مرور رده

روانشناسی

روانشناسی

 

مشاور خانواده

تست روانشناسی

روانشناسی زناشویی

روانشناسی کودک

والدین موفق

 

کدام خواب ها تعبیر دارند؟ خواب چه ساعتی را جدی بگیریم؟

چه خواب هایی و در چه ساعتی از شبانه روز تعبیر دارند؟ آیا خواب زنان، کودکان، ایام پریود و خواب ظهر تعبیر دارد؟ از کجا بفهمیم خوابی که دیده ایم تعبیر می شود و برای تعبیر نشدن خواب بد چه کنیم؟

رتبه بندی مصرف مواد مخدر در ایران و جهان

مصرف مواد مخدر و ترکیبات مشابه که موجب از دست ‌رفتن سطح معمول هوش و همین‌طور شرایط نرمال جسمانی می‌شوند مربوط به چند سال اخیر نیست. سال‌هاست که با پدیده‌ای شومی به‌عنوان مواد مخدر مواجه هستیم که روزبه‌روز نیز مصرف آن‌ها در کشورهای جهان سوم

چرا از خانواده‌مان بدمان می آید؟

در بسیاری از خانواده‌ها اعضای خانواده رابطه خوبی باهم دارند. از بودن در کنار هم راضی هستند و یکدیگر را دوست می‌دارند. اما ممکن است در خانواده‌ ما چنین ارتباطی وجود نداشته باشد. شاید ما از خانواده خود متنفر باشیم و احساس خوبی به آنها نداشته

برای کنار آمدن با شرایط سخت و مشکلات زندگی چه کنیم؟

کنار آمدن با شرایط سخت و موقعیت های بحرانی زندگی گاهی غیرممکن است و توان قوی بودن و روحیه خوب را از انسان می گیرد. با رعایت این نکات از عهده شرایط سخت زندگی برآمده و با مشکلات زندگی مقابله کنید.

روانشناسی رنگ ها در تبلیغات و بازاریابی؛ برندهای معروف چه رنگی هستند؟

روانشناسی رنگ ها در تبلیغات، جذب مشتری، بازاریابی و ساخت برند چگونه است؟ تاثیر رنگ ها در تبلیغات با بررسی رنگ های بکار رفته در لوگو برندهای معروف در این نوشته مورد بررسی قرار گرفته است.