رژیم لیمومی {مخصوص چاقی، لاغری، افزایش قد و بارداری}

رژیم لیمومی یکی از رژیم های بسیار معروف است که در این ایام ترند شده اند و در این پست قصد داریم تا رژیم لیمومی برای چاقی، افزایش قد و بارداری را مورد بررسی قرار داده و اطلاعات کاملی در اختیارتان بگذاریم. قبل از بررسی رژیم لیمومی باید گفت که حتما قبل از انجام و گرفتن هر رژیمی باید با دکتر مشورت کنید. چرا که برخی از رژیم ها باعث میشوند که شما به هدف مورد نظرتان برسید اما مشکلات و ضعف هایی را منجر میشوند که پس از مدتی نمایان میشوند. پس حتما قبل از گرفتن از هر رژیمی با دکتر تغذیه مشورت کنید.

مواردی که در این پست مورد بررسی قرار می گیرند:

  • رژیم لیمومی برای چاقی
  • رژیم لیمومی برای لاغری
  • رژیم لیمومی برای افزایش قد 
  • رژیم لیمومی برای بارداری

رژیم لیمومی برای چاقی

رژیم لیمومی برای چاقی
رژیم لیمومی برای چاقی

رژیم لیمومی بهتره یا غفاری (مقایسه بر اساس تجربه شخصی)

اگر به دنبال چاقی هستید و از روش ها و رژیم های چاقی بسیاری استفاده کرده اید تا بلکه کمی چاق تر شوید و به این نتیجه نرسیده اید بهتر است که از رژیم لیمومی استفاده کنید چرا که بسیاری از افراد از این رژیم جواب مثبت و خوبی گرفته اند. رژیم لیمومی برای چاقی میتواند هم برای خانم و هم برای آقایان مناسب است. پس اگر به دنبال رژیم لیمومی برای چاقی هستید این مطلب را تا آخر مطالعه کنید.

رژیم لیمومی در واقع برای چاقی میتواند استفاده شود و تنها کافی است که اطلاعات لازم را داخل سایت لیمویی تکمیل کنید. اما فراموش نکنید که رژیم چاقی لیمومی رایگان نیست و افراد با پرداخت پول و هزینه و تکمیل اطلاعات کامل در مورد خود میتوانند رژیم چاقی دریافت کنند.

بهترین میان وعده برای چاق شدن (سالم با کالری بالا)

این نکته را فراموش نکنید که رژیم چاقی لیمومی نسبت به فرد و از فردی دیگر فرق می کند، پس به همین دلیل نمیتوان از رژیم فرد دیگری استفاده کرد. به منظور چاق شدن هم باید غذا و مواد خوراکی مخصوصی خورد و استفاده و از طرفی هم باید یک سری از ورزش های عضلانی را انجام دهید تا نتیجه بهتری بگیرید.

اما فراموش نکنید که برای چاق شدن و گرفتن هر رژیم دیگری حتما باید زیر نظر دکتر بود و از پیشنهاد های دکتر کمک گرفت و سر خود نباید رژیم گرفت.

رژیم چاقی لیمومی چگونه است؟

رژیم چاقی لیمومی
رژیم چاقی لیمومی

هر دوره رژیم چاقی لیمومی 21 روزه است و هزینه آن حدود 60 هزار تومان است که البته گاهی تخفیف های خوبی هم دارد و بدین صورت است که پس از ثبت نام در سایت لیمومی و پرداخت مبلغ، از شما سوالاتی در مورد طبع و مزاج غذایی تان پرسیده میشود و پس از 1 الی 3 روز برنامه غذایی و مکمل هایی برایتان پیشنهاد می کنند تا استفاده کنید و به وزن مورد نظر خود برسید.

این نکته را فراموش نکنید که چاقی هایی که به وسیله مکمل و پودر ایجاد میشوند، پس از مدتی از بین میروند و به عبارتی تاثیر خود را از دست میدهند. چاق شدن بستگی به عوامل خاصی دارد و برای داشتن تناسب اندام باید مقدار قد و وزنتان را بررسی کنید.

رژیم لیمومی برای چاقی، هزینه مناسب و به صرفه ای دارد اما تاثیر گذاری نسبتا خوبی دارد.

میخواهید قد بلندی داشته باشید؟

آیا به دنبال رژیم لیمومی برای افزایش قد هستید؟

آیا رژیم خاصی برای افزایش قد وجود دارد؟

یکی دیگر از رژیم های پر طرفدار لیمومی، رژیم افزایش قد لیمومی است. برای بسیاری از افراد داشتن قد یک مزیت و ملاک محسوب میشود و دوست دارند که قد بلندی داشته باشند. شاید باورتان نشود که بتوان با برخی از رژیم های غذایی افزایش قد را تجربه کنید اما باید نکات خاصی را رعایت کنید. در ادامه رژیم لیمومی برای افزایش قد را مورد بررسی قرار خواهیم داد و خواهیم گفت که در رژیم لیمومی چه نکاتی را باید رعایت کنید تا افزایش قد داشته باشید، پس با ما همراه باشید تا رژیم لیمومی برای افزایش قد را کامل توضیح دهیم.

