مرور رده

بارداری و نوزاد

بارداری و نوزاد بخش است که ما سعی بر آن داریم مقالات مفیدی راجب به دوران بارداری مادر و همچنین مقالاتی برای نگهداری و تغذیه و … نوازد را ارائه دهیم . موضوعاتی که قصد داریم راجب آنها بررسی نماییم :

قصد بارداری آمادگی بارداری ( قصد با وضعیت خاص ، تعیین جنسیت ، رابطه با همسر ، سلامت زنان ، سلامت مردان )
ناباروری درمان ناباروری (مراکز ناباروری ، ناباروری زنان ، ناباروری مردان ، روشهای جایگزین ، روانشناسی ناباروری ، فرزند خواندگی)
بارداری علائم بارداری (بارداری سه ماهه اول ، بارداری سه ماهه دوم ، بارداری سه ماهه سوم ، مراقبتهای بارداری ، بارداری خاص ، تدارک قبل از تولد)
زایمان علائم زایمان (آمادگی برای زایمان ، زایمان طبیعی ، زایمان سزارین ، زایمان چندقلویی ، زایمان زودرس و دیررس ، شما بعد از زایمان)
نوزاد ( رشد نوزاد ، سلامت نوزاد ، مراقبت از نوزاد ، تغذیه و شیردهی نوزاد ، نوزاد و سبک زندگی ، روانشناسی و نوزاد )
کودک  ( رشد و مراقبت ، سلامت کودک ، انتخاب مهد و مدرسه ، کودک و سبک زندگی ، روانشناسی و کودک ، قصه و شعر )

نوزاد در سه ماهگی چه کارهایی می کند؟ (نقاط عطف و توانایی ها)

توانایی های نوزاد سه ماهه، وزن نرمال، میزان خواب، مقدار شیری که باید بخورد، کارهایی که می تواند انجام دهد، مراحل رشد، نقاط عطف و رفتارهایی که نوزاد در 3 ماهگی دارد را در این مقاله بخوانید.

با بهترین دکتر تعیین جنسیت درسال۱۴۰۱آشناشوید!

بیشتر والدین می خواهند قبل از بارداری جنسیت فرزند خود را تعیین کنند. تعیین جنسیت از گذشته های دور با روش های سنتی امکان پذیر بوده است. در حال حاضر روش های مختلفی برای تعیین جنسیت قبل از بارداری وجود دارد. تا 16 هفتگی نمی توان به طور کامل

معنی اسم کسری یعنی چه (آیا اسم کسری ایرانی است)

شاید بخواهید اسم کسری را برای پسر خود انتخاب کنید اما ندانید معنی اسم کسری یعنی چه و اطلاعات زیادی در مورد ریشه اسم کسری و یا فراوانی اسم کسری نداشته باشید. در این مطلب همراه ما باشید تا بطور کامل با معنی اسم کسری آشنا شوید.

روش محاسبه زمان دقیق تخمک گذاری در پریود نامنظم با سیکل متغیر

محاسبه زمان تخمک گذاری در پریود نامنظم کمی پیچیده تر از قاعدگی های منظم است اما غیرممکن نیست. در این مقاله روش های تعیین زمان تخمک گذاری در پریود نامنظم مورد بررسی قرار گرفته است.