آیا حس دلتنگی دو طرفه است؟ نشانه های دلتنگی دو طرفه

آیا حس دلتنگی دو طرفه است؟ شخص دلتنگ چه ویژگی هایی دارد؟

زمانی که کسی عاشق می شود ممکن است در رابطه ی عاطفی خود احساسات متفاوتی را تجربه کند که یکی از آن ها دلتنگی است. گرچه دلتنگی فقط بین عاشق و معشوق نیست اما این سوال که آیا حس دلتنگی دو طرفه است معمولا در ذهن افرادی ایجاد می شود که در یک رابطه عاطفی و عاشقانه هستند. این افراد همیشه به این موضوع فکر میکنند که آیا شخص مقابل احساسات شبیه به آن ها را تجربه میکند یا نه؟ مثلا وقتی دلش برای شریک عاطفی اش تنگ میشود به این موضوع فکر می کند که آیا این احساس دو طرفه است؟ در بعضی از شرایط ممکن است دو طرف فاصله ی زیای باهم داشته باشند اما حس دلتنگی دو طرفه و همزمانی را در وجودشان حس کنند.

آیا دلتنگی دو طرفه است؟

نمی توان خیلی با اطمینان گفت بله حس دلتنگی کاملا دو طرفه است. مثلا زمانی که من در خانه هستم و دلم برای کسی تنگ می شود طرف مقابل نیز همین احساس را تجربه میکند. همیشه اینگونه نیست و در این خصوص نشانه ها و رفتارهایی وجود دارد که نشان دهنده احساس دلتنگی دو طرفه است.

نشانه های دلتنگی دو طرفه

بعضی از نشانه های دلتنگی دو طرفه که توسط روانشناسان مورد بررسی و تایید قرار گرفته است را در قسمت پایین بررسی میکنیم.

دیدن آن شخص در رویا

یکی از نشانه های دلتنگی دو طرفه که ممکن است خیلی وقت ها آنها را تجربه کرده باشید دیدن شخص مورد نظر در رویاست. اگر کسی دلتنگ شما باشد ممکن است در رویای شما ظاهر شود و یا مثلا کسی را سالها ندیده اید و یا اصلا مدتی به آن شخص فکر نکرده اید و به طور غیر معمول آنها در رویای شما ظاهر می شوند و خیلی اتفاقی شما دلتنگ آن شخص میشوید در این شرایط یعنی آن شخص نیز دلتنگ شما شده است که در رویای شما آمده است.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله” چرا خواب بعضی افراد را زیاد می بینیم ” را بخوانید.

تغییر خلق و خو

در بعضی از مواقع ممکن است خلق و خوی شما به طور غیر منتظره تغییر کند. این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد و یکی از این عوامل دلتنگی است. زمانی که احساس می کنید خلق و خوی شما به طور ناگهانی تغییر می کند و یا شما حال و هوای آن شخص را به خود گرفته اید، این موضوع نشان میدهد که طرف مقابل دلتنگ شما شده است و در این حالت یک دلتنگی دو طرفه بین شما و شخص مقابل به وجود آمده است.

صدا کردن اسم آن شخص

بعضی وقت ها دلتنگ کسی هستید و ممکن است به طور اشتباهی در یک جمع اسم آن شخص را صدا کنید و یا اینکه مدام تصویر آن شخص در ذهن شما باشد. این موضوع نشانه دلتنگی آن شخص برای شما و به وجود آمدن یک احساس دلتنگی دو طرفه بین شما و طرف مقابلتان است.

حالت پریشانی

زمانی پیش می آید که شما احساس پریشانی عجیبی دارید. هنگام خوابیدن، غذا خوردن و یا هر کاری که شما در طی روز انجام می دهید احساس پریشانی را تجربه میکنید. این نشانه ی دلتنگی دو طرفه است که هر دو شخص در یک زمان دچار این احساسات می شوند.

تلپاتی

ممکن است به نظر برسد که شما در حال خواندن ذهن آن ها هستید و افکار آنها را ناگهان می شنوید. دلیلش این است که آن شخص به شما فکر می کند و شکاف روانی بین شما را پر می کند. این یعنی آن شخص دلتنگ شما است و در فکرش با شما در ارتباط است. تله پاتی یک احساس روانی بزرگ دلتنگی دو طرفه است حتی زمانی که آن شخص از شما دور باشد اما وقتی در وجود شما احساس درک متقابل ایجاد شود نشانه ی تلپاتی و دلتنگی دو طرفه است.

نشانه های معنوی دلتنگی دوطرفه

حتما شده به کسی فکر می کرده اید و ناگهان آن شخص با شما تماس گرفته یا به شما پیام داده است این برخوردهای همزمان نشانه ای از دلتنگی های دوطرفه است و نشان می دهد کسی دلتنگ شماست. یا دلتنگ شخصی هستید و او را به صورت اتفاقی در جایی می بینید.

کیهان به روش‌های مرموز کار می‌کند و گاهی اوقات یک برخورد همزمان قوی‌ ترین نشانه‌ دلتنگی است که به شما می‌گوید شخصی به شما فکر می کند و دلش برای شما تنگ شده است.

دیدن اعداد تکراری

تکرار اعداد نشانه ای است که به شما می گوید شخصی دلتنگ شماست. اگر تعداد زیادی اعداد تکراری مانند ساعت جفت 22:22 را در زندگی خود مشاهده می کنید باید به آن توجه کنید، ممکن است شخصی دلتنگ شما باشد.

خواندن مقاله چرا همش ساعت جفت می بینیم توصیه می شود.

ارتباط از طریق یک غریبه

همه چیز در جهان از طریق نوعی کانال به هم مرتبط و پیوسته است. در واقع روابط علت و معلولی ما را به هم نزدیک می کند. همه چیز به هم مرتبط است، وقتی یک انتهای رشته می لرزد، انتهای دیگر نیز می تواند آن را احساس کند. کائنات دوست دارد مردم را از طریق یک غریبه دور هم جمع کند.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.