عکس های کیانو ریوز در دوران جوانی که کمتر دیده شده اند

در ایم مطلب عکس های کیانو ریوز فوق ستاره سینمای هالیوود را در دوران جوانی و سالهایی که هنوز به این شهرت جهانی نرسیده بود را قرار داده ایم.همانطور که می دانید این بازیگر روزگار بسیار پرفراز و نشیبی را طی نموده است و در سال های جوانی شاهد مرگ چندی از عزیزان خود بوده است و متحمل ضربات روحی فراوانی در زندگی شخصی خود شده است.

این تصاویر دوران جوانی کیانو که کمتر دیده شده اند از صفحات اینستاگرام طرفداران او و دیگر سایت های مربوط به ستارگان سینمای جهان گرفته شده اند و مطمئن هستیم که در این مطلب عکس هایی از کیانو ریوز را می بینید که تا به حال در هیچ جا مشاهده نکرده اید.

این بازیگر محبوب فیلم های امریکایی که گفته می شود در کشور لبنان به دنیا آمده و ریشه پدر و مادر او به انگلیسی،پرتقالی،چینی و امریکایی بر می گردد. پدر و مادر کیانو در دوران کودکی آن به امریکا مهاجرت کردند و پس از آن همانجا ماندند. کیانو ریوز در دوران دبیرستان رشته تحصیلی خود را دوست نداشت و بخاز همین از مدرسه بیرون آمد و از همان دوران کودکی و جوانی به تحصیل در رشته کارگردانی مشغول شد.

در ادامه مجموعه ای از عکس های دوران جوانی و نوجوانی کیانو ریوز را برای شما جمع آوری کرده ایم که پیشنهاد می کنم تماشا کنید.

عکس دوران جوانی کیانو ریوز و درحال تحصیل در رشته کارگردانیعکس دوران جوانی کیانو ریوز و دوران سخت زندگی اوتصویری کمتر دیده شده از جوانی کیانو ریوزعکسی از کیانو در سال های 1989عکس از چهره کیانو ریوز در زمانی که هنوز به شهرت نرسیده بودعکس جالب از کیانو در دوران جوانی به سبک چینی هاعکس دوران جوانی از کیانو ریوز

UNSPECIFIED – JANUARY 01: Photo of Keanu Reeves (Photo by Michael Ochs Archives/Getty Images)

عکس دوران جوانی کیانو ریوز در رودخانهتصویر جوانی کیانو ریوزتصویر کیانو ریوز در سال های ایتدایی شهرتعکس در اوج جوانی کیانو ریوز

عکس دوران نوجوانی کیانو ریوز

تصویر دوران نوجوانی کیانو ریوز
Keanu Reeves during the filming of Bill and Ted’s Excellent Adventure (Photo by Aaron Rapoport/Corbis via Getty Images)

عکس دوران جوانی کیانو ریوز و علاقه او به ورزش هاکیعکس جوانی کیانو در سال های ابتدایی بازیگری

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.