خبر ازدواج پیمان قاسم خانی و میترا ابراهیمی با انتشار عکس عروسی

خبر ازدواج پیمان قاسم خانی و میترا ابراهیمی در تاریخ چهارم اسفند ماه منتشر شد. پیمان قاسم خانی همسر سابق بهاره رهنما دوباره ازدواج کرد. میترا ابراهیمی همسر جدید ایشان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود خبر از ازدواج خود با پیمان قاسم خانی داد. میترا ابراهیمی دراین باره نوشت: امسال تولدی دیگر بود. گرچه وقتی اومده بودی خواستگاری، تو اینستاگرام برامون پیش پیش عروسی گرفته بودند.

ازدواج پیمان قاسم خانی و میترا ابراهیمی

مهراب قاسمخانی برادر پیمان قاسمخانی با انتشار پست و استوری خبر از ازدواج مجدد برادرش داد. قبل از انتشار این خبر شایعات بسیاری درباره ازدواج پیمان قاسم خانی و میترا ابراهیمی منتشر شده بود و تصاویری از آن دو در فضای مجازی پخش شد که نهایتا این خبر از طرف آن ها تکذیب شد. اما خبر رسمی ازدواجشان را میترا ابراهیمی با انتشار عکسی از عروسی خود اعلام کرد.

پست منتشر شده ازدواج پیمان قاسم خانی و میترا ابراهیمی
پست منتشر شده ازدواج پیمان قاسم خانی توسط برادرش
پست منتشر شده ازدواج پیمان قاسم خانی و میترا ابراهیمی
استوری مهراب قاسمخانی

بیوگرافی نفیسه روشن و اظهارات او درباره ماجرای عجیب طلاقش

بیوگرافی میترا ابراهیمی و پیمان قاسمخانی

خانم میترا ابراهیمی متولد سال 1369 می باشد و او در رشته‌ی روانشناسی تحصیل کرده است و در زمینه هنری نیز به حرفه‌ی کارگردانی مشغول است. او روانشناس و فیلمسازی جوان می باشد و به تازگی اولین فیلم بلند مستند خود را درباره کامیار شاپور پسر فروغ فرخزاد کارگردانی کرده و این فیلم را در سیزدهمین جشنواره سینما حقیقت از پرده سینمای چارسو به اکران رسانده است.
میترا ابراهیمی در اینستاگرام با نام کاربری mitraebrahimi@ فعالیت می کند و نزدیک به 74k دنبال کننده دارد.

میترا ابراهیمی

میترا ابراهیمی
میترا ابراهیمی

این فیلم مستند با نام «کامی» که تهیه‌کنندگی آن را همسرش پیمان قاسم‌خانی بر عهده داشته است و کارگردانی آن با خود خانم میترا ابراهیمی ساخته شده است، ولی آن‌ها از شرکت دادن فیلمشان در جشنواره فیلم فجر انصراف دادند.

ازدواج میترا ابراهیمی و پیمان قاسمخانیازدواج میترا ابراهیمی و پیمان قاسمخانیپیمان قاسمخانی متولد ۳۰ دی ۱۳۴۴ می باشد. او فیلمنامه نویس و بازیگر می باشد. او که در دانشکده اهواز، آمار انفورماتیک خوانده‌ است و در سال ۱۳۷۰ به مرکز آموزش فیلمسازی باغ فردوس رفت و اولین دوره فیلمنامه‌نویسی را در این مرکز زیر نظر سیف الله داد گذراند.
همسر اول او بهاره رهنما می باشد، حاصل ازدواج آنها دختری به نام پریاست. اما چند سال قبل پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما از هم جدا شدند.
پیمان قاسمخانی و همسر سابقش یهاره رهنما
پیمان قاسمخانی و همسر سابقش یهاره رهنما
پیمان قاسمخانی و دخترش پریا
پیمان قاسمخانی و دخترش پریا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.