می شود و به پایان جهان معروف است و محل توقف کشتی های مسافر بری است که مسیر آنها قطب جنوب است و در بین مسیر از این شهر که یکی از زیباترین کشورهای توریستی دنیا شمرده می شود عبور می کنند.

موقعیت مکانی اوسوایا به این صورت است که میان کوه، خلیج و تنگه بیگل قرار گرفته و از شگفتی های این منطقه توریستی می توان آبشارهای زیبا، یخچال های طبیعی و حیات وحش آن را نام برد.

در اوسوایا که جزء زیباترین مکان های دنیا برای سفر شناخته می شود، ورزش های ماجراجویانه ای مانند غواصی، قایقرانی با کایک و اسکی بصورت هیجان انگیزی انجام می شود.

25 تا معروف ترین مکان های گردشگری جهان که باید خارج از فصل رفت

2- مادلین در کلمیبا

یکی دیگر از زیباترین مکان های دنیا برای سفر است که 85% از افرادی که قصد تنها سفر کردن دارند، سفر به این منطقه گردشگری را انتخاب می کنند.

بهترین مکان های گردشگری برای مجردها: مادلین

جاذبه های گردشگری اروپا، مهمترین جاذبه های گردشگری جهان

مادلین با وجود رواج مواد مخدر و خشونت باندهای تبهکار به خطرناکترین شهر در جهان معروف است و هرساله مسافران زیادی را به خود اختصاص می دهد.

انتیوکیا نام منطقه ای در شمال مادلین است که دولت ایالت متحده برای امنتی مسافران هشدار داده تا در سفر به این منطقه تجدید نظر کنند اما همچنان یکی از توریستی ترین مکان های جهان شناخته میشود و خیلی از گردشگرانی که به تنهایی سفر می کنند این منطقه را انتخاب می کنند.

از جاذبه های گردشگری این منطقه زیبای توریستی می توان به کوه ها و جنگل و مزارع گل و قهوه ای که اطراف این منطقه را احاطه نموده اند اشاره نمود. وجود پارک های سرسبز، رستوران های جدید و قهوه خوش طعم و عالی، عواملی هستند که مادلین را به یکی از توریستی ترین مکان های جهان تبدیل نموده است.

3- بوگوتا در کلمبیا

یکی از زیباترین کشورهای توریستی دنیا شناخته می شود که 85% از افرادی که به تنها سفر کردن علاقه دارند این منطقه را انتخاب می کنند. بوگوتا پایتخت کلمبیا و محل اقامت 10 میلیون نفر است که به عنوان یک دهکده مستعمراتی شناخته می شود.

زیباترین مکان های دنیا برای سفر: بوگوتا

جاذبه های گردشگری خارج از کشور، بهترین کشورهای جهان برای مسافرت

بوگوتا منطقه ای است که در میان آسمان خراش های چشم نواز و شهرک های ساحلی و کوه های آند قرار گرفته که چشم انداز زیبایی را ایجاد کرده و از جاذبه های این منطقه می توان به فستیوال های پی در پی غذا، نوشیدنی های عالی و خوشمزه و قهوه های مرغوب اشاره کرد.

4- نوک واقع در گرینلند

 یکی از جاذبه های گردشگری اروپا محسوب می شود که برای آنهایی که تنها سفر می کنند بهترین گزینه است. نوک بزرگترین شهر گرینلند است که در نواحی جنوبی قطب شمال واقع می باشد و منطقه ای است که کمتر کسی در مورد آن شنیده است.

توریستی ترین مکان های جهان: نوک

توریستی ترین مکان های جهان، زیباترین کشورهای توریستی دنیا

تماشای نهنگ ها و کاوش در یخچال های طبیعی کشور از جاذبه های منطقه نوک است و به عنوان قطب هنر و طراحی معاصر شناخته میشود. اگر برای یک سفر مجردی این منطقه را انتخاب کردید حتما به رستوران های مجلل با غذاهای محلی گرینلند سر بزنید.

5- ایبیزا

در بین مهمترین جاذبه های گردشگری جهان باید از ایبیزا نام برد که سالانه به عنوان مقصد 84% از گردشگرانی که تصمیم  می گیرند به تنهایی سفر کنند، انتخاب می شود و می توان گفت بهترین کشور برای خوشگذرانی است.

