معنی ایموجی قلب قهوه ای 🤎 در واتساپ و اینستاگرام

ایموجی قلب قهوه ای به چه معناست و استفاده از آن در چت نشانه چیست؟ معنی ایموجی قلب قهوه ای 🤎 در واتساپ و اینستاگرام و تلگرام را اینجا بخوانید.

دیدن ایموجی قلب بسیار هیجان انگیز است اما ایموجی قلب قهوه ای چه معنایی دارد؟ شما ممکن است این ایموجی را در پیام های خود دیده باشید و معنی آن بسته به متن تغییر می کند. ما تمام جزئیات از معنا و مفهوم ایموجی قلب قهوه ای را داریم؛ بنابراین، اگر می خواهید بیشتر با معنی و نحوه استفاده از استیکر قلب قهوه ای در چت و پیام و کامنت آشنا شوید، به خواندن این مقاله ادامه دهید. 

معنی ایموجی قلب قهوه ای

ایموجی قلب قهوه ای نماد عشق است. 

اگر فرد خاصی، این ایموجی را برایتان ارسال کند، نشان دهنده عشق او نسبت به شماست. ممکن است 🤎 را متصل به یک متن عاشقانه ببینید. در مجموع، قلب همیشه یک نماد خوب است!

«بی صبرانه منتظر امشب هستم 😉🤎»

«زیبا به نظر می رسی، عزیزم 😍🤎»

ایموجی 🤎 نشان دهنده برابری و عدالت نژادی است. 

در سال های اخیر، 🤎 و 🖤 در حمایت از جوامع BIPOC به طور گسترده بکار رفته اند. ایموجی قلب قهوه ای اغلب برای نشان دادن همبستگی با افراد رنگین پوست و جنبش هایی ازقبیل زندگی سیاهان مهم است، استفاده می شود.

«تو مهم هستی. زندگیت مهم است 🤎»

«ماه تاریخ سیاه پوستان مبارک! 🤎🖤»

ایموجی 🤎 می تواند به رنگ قهوه ای نیز اشاره داشته باشد. 

این ایموجی قلب رنگی ممکن است زمانی ظاهر شود که فرد در مورد چیز قهوه ای رنگی مانند غذا، لباس یا حتی طبیعت صحبت می کند. به احتمال زیاد، اگر عکسی از چیز قهوه ای پست شده باشد، 🤎 تنها به معنی قهوه ای بودن است. 

«عاشق چکمه های قهوه ای جدیدم هستم 🤎👢!»

«یک چیز آرامش بخش در مورد بیابان وجود دارد ☀️🤎🌵»

نحوه استفاده از ایموجی قلب قهوه ای

وقتی کسی را دوست دارید:

برای گفتن «دوستت دارم!»، 🤎 را در کنار 😍 بکار ببرید. ایموجی قلب قهوه ای یک روش عالی برای ابراز عشق و علاقه به کسی است که دوستش دارید. سعی کنید آن را به یک متن عاشقانه به جای ❤️ اضافه کنید. 

«دیشب نمیتونستم چشم ازت بردارم 😍🤎»

«دوست ندارم با کسی جز تو باشم 🤎»

وقتی از برابری نژادی حمایت می کنید:

با افزودن ایموجی قلب قهوه ای به بیو شبکه های اجتماعی خود نشان دهید که از جوامع BIPOC حمایت می کنید. حتی می توانید این ایموجی قلب را با ایموجی های همبستگی دیگری مانند ✊🏽, 🙏 یا ❤️ در شبکه های اجتماعی بکار ببرید. 

«مهم است که برای عدالت بایستیم. همگی با هم هستیم 🤎✊🏽»

«نفرت باید پایان یابد 🤎🙏»

وقتی از چیزی قهوه ای رنگ عکس می گذارید:

برای نشان دادن عشق خود به رنگ قهوه ای، 🤎 را بکار ببرید. ممکن است از یک کیک شکلاتی عکس بگیرید، به دوست خود بگویید که یک ژاکت قهوه ای خریده اید یا نقل قول طبیعت مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارید. در هر صورت، اگر به چیزی قهوه ای رنگ اشاره دارید، از 🤎 استفاده کنید. 

«در حال حاضر، هر کاری برای کیک شکلاتی می کردم 😩🍫🤎»

«مجموعه پاییزه بسیار زیباست 🤎👜»

معانی دیگر ایموجی های قلب

این ایموجی تنها ایموجی قلب با معانی مرموزی نیست. با وجود ده ایموجی قلب رنگی، می توانید انواع مختلفی از پیام ها و معانی را ایجاد کنید. سعی کنید ایموجی های قلب را در کنار هم بکار ببرید یا فید شبکه اجتماعی خود را با ایموجی قلب رنگی مورد علاقه خود تزیین کنید. معانی رنگی این ایموجی های قلب را بررسی کنید:

❤️: عشق

🧡: دوستی (معنی قلب نارنجی)

💛: مثبت اندیشی (قلب زرد)

💚: سپاسگزاری (قلب سبز)

💙: آرامش (معنی قلب آبی)

💜: حمایت و پشتیبانی (قلب بنفش)

🖤: اندوه

🤍: پاکی (معنی قلب سفید)

چند نکته در رابطه با معنای قلب قهوه ای

  •  🤎 به نمادی برای برابری و عدالت در سراسر جهان تبدیل شده است اما برخی از اعضای جامعه BIPOC معتقدند که فرد سفید پوستی که از ایموجی های قهوه ای رنگ و اصلاح کننده های رنگ پوست استفاده می کند، ریزپرخاشگر دیجیتال است. 
  • هیچ مدرکی مبنی بر ریزپرخاشگری در شبکه های اجتماعی وجود ندارد. با این وجود، باور بر این است که رنگ ایموجی بیانگر هویت شخصی است. 
  • اگر شک دارید، از ایموجی مطابق با رنگ پوست خود یا ایموجی ❤️ کلاسیک در پست های روزانه استفاده کنید. 

 

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.