بازگردانی رمز فراموش شده حساب یاهو به روش جدید و آسان

*+ معرفی یک روش جدید و آسان برای بازگردانی رمز فراموش شده حساب یاهو +*

اگر گذرواژه یاهو را فراموش کرده اید، نمی توانید همان رمز عبور را بازیابی کنید، اما می توان به یک روش آسان یک رمز جدید برای حساب یاهو خود تعریف نمایید.
1) در ابتدا برای انجام این کار باید به سایت yahoo.com رجوع کنید و روی دکمه “ورود به سیستم” واقع در بالای صفحه کلیک کنید.

معرفی یک روش جدید برای بازگردانی رمز فراموش شده حساب یاهو

2) سپس روی لینک «مشکل ورود به سیستم» و یا ” trouble signing in “ کلیک کنید.

دکمه " trouble signing in " برای بازنشانی رمز حساب یاهو

می توانید آدرس ایمیل یاهو یا شماره تلفن مورد استفاده برای ثبت نام را وارد کنید، و سپس روی دکمه “ادامه” کلیک کنید.

  • اگر از یک آدرس ایمیل استفاده می کنید، یک پیام حاوی یک لینک که می توانید با آن برای ایجاد یک رمز جدید اقدام کنید، دریافت می کنید.

دکمه "continue" برای بازیابی پسورد حساب یاهو

3) روی دکمه  “Yes, Text Me An Account Key” کلیک نمایید.

دکمه  “Yes, Text Me An Account Key”

نکته : اگر دیگر به آن شماره تلفن دسترسی ندارید و شما قبلا یک ایمیل / شماره تلفن بازیابی دیگر تنظیم کرده اید، روی دکمه «من به این تلفن دسترسی ندارم» کلیک کنید.
یاهو لینک پسورد و یا گذر واژه جدید را به گزینه بازیابی دیگر شما ارسال می کند.
پس از دریافت متن / ایمیل، کد را در قسمت ارائه شده وارد کنید و سپس روی دکمه «تأیید» را کلیک کنید.

وارد کردن شماره تلفن برای بازیابی رمز ایمیل در یاهو

4) با انتخاب دکمه “verify” وارد صفحه جدیدی می شوید که در آن باید بر روی دکمه “ایجاد یک رمز عبور جدید” و یا ” create a new password “ کلیک کنید.

دکمه "ایجاد یک رمز عبور جدید" و یا " create a new password "

5) ممکن است لازم باشد یک reCAPTCHA را وارد کنید تا  یاهو متوجه شود که شما ربات نیستید. پس از انجام این کار، روی دکمه “ادامه” کلیک کنید.

انتخاب گزینه من ربات نیستم

6) در صفحه بعدی نیاز به ایجاد یک رمز عبور جدید برای حساب کاربری خود دارید (مطمئن شوید که از یک رمز عبور مطمئن و امن استفاده می کنید). پس از تایپ و تایید گذرواژه جدید خود، روی دکمه “ادامه” کلیک کنید.

وارد کردن رمز جدید

7) ایجاد یک گذرواژه جدید به صورت خودکار از همه دستگاههای دیگر که به دلایل امنیتی مرتبط با این حساب پیوند داده اید، به شما اعلام می کند.
بنابراین، مجددا باید با استفاده از گذرواژه جدید خود در دستگاههای دیگر وارد شوید.

در نهایت اگر شما هیچ حساب های بازیابی اضافی مرتبط با حساب خود ندارید، از شما خواسته می شود که یک ایمیل ثانویه یا شماره تلفن اضافه کنید.
این فقط به این منظور است که اگر شما دسترسی به ایمیل اصلی یا شماره تلفن خود را از دست داده اید می توانید دوباره در آینده رمز عبور خود را از این طریق بازیابید.
پس از اضافه کردن اطلاعات، روی دکمه ” looks good “ کلیک کنید.

" looks good " مرحله نهایی بازیابی رمز یاهو

8) شما با موفقیت بازیابی و تغییر کلمه عبور حساب یاهو خود را انجام داده اید. روی “OK، Got It” کلیک کنید تا به یاهو خود بازگردید.

دکمه "OK، Got It"

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.