مرور رده

موفقیت

جدیدترین مقالات و مطالب روز دنیا در مورد موفقیت و شادکامی در زندگی که هر فردی موفقی باید آنها را مطالعه نمایید تا در زندگی خصوصی خود شاد و پیروز باشد و بتواند با ناملایمات و شکست ها کنار آید.

جملات زیبا از آدم های موفق (چند جمله از افراد موفق)

تاثیری که با خواندن جملات آدم های موفق بدست می آوریم بسیار بیشتر از سایر جملات است. زیرا آن ها اثبات کرده اند که عملشان با گفته هایشان یکی است. در این پست جملاتی از انسان های موفق تاریخ تقدیم شما می شود.

متن آرزوی موفقیت برای دانش آموزان | جملات زیبا و خاص آرزوی موفقیت

در ابتدای سال تحصیلی جدید می توانید برای دانش آموزان و فرزندان خود که در حال تحصیل می باشند، با پیام های زیبا آرزوی موفقیت کنید. در این مقاله مجموعه متن آرزوی موفقیت برای دانش آموزان گرد آوری شده است.

جملات زیبا درباره برد و باخت به همراه سخن بزرگان درباره شکست و پیروزی

در این مقاله، جملات زیبا در مورد شکست و پیروزی، برد و باخت آورده شده است که شما را به فرد قوی‌تری تبدیل می‌کند. این متن های زیبا در مورد شکست و پیروزی از سخنان بزرگان انتخاب شده است و به شما کمک می‌کنند تا به نسخه‌ی بهتری از خود تبدیل شوید.…

بیو موفقیت انگلیسی با معنی | متن انگلیسی در مورد موفقیت برای بیو

اگر به دنبال یک روش هوشمندانه و مختصر برای توصیف خود هستید، این نقل قول های بیوگرافی اینستاگرام بهترین ابزار است. به این زیرنویس های بیوگرافی الهام بخش اینستاگرام و نقل قول ها نگاه کنید تا به کلمات معمول توصیف شده خود فکر کنید.

۵۵ متن انگلیسی انگیزشی در مورد هدف با ترجمه (جملات بزرگان در مورد هدف به انگلیسی)

یکی از راه هایی که شما را برای دنبال کردن اهدافتان ترغیب می کند و یا شما را وادار می کند برای زندگیتان هدف تعیین کنید خواندن جملات بزرگان درباره هدف و به خصوص خواندن متن انگیزشی درباره هدف می باشد. در ادامه چندین متن انگلیسی انگیزشی در مورد…

متن حس خوب موفقیت، تاثیرگذار و زیبا

در این مطلب گلچینی از متن و جمله در مورد حس خوب موفق شدن و رسیدن به هدف بعد از تلاش سخت جمع آوری شده که می تواند راهنما و انگزه بخش افرادی باشد که در آغاز مسیر هستند و برای ادامه راه نیاز به امید و انگیزه دارند.

۱۰۰ جمله زیبا درباره تغییر دادن زندگی (الهام بخش و انگیزشی)

اگر احساس ناامیدی و درماندگی می‌کنید، این سخنان زیبا درباره تغییر زندگی ممکن است همان چیزی باشد که در تغییر زندگی تکراری در جهت مثبت به آن‌ها نیاز داشته باشید. این جملات زیبا در مورد تغییر زندگی می‌توانند الهام‌بخش شما باشند و زندگیتان را…