تغییر سبک زندگی در زمان شیوع کرونا با 5 روش ساده
تغییر سبک زندگی در زمان شیوع کرونا با 5 روش ساده
دیگر باید تولد یک سالگی شیوع ویروس کرونا را اعلام کرد و چه کسی باورش می شود که یک سال گذشت و کل جهان درگیر این بیماری و ویروس است؟ با شیوع ویروس کرونا تمام سبک زندگی افراد تغییر کرده است. نحوه کار کردن، کارهای گروهی و تیمی، ورزش کردن و تغذیه افراد پس از شیوع ویروس کرونا بسیار تغییر کرده است. با این حال یکی از مهمترین فاکتور هایی که با شیوع ویروس کرونا زندگی همه ار ابتدا مختل کرد ورزش کردن بود که دیگر افراد نمی توانند در باشگاه ها چه به صورت فردی و یا گروهی حضور داشته باشند. ورزش کردن یکی از عنوان های مهم در زندگی و نشاط دادن به زندگی است.

تغییر سبک زندگی برای لاغر شدن در دوران کرونا با 5 روش ساده 

دیگر زمان آن رسیده که سبک زندگی خود را تغییر دهیم و خودمان به فکر خودمان باشیم. نمیشود منتظر ماند تا ویروس کرونا از بین برود و مجدد زندگی خود را شروع کنیم و همه فعالیت های مورد نظر خود را انجام دهیم. باید خودمان به فکر خودمان باشیم.

در این پست قصد داریم تا آموزش هایی در خصوص تغییر سبک زندگی و لایف استایل را در اختیار شما دوستان عزیز قرار بدهیم و بگوییم که با توجه به شیوع ویروس کرونا سعی کنید که زندگی و لایف استایل خود را درست کنید.

زندگی خود را تغییر دهید

زندگی خود را تغییر دهید
زندگی خود را تغییر دهید

البته بهتر است که بگوییم به لایف استایل و سبک زندگی گذشته خود روی بیاورید و این زندگی و سبک زندگی حال حاضر را تغییر دهید. روزهایی را به یاد بیاورید که به صورت حضوری به سرکار می رفتید و به کار کردن در محیط کار مشغول بودید. شما زمان زیادی برای اینکه در خانه بمانید و از یخچال خوراکی بدارید و میل کنید را نداشتید.

انواع سبک زندگی : سبک زندگی هایی که مناسب شما هستند

در زمان های گذشته که به صورت حضوری به سرکار می رفتید در یک زمان هم کار می کردید و سریع صبحانه، ناهار و شام می خوردید. اما حالا چه؟ شما زمان زیادی را در خانه هستید و فاصله شما تا یخچال بسیار کم است و سریع میتوانید به یخچال برسید و هر چه میخواهید بردارید و بخورید. پس بهترین کار این است که بین خودتان و یخچال و خوراکی ها فاصله بیاندازید و تایم مشخصی را برای خوراکی خوردن مشخص کنید.

به ورزش کردن ادامه دهید

به ورزش کردن ادامه دهید
به ورزش کردن ادامه دهید

میدانیم که با این حال در خانه ورزش می کنید اما میخواهیم بگوییم که اصلا ناامید نشوید و به ورزش کردن ادامه دهید. همانطور که میتوان حدس زد شما دیگر فعالیت بدنی گذشته را ندارید و به صورت مستمر در خانه هستید و بر روی کاناپه دراز کشیده اید. پس باید بیشتر ورزش کنید و فعالیت بدنی خود را حداقل کمی افزایش دهید.

با چه سبکی زندگی شما زندگی می کنید؟

گوشی همراه خود را بر روی تایمر 60 دقیقه بگذارید و با  (کش ورزشی) کش بدنسازی، ورزش در خانه را تجربه کنید. سعی کنید در منزل ورزش کنید تا سبک زندگی تان را درست کنید و به روال قبل نزدیک کنید. فراموش نکنید که اگر همینطوری ادامه دهید چربی های دور کمرتان زیاد میشوند پس بهتر است که ورزش در منزل را به صورت روزانه و 60 دقیقه داشته باشید.

با یک دوست ورزش کنید

با یک دوست ورزش کنید
با یک دوست ورزش کنید

انسان به طور ذاتی اجتماعی است و با تعامل دیگران حس بهتری نسبت به زندگی دریافت می کند. برای اینکه انگیزه بیشتری برای ورزش کردن داشته باشید می توانید با یک دوست برنامه ورزشی خود را به اشتراک بگذارید و با یکدیگر در خانه ورزش کنید چرا که نوعی حس مسئولیت و پاسخگویی به آدم دست میدهد که باید حتما آن را انجام دهد.

فواید و عوارض ورزش در هوای سرد + نکات مهم

آب بیشتری بنوشید

آب بیشتری بنوشید
آب بیشتری بنوشید

سعی کنید بدن خود را هیدراته نگه داری که سیستم ایمنی بدنی شما را افزایش میدهد. شاید بتوانید از نوشیدنی های انرژی زا دیگر استفاده کنید اما در واقع میزان مصرف H2O بدن شما را تغییر میدهد و نتیجه عکس دارد. پس سعی کنید آب بیشتری بنوشید و بدن خود را مرطوب نگه دارید. نشیدن آب منجر میشود تا احساس سیری داشته باشید و میان وعده های شما را حذف کند. همیشه یک بطری آب کنار خود داشته باشید تا بدین وسیله بتوانید لایف استایل خود را تغییر دهید. آشنایی با ۳ نرم افزار یادآوری نوشیدن آب می تواند برای شما مفید باشد.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید