مدل میکاپ لایت؛ طبیعی و دخترانه به سبک اروپایی

عکس های مدل میکاپ دخترانه ملایم و ساده که شما را به شکل طبیعی زیبا نشان می دهد در این مطلب ببینید و از آن ها ایده بگیرید.

مدل آرایش لایت دخترانه طرفداران زیادی دارد زیرا همه می خواهند بدون اینکه آرایش زیادی داشته باشند به طور طبیعی زیبا به نظر برسند. مدل میکاپ لایت اروپایی برای بیشتر موقعیت ها مانند مجالس، نامزدی، جشن ها و حتی به عنوان آرایش روزمره در خیابان و محل کار مناسب هستند. در ادامه چندین عکس مدل میکاپ لایت جدید دخترانه آورده شده است.

مدل میکاپ های لایت

یک مدل آرایش لایت ساده را در زیر می بینید که تنها کمی سایه کرم و رژگونه مات طبیعی استفاده شده است. چشم ها آرایش بسیار کمی دارند و تنها کمی به مژه ها ریمل زده شده است.

عکس مدل میکاپ لایت

یک مدل آرایش لایت اروپایی ساده و دخترانه که بیشتر تمرکز روی کانتور طبیعی پوست است. با ابروهای پهن و رژ ملایم. معمولا در آرایش های طبیعی از خط چشم به خصوص خط چشم های پهن و مجلسی استفاده نمی شود تا چشم ها طبیعی و بدون آرایش به نظر برسند.

عکس مدل میکاپ لایت

در مدل میکاپ دخترانه لایت زیر حتی از ریمل هم استفاده نشده و فقط مژه ها کمی حالت داده شده اند. از یک سایه گلبهی و یک رژ بسیار کمرنگ هم استفاده شده است. این مدل آرایش برای موهای بلوند بسیار ماسب است.

عکس مدل میکاپ لایت

در مدل آرایش لایت و اروپایی زیر هم خبری از خط چشم و سایه سنگین نیست. کمی سایه، رژگونه و یک رژ کمرنگ همین.

عکس مدل آرایش لایت دخترانه

در عکس زیر یک مدل آرایش لایت صورتی را می بینید. در نگاه اول به نظر میرسد هیچ آرایشی ندارد و فقط رژ گونه ها مشخص بوده، لب ها تقریبا بی رنگ و چشم ها بدون هیچ آرایشی هستند.

مدل آرایش لایت صورتی

اما واتسون از آن دسته سلبریتی هایی است که معمولا آرایش نمی کند یا یک آرایش ساده و طبیعی دارد. در زیر یک مدل میکاپ لایت شیک از اما واتسون میبینیم که چشم ها ریمل دارند از مداد چشم برای مشخص تر شدن چشم هااستفاده شده و لب ها کمی رنگ دارند.

جدیدترین مدل میکاپ لایت

یک مدل آرایش لایت برای پوست سبزه را در زیر می بینید. باز هم ترکیب از سایه، رژگونه و رژ لب کمرنگ.

عکس مدل میکاپ لایت
عکس مدل میکاپ لایت

این مدل میکاپ صورت لایت برای نامزدی و مجالس عروسی مناسب است. از سایه چشم در گوشه چشم ها و مژه مصنوعی استفاده شده است.

عکس مدل میکاپ لایت
عکس مدل میکاپ لایت
عکس مدل میکاپ لایت

عکس زیر از سوفی ترنر را هم می توان یک مدل آرایش لایت دخترانه دانست. همان طور که میبینید رنگ سایه و رژ یکی هستند.

عکس مدل میکاپ لایت
عکس مدل میکاپ لایت
مدل میکاپ لایت اروپایی
مدل آرایش لایت شیک
مدل آرایش لایت شیک
مدل آرایش لایت دخترانه جدید

در عکس زیر یک مدل خط چشم دخترانه ساده می بینیم. در مدل های آرایش لایت دخترانه جدید ابروهای پهن و لیفت شده بسیار ترند هستند.

مدل آرایش لایت دخترانه
مدل میکاپ لایت شیک و جدید دخترانه
مدل آرایش لایت طبیعی

این عکس مدل آرایش لایت دخترانه نسبت به مدل های قبلی دارای آرایش بیشتری روی چشم هاست و خیلی ملایم و سبک نیست اما باز هم یک آرایش لایت محسوب می شود.

مدل آرایش لایت جدید
مدل آرایش لایت ساده
مدل میکاپ دخترانه ملایم
مدل میکاپ ساده و لایت
مدل میکاپ نچرال برای نامزدی
مدل میکاپ اسموکی لایت
مدل آرایش لایت ساده

مجموعه ای از جدیدترین مدل میکاپ لایت را در این مطلب تقدیم شما کردیم. مدل آرایش لایت و ملایم برای افرادی که آرایش های نچرال و ساده می پسندند بسیار مناسب است.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.