۱۰ ماده غذایی سرشار از پروتئین با کالری کم مناسب رژیم های لاغری

رژیم لیمومی برای لاغری

رژیم لاغری لیمومی نیز یک دوره 21 روزه است. بعد از دریافت برنامه غذایی که در طول هفته ثابت است رژیم خود را آغاز می کنید . ورزش رژیم لاغری لیمومی پیاده روی منظم روزانه است که در هر دوره به تدریج افزایش می یابد. با رژیم لیمومی حداقل 1 کیلو و حداکثر 3 کیلو گرم در ماه می توانید لاغر شوید. بنابراین اگر به دنبال کاهش وزن سریع هستید بهتر است از این رژیم استفاده نکنید. بعد از پایان دوره اول برنامه دوره دوم را دریافت می کنید و همین طور ادامه می دهید تا به وزن ایده آل برسید و پس از رسیدن به وزن ایده آل رژیم تثبیت برای شما ارسال می شود.

۳۰ جمله انگیزشی برای لاغری و کاهش وزن و شروع رژیم

رژیم لیمومی برای افزایش قد

رژیم لیمومی برای افزایش قد
رژیم لیمومی برای افزایش قد

لیمومی رژیم های بسیار متنوعی دارد که زیر نظر دکتر همه را تجویز می کند. یکی از رژیم های پر طرفدار رژیم لیمومی، رژیم افزایش قد است که متناسب با سن و قد حال حاضر افراد، مواد غذایی مورد نیاز برای افزایش قد را معرفی می کند.

اگر میخواهید قد بلندی داشته باشید و اقدام کرده اید که رژیم لیمومی برای افزایش قد را انجام دهید باید گفت که عوامل متعددی هستند که بر روی میزان افزایش قد تاثیر می گذارند و فراموش نکنید که حتما زیر نظر دکتر رژیم بگیرید.

عواملی که بر میزان افزایش قد تاثیر می گذارند عبارت اند از:

  • ژنتیک
  • خواب کافی
  • کلسیم 
  • ورزش
  • رژیم مناسب
  • سن

افزایش قد با رژیم لیمومی

افزایش قد با رژیم لیمومی
افزایش قد با رژیم لیمومی

این نکته را فراموش نکنید که رژیم افزایش قد رژیم لیمومی حتما متناسب با هر فرد است شما نمیتوانید از رژیم افزایش قد لیمومی دیگران استفاده کنید چرا که مشخصات و ژنتیک هر فرد با فرد دیگری متفاوت است. برای رسیدن به قد دلخواه باید خواب کافی داشته باشید و مرتب ورزش کنید. رژیم لیمومی برای افزایش قد، در واقع به شما مواد غذایی و خوراکی را معرفی می کند که نیاز ویتامین کلسیم و ویتامین مورد نیاز برای استخوان ها را تامین کند اما با این حال، باید حتما ورزش کرد. ورزش هایی مانند بارفیکس، شما، بسکتبال و … میتواند در افزایش قد تاثیر گذار باشد.

آیا کاهش وزن و لاغری با رژیم غذایی تخم مرغ آب پز عوارض دارد؟

رژیم لیمومی در بارداری چیست؟ آیا زمان بارداری باید رژیم بگیریم؟ رژیم بارداری چیست؟ رژیم لیمومی برای بارداری چیست؟

درست است زمانی که باردار می شوید باید مواد مغذی بسیاری را به بدنتان برسانید اما نباید مواد مضر بخورید که به شما و فرزندتان آسیب برساند. رژیم لیمومی در واقع یک سری رژیم مشخص و تعیین شده برای زنان باردار دارد که به عنوان رژیم لیمومی در بارداری معروف هستند و تمامی مواد مغذی در دوران بارداری را به بدن میرساند.

رژیم لیمومی در بارداری

رژیم لیمومی در بارداری
رژیم لیمومی در بارداری

رژیم لیمومی برای بارداری تنها برای زنان باردار تجویز می شود و یک دوره 3 هفته ای با قیمت 60 هزار تومان است. در زمان بارداری باید مواد غذایی خوبی به بدن شما و فرزندتان برسد، اگر نگران بارداری هستید و میخواهید که تمامی ویتامین های مورد نیاز جنین به بدنتان برسد. به دلیل حساسیت موضوع بارداری بهتر است که شما هم حساسیت به خرج دهید و از دکتر کمک بگیرید.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.