مرور رده

روانشناسی

روانشناسی

 

مشاور خانواده

تست روانشناسی

روانشناسی زناشویی

روانشناسی کودک

والدین موفق

 

رموز جذابیت زنان از نگاه مردان، فاکتورهای جذابیت زنان چیست؟

اکثر خانم ها از اینکه جذاب باشند احساس خوبی دارند و اکثرا سعی می کنند تا ظاهر و رفتار آن ها به نحوی باشد که میزان جذابیت آن ها را افزایش دهد و آن ها را در چشم دیگران و به خصوص مردان و همسرانشان تبدیل به یک فرد دوست داشتنی و مورد قبول کند.

انواع بیماری های روانی خطرناک؛ که از شناخت آنها وحشت زده می شوید!

در این مطلب قصد داریم 15 بیماری روانی خطرناک (سندروم خود گاو پنداری،سندروم دیوژن، سندورم دست بی قرار، سندورم مرده متحرک و... ) که از شناخت آنها وحشت زده می شوید را به شما معرفی کنی.

نشانه های عاشق شدن مردان؛ از لحاظ روانشناسی مرد عاشق چگونه رفتار می کند؟

برای تشخیص عشق مردان باید به نشانه های عاشق شدن مردان توجه کنید. دراین نوشته درباره علائم عشق واقعی در انواع مردان (مغرور، خجالتی، حسود، برونگرا و ...) صحبت شده است.

نشانه های عاشق شدن زنان، از کجا بفهمید دختری واقعاً عاشق شماست؟

زنان وقتی عاشق مردی می شوند علائمی از خود نشان می دهند که با کمی دقت در این نشانه ها می توان پی برد که زنی عاشق شماست. درک نشانه های علاقه مندی زنان به مردان شاید کمی پیچیده باشد زیرا زنان به خصوص در اوایل رابطه با زیرکی احساسات و عشق خود

فوبیا چیست و انواع فوبیا های عجیب و غریب؛ آیا فوبیا قابل درمان است؟

همه ما تقریبا می دانیم که فوبیا چیست اما در این نوشته تعریف دقیق فوبیا، انواع فوبیا، علائم فوبیا، تفاوت ترس و فوبیا و علت و منشا فوبیا بررسی می شود تا به صورت علمی تری بدانیم فوبیا چیست.

پلاسیبو چیست و آیا واقعا بیماری ها را درمان می کند؟

تاثیر پلاسیبو موضوعی جالب و حائز اهمیت در دانش روز پزشکی دنیاست. این تاثیر می تواند درمان بسیاری از دردها و کاهش علائم آزار دهنده بسیاری از بیماری ها باشد. در این مطلب خواهیم گفت پلاسیبو چیست و آیا واقعا بیماری ها را درمان می کند؟

رویاهای ما چگونه شکل می‌گیرند؟

در یونان باستان،خواب گزار را اونیروکریت می‌نامیدند.در واقع خواب‌ها به عنوان رؤیایی حاوی معنایی پنهان، پیامی پیش‌آگاهی محسوب می‌شدند که به واسطه‌ی پیش آگاهی امکان پرداختن به ارتباط علائم دریافتی در خواب، با رویداد قریب‌الوقوع وجود داشت.