مهمترین جاذبه های گردشگری جهان: ایبیزاایبیزا یکی از محل های اصلی برگزاری جشن در اروپا می باشد که جزء جاذبه های گردشگری خارج از کشور محسوب می شود. داشتن سواحل خیره کننده، جنگل های کاج ، تپه های مدور، دهکده های ساکت، مکان های دنج برای یوگا و بازارهای کولی، این منطقه را در فهرست بهترین کشور برای خوشگذرانی قرار داده است.

6- ریو دوژانیرو در برزیل

یکی از زیباترین مکان های دنیا برای سفر است که 83 % از مسافران برای سفر تنهایی، این منطقه را انتخاب می کنند.

زیباترین مکان های دنیا برای سفر: ریودوژانیرواین شهر به کارناوال بوسانو و سامبا از آلات موسیقی برزیلی معروف است و از جاذبه های گردشگری ریو دوژانیرو می توان شب زنده داری و چشم انداز غذایی عالی و داشتن کوه های سرسبز و پارک های پر از برگ و سواحل زیبا در وسط شهر را نام برد.

برای تفریح و خوشگذرانی در ریو دوژانیرو می توانید به موج سواری، صخره نوردی ، گلایدینگ و پیاده روی بروید.

7- سانتیاگو در شیلی

انتخاب 83% از افرادی است که تنها سفر کردن را ترجیح می دهند و یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری جهان است.

مهمترین جاذبه های گردشگری جهان: سانتیاگوسانتیاگو دارای معماری و چشم اندازی شگفت انگیز است که در میان دره ای احاطه شده توسط کوه ها قرار گرفته است.

موزه هنرهای زیبا، کاخ سلطنتی و کلیسای جامع از جمله ساختمان های گرانبهایی است که در شیلی قرار گرفته است و همچنین سرشار از آسمان خراش ها و ساختمان های اداری است.

برای خوشگذرانی در این شهر می توانید به موزه، گالری های هنری، رستوران های کنار خیابانی و کافه های آن سر بزنید.

8-فاس در مراکش

 جزء زیباترین مکان های دنیا برای سفر است که طی یکسال از سوی 83% مردم برای مسافرت مجردی انتخاب شده است.

زیباترین مکان های دنیا برای سفر: فاسقدمت شهر فاس به سال 789 بعد از میلاد باز می گردد و سرشار از چشم اندازهای باستانی است. تجمع اساتید، دانشمندان و فیلسوفان بزرگ در این شهر باعث شده تا نخستین و قدیمی ترین دانشگاه شناخته شده در جهان در شهر فاس واقع شده باشد.

اگر به کوچه های پر پیچ و خم، بازارهای شلوغ، خیابان های خلوت، مناره های بیشمار، کاخ های بزرگ باستانی و خانه های خیره کننده علاقه مند هستید حتما به شهر فاس سفر کنید.

9- ترینیداد و توباگو

از بهترین کشورهای جهان برای مسافرت هستند که سالانه توسط 83% مردم که از سوی توریسم بلاگرها برای تنها سفر کردن انتخاب می شوند.

بهترین کشورهای جهان برای مسافرت: ترینیداد و توباگوترینداد و توباگو در واقع دو جزیره هستند که در شمال ونزوئلا قرار گرفته اند و هردو به جنگل های بارانی سرسبز، آبهایی به زلالی کریستال و سواحل ماسه ای سفید شهرت دارند و می توانید با استفاده از کشتی به هردوی آنها سفر کنید .

توباگو کوچک تز است و برای تفریحات ساحلی بسیار دلپذیر است و تریینداد برای شب زنده داری گزینه بهتری است.

10- کارتاگنا در کلمیبا

از دیگر جاذبه های گردشگری خارج از کشور است که سالانه 83% از جهانگردانی که تنها سفر می کنند این منطقه را انتخاب می کنند. 

جاذبه های گردشگری خارج از کشور: کارتاگنااین منطقه در قرن 16 بنا شده و به دلیل قرار گرفتن در سواحل کارائیب دارای هوایی گرمسیری است. از جاذبه های گردشگری کارتاگنا می توان میادین، پارک ها، خیابان های سنگ فرش زیبا و سواحل ماسه ای سفید را نام برد.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.