فیلم مست عشق و آخرین اخبار در مورد روند تولید آن

»اخرین اخبار در مورد روند تولید فیلم مست عشق«

در این پست اطلاعاتی کامل در ارتباط با فیلم پر جاشیه مست عشق آشنایی بزرگ شاعر ایرانی، مولانا جلال الدین محمد بلخی و شمس تبریزی را به تصویر می کشاند را در اختیار شما دوستادارن این فیلم تاریخی قرار می دهیم. در مرحله اول که عوامل این فیلم در تکاپوی گرفتن مجوز ساخت بودند با مشکلات و حواشی متعددی رو برو شدند. که در این پست به شرح کامل آنها می پردازیم.

حتما بخوانید: مولانا که بود؟

دلیل مخالفت مراجع تقلید با تولید فیلم مست عشق

ساخت سریال مست عشق در ابتدای کار با مخالفت برخی از مراجع تقلی دو استفتای برخی از طلاب رو به رو شد. مراج تقلیدی همچون آیت الله مکارم شیرازی و آیت الله نوری همدانی در پاسخ به عمل طلاب گفتند که اگر مزمون و مفهوم فیلم مست عشق ترقیب و تشویق عوام برای فرقه صوفیه باشد شرعا و عورفا حرام است و ساخت آن جایز نیست.

پاسخ وزیرفرهنگ و ارشاد به استفتاء طلاب درباره فیلم مست عشق

اما وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی آقای عباس صالحی در پاسخ به استفتاء طلاب و مراجع تقلید گفت از آنجایی که فیلم مست عشق در ایران ساخته نمی شود طبیعتا برخی از مراحلی که فیلم های ساخته شده در ایران طی میکنند را نمیگذراند به همین دلیل ما در جریان کامل فیلمنامه مست عشق نیستیم و چون هیچ اطلاعی از جزییات فیلمنامه در اختیار ما نیست پیش داوری و قضاوت نیز جایز نیست.

پاسخ تهیه کننده مست عشق به استفتاء طلاب درباره فیلم مست عشق

تهیه کننده فیلم مست عشق (مهران برومند) در پاسخ به حواشی ابطال پروانه ساخت فیلم مست عشق گفت :مست عشق تا کنون اقدام به گرفتن پروانه ساز نکرده اما تا پیش از آغاز فیلمبرداری، برای دریافت مجوز قانونی ساخت اقدام خواهد شد.

مهران برومند در پاسخ به استفتاء طلاب و مراجع تقلید گفت فیلمنامه مست عشق، داستان مستقیم زندگی مولانا و شمس را به تصویر می کشد و هیچ ارتباطی به ترویج فرقه صوفی‌گری ندارد. و خبر جالب این است که فیلم «مست عشق» برای اکران در سطح بین‌المللی ساخته می‌شود و از آنجایی که تولید مشترک کشور ایران و ترکیه است به دو زبان ایرانی و ترکی دوبله خواهد شد.

و همچنین روابط عمومی فیلم «مست عشق» در پاسخ به نظر مراجع تقلید، کلیپ ویدئوی رهبری را که در سال 87 با شاعران در مورد مثنوی مولوی گفتگو کرد را منتشر کردند.

تصاویری جدید از گریم شهاب حسینی و پارسا پیروزفر در فیلم مست عشق

اکنون ساخت فیلم مست عشق با دریافت مجوز با حضور بازیگران ایرانی و جمعی از بازیگران ترکیه ای همچون هانده آرچل در ترکیه کلید خورد و در این بخش از مقاله تصاویر کمتر دیده شده از گریم متفاوت بازیگران اصلی سریال مست عشق ، شهاب حسینی و پارسا پیروز فر در نقش شمس و مولانا را با شما عزیزان به شتراک میگذاریم.

شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی در فیلم مست عشق
شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی در فیلم مست عشق

گریم متفاوت پارسا پیروزفر بازیگر نقش مولانا در فیلم مست عشق

گریم متفاوت پارسا پیروزفر بازیگر نقش مولانا در فیلم مست عشق

عکس های جدید منتشر شده از بازیگر زن ترکیه ای مست عشق

حتما بخوانید: بیوگرافی بنسو سورال بازیگر نقش مریم در سریال مست عشق

بنسو سورالبنسو سورال

تصاویری از گریم هانده آرچل در مست عشق (در نقش کیمیا خاتون)

تصاویری از گریم هانده آرچل در مست عشق
تصاویری از گریم هانده آرچل در مست عشق
عکس گریم هانده آرچل در نقش کیمیا خاتون فیلم مست عشق
عکس گریم هانده آرچل در نقش کیمیا خاتون فیلم مست عشق
عکس های هانده آرچل در مست عشق
عکس های هانده آرچل در مست عشق
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.