مرور رده

کودکان

مجموعه ای از مطالب آموزشی و تربیتی سالم برای کودکان در این بخش منتشر می گردد.

آموزش ساخت کاردستی انار برای کودکان (با مقوا، کاغذ رنگی و غیره) + فیلم

در این نوشته ایده و آموزش ساخت کاردستی انار با مقوا، کاغذرنگی، پارچه و حتی خود انار آورده شده است. کاردستی انار شب یلدا برای کودکان به خصوص دانش آموزان پیش دبستانی و کلاس اول مناسب است.

خلاصه داستان حضرت سلیمان برای کودکان (۴ قصه کوتاه و آموزنده)

داستان های کودکانه حضرت سلیمان شامل قصه حضرت سلیمان و مورچه، داستان حضرت سلیمان و انگشتر، داستان حضرت سلیمان و باد و داستان حضرت سلیمان و ملکه سبا به صورت خلاصه و کوتاه به زبان کودکانه آورده شده است.

راهکارهای حفظ و مراقبت از سلامت پای کودکان و نوزادان

همه والدین دغدغه تغذیه و سلامت فرزندان خود را دارند، اما شاید تعداد کمی از آنها بدانند که باید سلامت پای فرزندان را در اولویت برنامه های خود قرار دهند. سلامت پاها از این جهت مهم است که اگر والدین در دوران کودکی متوجه این موضوع نشوند، درمان…

آموزش ساخت کاردستی چراغ راهنمایی برای کودکان + عکس و فیلم

کاردستی چراغ راهنمایی برای کودکان پیش دبستانی و کلاس اول بسیار کاربرد دارد. آموزش ساخت 4 کاردستی چراغ راهنمایی رانندگی با مقوا، کاغذرنگی، رول دستمال و چوب بستنی به همراه عکس آورده شده است.

انواع ساندویچ برای مدرسه بچه ها (سالم، ساده، فوری و کم هزینه)

برای اینکه بتوانید برای کودکان خود تغذیه سالم، فوری و مناسبی تهیه کنید تا در مدرسه نوش جان کنند، پیشنهاد ما به شما مطالعه این پست است تا با آموزش لقمه برای مدرسه و طرز تهیه انواع ساندویچ برای مدرسه بچه ها آشنا شوید.

داستان حضرت مریم برای کودکان (خلاصه زندگی حضرت مریم به زبان کودکانه)

اگر تصمیم به خواندن کتاب داستان حضرت مریم برای کودک خود دارید، در این مطلب می توانید از خلاصه داستان حضرت مریم برای کودکان، خلاصه داستان حضرت مریم و زکریا برای کودکان استفاده کنید.

قصه های قرآنی کودکانه کوتاه (داستان های زیبا و آموزنده از آیات قرآن)

اگر می خواهید قصه های قرآنی کوتاه که زیبا و آموزنده باشد را با کودکان در میان بگذارید، در این مطلب مجموعه ای از داستان های مذهبی کوتاه کودکانه از آیات قرآن را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.