مرور رده

روانشناسی

روانشناسی

 

مشاور خانواده

تست روانشناسی

روانشناسی زناشویی

روانشناسی کودک

والدین موفق

 

چرا از خانواده‌مان بدمان می آید؟

در بسیاری از خانواده‌ها اعضای خانواده رابطه خوبی باهم دارند. از بودن در کنار هم راضی هستند و یکدیگر را دوست می‌دارند. اما ممکن است در خانواده‌ ما چنین ارتباطی وجود نداشته باشد. شاید ما از خانواده خود متنفر باشیم و احساس خوبی به آنها نداشته

برای کنار آمدن با شرایط سخت و مشکلات زندگی چه کنیم؟

کنار آمدن با شرایط سخت و موقعیت های بحرانی زندگی گاهی غیرممکن است و توان قوی بودن و روحیه خوب را از انسان می گیرد. با رعایت این نکات از عهده شرایط سخت زندگی برآمده و با مشکلات زندگی مقابله کنید.

روانشناسی رنگ ها در تبلیغات و بازاریابی؛ برندهای معروف چه رنگی هستند؟

روانشناسی رنگ ها در تبلیغات، جذب مشتری، بازاریابی و ساخت برند چگونه است؟ تاثیر رنگ ها در تبلیغات با بررسی رنگ های بکار رفته در لوگو برندهای معروف در این نوشته مورد بررسی قرار گرفته است.

رموز جذابیت زنان از نگاه مردان، فاکتورهای جذابیت زنان چیست؟

اکثر خانم ها از اینکه جذاب باشند احساس خوبی دارند و اکثرا سعی می کنند تا ظاهر و رفتار آن ها به نحوی باشد که میزان جذابیت آن ها را افزایش دهد و آن ها را در چشم دیگران و به خصوص مردان و همسرانشان تبدیل به یک فرد دوست داشتنی و مورد قبول کند.

انواع بیماری های روانی خطرناک؛ که از شناخت آنها وحشت زده می شوید!

در این مطلب قصد داریم 15 بیماری روانی خطرناک (سندروم خود گاو پنداری،سندروم دیوژن، سندورم دست بی قرار، سندورم مرده متحرک و... ) که از شناخت آنها وحشت زده می شوید را به شما معرفی کنی.

نشانه های عاشق شدن مردان؛ از لحاظ روانشناسی مرد عاشق چگونه رفتار می کند؟

برای تشخیص عشق مردان باید به نشانه های عاشق شدن مردان توجه کنید. دراین نوشته درباره علائم عشق واقعی در انواع مردان (مغرور، خجالتی، حسود، برونگرا و ...) صحبت شده است.

نشانه های عاشق شدن زنان، از کجا بفهمید دختری واقعاً عاشق شماست؟

زنان وقتی عاشق مردی می شوند علائمی از خود نشان می دهند که با کمی دقت در این نشانه ها می توان پی برد که زنی عاشق شماست. درک نشانه های علاقه مندی زنان به مردان شاید کمی پیچیده باشد زیرا زنان به خصوص در اوایل رابطه با زیرکی احساسات و عشق خود