مرور رده

بارداری و نوزاد

بارداری و نوزاد بخش است که ما سعی بر آن داریم مقالات مفیدی راجب به دوران بارداری مادر و همچنین مقالاتی برای نگهداری و تغذیه و … نوازد را ارائه دهیم . موضوعاتی که قصد داریم راجب آنها بررسی نماییم :

قصد بارداری آمادگی بارداری ( قصد با وضعیت خاص ، تعیین جنسیت ، رابطه با همسر ، سلامت زنان ، سلامت مردان )
ناباروری درمان ناباروری (مراکز ناباروری ، ناباروری زنان ، ناباروری مردان ، روشهای جایگزین ، روانشناسی ناباروری ، فرزند خواندگی)
بارداری علائم بارداری (بارداری سه ماهه اول ، بارداری سه ماهه دوم ، بارداری سه ماهه سوم ، مراقبتهای بارداری ، بارداری خاص ، تدارک قبل از تولد)
زایمان علائم زایمان (آمادگی برای زایمان ، زایمان طبیعی ، زایمان سزارین ، زایمان چندقلویی ، زایمان زودرس و دیررس ، شما بعد از زایمان)
نوزاد ( رشد نوزاد ، سلامت نوزاد ، مراقبت از نوزاد ، تغذیه و شیردهی نوزاد ، نوزاد و سبک زندگی ، روانشناسی و نوزاد )
کودک  ( رشد و مراقبت ، سلامت کودک ، انتخاب مهد و مدرسه ، کودک و سبک زندگی ، روانشناسی و کودک ، قصه و شعر )

دعای از شیر گرفتن کودک (انار و مفاتیح، بهشتی و …)

اگر قصد دارید کودک شیرخوار خود را از شیر بگیرید حتما با مشکلاتی مواجه شده اید، برای کاهش این مشکلات توصیه ها، آیات قرآنی و دعاهایی وجود دارند که به شما کمک می کنند. در ادامه به بیان دعای از شیر گرفتن کودک در منابع دینی می پردازیم.

دانلود صدای جاروبرقی برای نوزاد

اگر کودک نوزاد شما عادت دارد با صداهایی مثل صدای جاروبرقی یا سشوار به خواب میرود این مطلب حتما به درد شما می خورد زیرا می توانید به راحتی صدای جاروبرقی برای خواب نوزاد یک ساعته و با کیفیت را دانلود کنید.

دانلود صدای سشوار برای نوزاد

بسیاری از نوزادان با شنیدن صداهایی که محیط درون شکم مادر را برای آن ها تداعی می کند احساس آرامش می کنند، به همین دلیل مادران از این ترفند استفاده می کنند و با بازگذاشتن آب یا روشن کردن سشوار و جاروبرقی سعی می کنند نوزاد خود را که بی دلیل…

میوه های مفید در دوران شیردهی

تغذیه در دوران شیردهی بسیار مهم است زیرا علاوه بر سلامت مادر نقش مهمی در سلامت نوزاد نیز دارد. آنچه مادران در دوران شیردهی می خورند می تواند به طور مستقیم بر سلامت نوزاد اثر بگذارد. در این پست میوه های مفید در دوران شیردهی آورده شده است.

چکار کنیم نوزاد پستانک بگیرد (روش عادت دادن نوزاد به پستانک)

پستانک دادن به نوزاد یک تصمیم کاملا شخصی است زیرا پستانک علاوه بر مزایایی که دارد میتواند دارای معایبی نیز باشد اما اگر تصمیم به دادن پستانک به نوزاد خود دارید و او آن را نمی گیرد در اینجا به شما می گوییم چکار کنیم تا نوزاد پستانک بگیرد در…