ورود به ایمیل (چگونه وارد ایمیل یاهو یا جیمیل خود شویم ؟)

نحوه وارد شدن به ایمیل و جیمیل

در این پست نحوه ورود به ایمیل شخصی خود را بخوانید.

شاید از نظر عده ای ورود به حساب ایمیل خود کار ساده ای باشد. اما افرادی هستند که هنوز در شرف یادگیری اینترنت باشند. این آموزش مراحل ورود به صفحه ایمیل است و به راحتی به شما کمک میکند که وارد ایمیل خود شوند. در صفحه ایمیل میتوانید ایمیل های دریافتی و ارسال شده خود را ببینید.سعی کنید در حفظ و نگهداری رمز عبور خود محتاط باشید چرا که ممکن است افراد سودجو همواره از هر راهی از ایمیل شما سواستفاده کنند. با مینویسم همراه باشید.

چگونه وارد ایمیل یا جیمیل خود شویم؟

اگر هنوز ایمیل ندارد برای ساخت ایمیل با وارد شدن به سایت یاهو، در قسمت sing up ، باوارد کردن اطلاعات خود ایمیل بسازید. همچنین برای ساخت جیمیل وارد سایت google.com شده و در قسمت بالای صفحه روی gmail کلیک کنید. برای ورود به ایمیل یا جیمیل شخصی خود، مراحل زیر را انجام دهید:

مرحله اول: برای وارد شدن به ایمیل ابتدا وارد لینک mail.yahoo.com شوید.

ورود به ایمیل (چگونه وارد ایمیل یاهو یا جیمیل خود شویم ؟ )اگر جیمیل دارید برای وارد شدن به آدرس mail.google.com بروید. بقیه مراحل مشابه وارد شدن به ایمیل میباشد.

وارد شدن به ایمیل

مرحله دوم: در صفحه باز شده، در کادر Enter your email نام کاربری ایمیل خود را با دقت تایپ کنید.

ورود به ایمیل (چگونه وارد ایمیل یاهو یا جیمیل خود شویم ؟ )

مرحله سوم: گزینه next را بزنید. در صفحه جدید باز شده در قسمت password رمز عبوری خود را که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید را تایپ کنید.

ورود به ایمیل (چگونه وارد ایمیل یاهو یا جیمیل خود شویم ؟ )مرحله چهارم: اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، نگران نباشید. میتوانید با زدن forgot password رمز خود را بازیابی کرده یا رمز جدیدی تعریف کنید.

مرحله پنجم: در آخر روی گزینه sing in کلیک کنید و وارد صفحه ایمیل خود شوید.

موفق باشید…

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.