آموزش حذف متن از عکس با فتوشاپ
آموزش حذف متن از عکس با فتوشاپ

حتما برای شما پیش آمده که در اینترنت به دنبال یک عکس برای زمینه متن باشید و یا تصویری را پیدا کنید برای پس زمینه اما در گوشه یا قسمتی از این تصویر با متنی مواجه شوید که لوگو ، رقم و یا هر گونه شکل و نوشته ای تایپ شده باشد که با کراپ کردن و کوچک کردن عکس کادر تصویر به کلی به هم میخورد و جزییات کامل عکس را در دسترس نداریم و به بیانی ساده تر عکس زیبایی اولیه را ندارد. به همین دلیل پست امروز از بخش آموزش فتوشاپ رایگان سایت مینوسم را به آموزش حذف متن از روی عکس با فتوشاپ اختصاص داده ایم.

آموزش حذف متن از روی عکس با فتوشاپ

بار ها پیش آمده است که از یک عکس بسیار زیبا خوشمان آمده است اما به دلیل وجود نوشته های مزاحم روی آن نتوانسته این از آن عکس در فضای مجازی استفاده کنیم. اما همانطور که میدانید فتوشاپ یک نرم افزار همه فن حریف است و میتوان با استفاده از آن نوشته های روی عکس ها را حذف کرد. نرم افزار فتوشاپ قابلیت های بسیاری دارد که در پست های گذشته بسیار به آن ها پرداخته ایم و هر گرافیستی که احتیاج به آموزش های اولیه مربوط به نرم افزار فتوشاپ را دارد میتواند مطالب را دنبال کند.

آموزش حجم دادن به متن در فتوشاپ به صورت تصویری

شما با شناخت کافی از ابزار های فتوشاپ و کاربرد هر یک از این ابزار ها میتوانید به راحتی هر گونه مشکلی را برطرف کنید و تمامی تصویر مورد نظر خودرا ویرایش کنید.

در این ویدئو آموزشی به شما توضیح خواهیم داد که چگونه با استفاده از ابزار پتچ به راحتی و در کمترین زمان متن اضافه را از یک تصویر بدونه اینک تغییری در شکل کلی آن ایجاد شود حذف کنید.

چگونه در فتوشاپ دو عکس را در هم محو کنیم؟

آموزش تصویری حذف متن از روی عکس با فتوشاپ

در قسمت ذیل توضیح کامل و تصویری از آموزش حذف متن از روی عکس با فتوشاپ را در اختیارتان قرار داده ایم.

دانلود فیلم آموزش حذف متن از روی عکس با فتوشاپ

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید