راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری با پول کم از طریق بورس

برای شروع یک کار پردرآمد عوامل متعددی در موفقیت ما نقش دارند که مهمترین این موارد، سرمایه اولیه، زمان مورد نظر و میزان ریسک پذیری شما می باشد. برای راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری با پول کم، بورس و وارد کردن سرمایه در بازار سرمایه، روش خوبی است که در حال حاضر افراد زیادی به سمت آن جذب می شوند.

با ورود به بورس اوراق بهادار می توانید با حداقل سرمایه به فکر افزایش پول خود باشید و روی آن سرمایه گذاری کنید، اما قطعا با فراز و نشیب هایی روبرو خواهید بود.

سرمایه گذاری با پول کم از طریق بورس

سرمایه گذاری در بورس با پول کم برای افراد مبتدی امکان پذیر است و شما می توانید به مرور سرمایه خود را افزایش دهید و به سود بیشتری دست یابید. برای سرمایه گذاری با پول کم و سود بالا، باید ریسک بیشتری را متحمل شد و به عنوان یک منبع درآمد جانبی آن را در نظر گرفت. سرمایه گذاری در بورس با ریسک همراه است و هیچ سود تضمینی در بورس وجود ندارد، اما راههایی وجود دارد که با رعایت آنها می توان ریسک بازار بورس را به حداقل رساند و افزایش قطعی سرمایه را بهمراه داشت.

شاید برای شما سوال شود میزان درآمد ماهیانه در بورس چقدر است و آیا می توان به عنوان یک منبع درآمد به آن نگاه کرد. باید به این نکته توجه داشته داشت، که میزان افزایش سرمایه از طریق بورس با مقدار پول اولیه شما در ارتباط است و شما باید با توجه به میزان سرمایه اولیه خود، انتظار افزایش سوددهی از طریق بورس را داشته باشید.

بهترین راه سرمایه گذاری با پول کم چیست؟

افزایش قیمت سهام در بورس براساس درصد محاسبه می شود و اگر شما 1 میلیون تومان سهام بخرید و سهم شما، 10 % سود داشته باشد، سود بدست آمده از طریق این سهم برای شما 100 هزار تومن خواهد بود. برای کسب حداکثر سوددهی در بورس، بهتر است که با فوت و فن های آن آشنا شوید و در جریان روند بازار سرمایه قرار بگیرید.
سرمایه گذاری با پول کم از طریق بورس

مزیت های سرمایه گذاری با پول کم از طریق بورس

ممکن است در ذهن شما گزینه های متفاوتی برای سرمایه گذاری پر سود و مطمعن، آن هم با پول کم وجود داشته باشد که یکی از آنها بانک است. یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری با پول کم سرمایه گذاری در بورس است. ما در حال حاضر همه افرادی که سابقه سپرده گذاری در بورس را داشته اند به این نتیجه رسیده اند که بورس بهترین روش برای سرمایه گذاری مطمعن با سود بالا است.

 • سرمایه گذاری در بورس بصورت اینترنتی از راه دور و با حداقل سرمایه گذاری و با پول کم امکان پذیر است.
 • شما با سرمایه گذاری در بورس در صورت نیاز می توانید بلافاصله پول خود بصورت نقد خارج کرده و از آن استفاده نمائید و با سرعت بیشتری نسبت به سایر روش ها شاهد افزایش سرمایه خود خواهید بود.
 • با سرمایه گذاری در بورس و لزوم آموزش بورس برای کسب سود بیشتر، مفاهیم بسیاری را در زمینه اقتصادی و مالی فرا می گیرید که در بر فعالیت های اقتصادی شما تاثیر گذار خواهد بود و برای مصرف پول خود مهارت بیشتری را کسب خواهید کرد.

بهترین روش سرمایه گذاری بلند مدت کدام است؟

 • با خرید سهم در بورس می توانید سود نقدی سهام را بصورت سالیانه دریافت کنید. ممکن است برخی از شرکت ها، یک بار در سال سود بدست آمده از شرکت را میان سهامداران تقسیم کنند؛ به این ترتیب علاوه بر حفظ سهم اولیه، ارزش سهم شما نیز افزایش پیدا می کند و سودی را نیز در بر خواهد داشت.
 • سرمایه گذاری در بورس با تنوع زیادی همراه است و در زمینه های مختلف امکان سرمایه گذاری برای شما وجود دارد.
 • شاید بتوان گفت بهترین سرمایه گذاری با پول کم سرمایه گذاری در بورس است. با سرمایه گذاری در بازار بورس علاوه بر اینکه پول شما افزایش پیدا می کند، چرخه صنعت و اقتصاد نیز با رشد همراه خواهد بود و یک فعالیت سوداگرانه محسوب نمی شود.
 • در مقایسه با سود حاصل از بانک ها، به تورم وابسته نیست و حتی با افزایش قیمت یک سهم در بازار شما نیز سود خواهید کرد.

سرمایه گذاری با پول کم از طریق بورسبرای سرمایه گذاری در بورس  از کجا شروع کنیم؟
اگر سرمایه زیادی ندارید و با پول کم تصمیم دارید، کسب و کاری راه بیندازید بورس را انتخاب کنید. ممکن است شما اطلاعات کافی درمورد سرمایه گذاری در بورس نداشته باشید، به هیچ عنوان نگران نباشید، شما به مرور تجربه کسب خواهید کرد، اما برای اینکه سرمایه گذاری شما در بورس با سود بیشتری همراه باشد، بهتر است برخی موارد رعایت شود.

 • شما باید روند حرکت بازار سرمایه را در نظر بگیرید و آگاه باشید که بازار در چه جهتی رو به صعود است و به عبارتی بهترین سهام برای خرید در بورس کدام است.
 •  سعی کنید اگر پول قابل توجهی در دسترس داشتید در بورس سرمایه گذاری کنید و روی سهم های آینده دار تمرکز کنید.
 • ماهیانه حداقل 10 درصد از درآمد خود را با خرید یک سهم در بورس سرمایه گذاری کنید.
 • بعد از سرمایه گذاری در بورس، سعی کنید پول اولیه خود را مرور افزایش دهید و برای کمکهای مالی و جبران موارد مالی در وضعیت های مختلف، به مقدار پولی در بورس وارد کرده اید دست نزنید.
 • اختصاص دادن ماهانه حداقل 200 هزار تومن برای خرید سهم در بازار سرمایه می تواند با افزایش آن همراه باشد و سوددهی خوبی را بهمراه داشته باشد.

– با این کار نه تنها شما یک مبلغی رو پس انداز کردید بلکه این اطمینان را نیز خواهید داشت که با افزایش حتی کم بهمراه خواهد بود.

 • برای بدست آوردن سود حداکثری در بورس، آموزش بورس و تحلیل و بررسی از اهمیت زیادی برخوردار است.

با وجود همه مواردی که گفته شد، نمی توان سود تضمینی در بورس را مشخص کرد و حتی نمی توان همه معاملات بورسی را سودآور دانست، چه بسا افراد باتجربه ای که با خرید یک سهم در بورس متحمل ضرر شده اند، اما با رعایت برخی موارد می توان از بروز ضرر در معاملات بورس جلوگیری کرد و آنها را به حداقل رساند.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.