مرور رده

کودکان

داستان کودکانه خیلی کوتاه (داستان های زیبا و آموزنده کوتاه برای کودکان)

یکی از سرگرمی های کوکان داستان های جذاب و جالب می باشد و کودکان همیشه علاقه ی زیادی به داستان نشان می دهند. در این مقاله تعدادی داستان کودکانه خیلی کوتاه تهیه و گرد آوری شده است.

آموزش پس انداز به کودکان با روش های ساده و کارآمد

یادگیری هر مفهومی در کودکی کمک می کند تا کودک زودتر به شناخت درباره آن مفهوم برسد و بتواند در زندگی آینده خود فرد موفق تری باشد. یکی از مفاهیم مهم پول و پس انداز است. بهتر است از کودکی مفهوم پس انداز برای کودکان روشن شود. هدف از کسب پول و…

تفسیر سوره حمد برای کودکان به زبان ساده و خلاصه

والدین عزیز می توانید با بیانی ساده سوره های قرآن را برای کودکان خود تفسیر کنید. در این مقاله تفسیر سوره حمد برای کودکان آورده شده است. سعی شده تفسیر سوره حمد به زبان کودکانه بیان شود تا فهم و درک آن برای کودکان ساده باشد.

آموزش اعداد به کودکان با شعر فارسی (یکی از بهترین روش های آموزش اعداد به بچه ها)

آیا میخواهید کودکانتان اعداد را یاد بگیرند؟ قصد آموزش اعداد به کودکان را دارید؟ به دنبال نحوه آموزش اعداد به کودکان هستید؟ قصد آموزش اعداد به کودکان با شعر را دارید؟ پس بهتر است که این مطلب را تا آخر بخوانید.

داستان کودکانه درباره زود خوابیدن | قصه کودکانه در مورد زود خوابیدن

اگر کودکی دارید که دیر هنگام برای خواب به تختخواب خود می رود، می توانید با قصه های زیبا او را تشویق به زود خوابیدن کنید. در این مقاله داستان کودکانه درباره زود خوابیدن آورده شده است.