یادگیری هر چیزی احتیاج به آموزش درست و تمرین بسیار دارد. اگر قصد یادگیری زبان اگلیسی را دارید بهتر است که این مطلب را تا آخر مطالعه کنید چرا که این پست را به ” معرفی چند نرم افزار آموزش زبان انگلیسی رایگان اندروید ” اختصاص داده ایم تا با مطالعه آن بتوانید بهترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی رایگان اندروید را انتخاب و نصب کنید. در مطالب گذشته فهرست بهترین منابع آزمون آیلتس (IELTS) خودخوان را به شما معرفی کردیم. ما در این پست سعی داشته ایم تا مهمترین و کاربردی ترین آن ها را برایتان معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

نرم افزار رایگان اموزش زبان انگلیسی برای اندروید

نرم افزار های بسیاری زیادی هستند که میتوانید با استفاده از آن ها زبان خود را تقویت کنید. اما مهمترین نکته این است که تمرین مداوم داشته باشید. در ادامه چند نرم افزار رایگان اموزش زبان انگلیسی برای اندروید را معرفی می کنیم که مهارت های 4 گانه زبان ( خواندن، نوشتن، شنیداری، صحبت کردن) را به خوبی آموزش می دهند.

همانطور که میدانید، اساتید آموزش زبان انگلیسی متدها و روش های متعددی را برای یادگیری بهتر زبان آموزان طراحی می کنند اما از این میان امروزه نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی رو بورس می باشند و افراد زیادی تمایل دارند نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی را جایگزین کلاس های آموزشگاهی و حضوری زبان کنند.

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی نصرت

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی نصرت
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی نصرت

نصرت یکی از قدیمی ترین و اولین نرم افزارها و مدیای آموزش زبان انگلیسی را ارائه داده است که به دلیل کیفیت و رضایت کاربرانش ،امروز هم تعداد زیادی کاربر را به خودش جذب میکند. یکی از بهترین بسته های آموزش زبان انگلیسی است که توسط دو آزمایشگاه زبان داخلی و با نظارت یک موسسه زبان خارجی تدوین شده است و توسط بسیاری از اساتید باتجربه زبان انگلیسی در داخل کشور، بعنوان بهترین منبع نرم افزار آموزش زبان انگلیسی (حداقل در زمینه مکالمه و لغت زبان انگلیسی) معرفی می شود. تاثیر این نرم افزار آموزشی در تقویت مکالمه در کمتر از ۳ ماه !! واقعا جالب و تحسین برانگیز است.

قشنگ ترین جملات احوال پرسی به انگلیسی با ترجمه فارسی

 اپلیکیشن آموزش انگلیسی با موسیقی (چکامه)

 اپلیکیشن آموزش انگلیسی با موسیقی (چکامه)
اپلیکیشن آموزش انگلیسی با موسیقی (چکامه)

چکامه اپلیکیشن ایرانی محبوب می باشد که در زمینه آموزش موسیقی است که با پخش آهنگ های مختلف و متن همچنین ترجمه فارسی، کمک مناسبی برای تقویت زبان انگلیسی می باشد.

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Duolingo

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Duolingoنرم افزار آموزش زبان انگلیسی Duolingo
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Duolingo

یادگیری زبان در نرم افزار Duolingo با جنبه سرگرمی همراه است که برای بسیاری بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی است. همچنین کلمات و موضوعات پایه ای در زبان در این نرم افزار نسبتا مناسب توضیح داده شده اند. نرم افزار دولینگو یکی از نرم افزار های خارجی است که پایه آموزش آن زبان انگلیسی است و به همین دلیل، گوش شما به زبان انگلیسی بیشتر آشنا میشود.

 اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Learn Languages with Memrise

 اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Learn Languages with Memrise
اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Learn Languages with Memrise

اصطلاحات خنده دار انگلیسی با ترجمه فارسی

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Learn Languages with Memrise دارای ۴۵ میلیون کاربر فعال است که نشان می‌دهد این برنامه یکی از بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی به‌شمار می‌رود. این برنامه تدریس زبان را با کمک ویدئو انجام می‌دهد و افرادی که به زبان مسلط هستند ازطریق ویدئو به سایر زبان‌آموزان تازه وارد، آموزش خواهند داد. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Memrise در واقع با استفاده از ویدیو ها شنیداری شما را بسیار تقویت می کند.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Basuu: Language Learning

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Basuu: Language Learning
اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Basuu: Language Learning

یکی دیگر از بهترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی یا به‌طورکلی زبان، اپلیکیشن آموزش زبان Busuu است که در بین اپلیکیشن‌های منتخب گوگل نیز قرار گرفته است. این اپلیکشن بیش‌از ۱۰۰ میلیون کاربر در سراسر دنیا و در پلتفرم‌های مختلف دارد و علاوه‌بر قرارگیری در فهرست اپلیکیشن‌های منتخب گوگل، در PC MAG نیز نمره‌ی عالی از منتقدان کسب کرده و توسط DtGV به‌عنوان بهترین اپلیکیشن آموزش زبان در سال ۲۰۱۸ لقب گرفته است.

نرم افزار آموزش زبان Rosetta Stone

نرم افزار آموزش زبان Rosetta Stone
نرم افزار آموزش زبان Rosetta Stone

۲۵ اصطلاحات عاشقانه انگلیسی که با آن می توانید دل عشقتان را ببرید

در این برنامه یادگیری زبان را با تکیه بر توضیحاتی تجربه می‌کنید که مبتنی بر یک زبان دیگر (زبان محلی کاربر) هستند. برای مثال اگر به زبان فرانسوی مسلط باشید، توضیحات لغات و عبارت انگلیسی توسط برنامه Rosetta Stone به زبان انگلیسی برایتان نمایش داده می‌شود. این برنامه برای یادگیری لغات و عبارت پایه‌ای از راهنمای تصویری هم استفاده می‌کند. خوشبختانه اپلیکیشن Rosetta Stone با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد. میتوان گفت که نرم افزار روستا استون یکی از بهترنی نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی است و به شما پیشنهاد میکنیم که برای یادگیری هر زبانی از این نرم افزار استفاده کنید.

خلاصه

به صورت کلی اگر قصد یادگیری زبان انگلیسی با نر م افزا را دارید باید بگوییم که حتما باید به صورت مداوم تمرین داشته باشید. و به غیر از نرم افزار سعی کنید تا میتوانید کتاب های زبان انگلیسی را مطالعه کنید و در گوگل سوال های خود را جستجو کنید. اگر بخواهیم بهترین نرم افزار های یادگیری زبان انگلیسی را معرفی کنیم باید بگوییم که، نرم افزار آموزش زبان Rosetta Stone و نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Duolingo بسیار کاربردی تر و موثر تر خواهند بود.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید