معنی انواع ایموجی قلب ها
معنی انواع ایموجی قلب ها

در دنیای دیجیتالی و تکنولوژی امروزه که بیشتر ارتباطات به صورت مجازی اتفاق می افتد سوالات بسیار متعددی در ذهن انسان نقش می بندد. به طور مثال، به این موضوع فکر کرده اید که معنی انواع ایموجی های قلب و کاربرد آن ها چیست؟ آیا معنی ایموجی قلب ها با یکدیگر فرق می کند؟ از کدام ایموجی قلب در چه موقعیتی باید استفاده کنیم؟ همه این ها سوالاتی هستند که برای هر کسی میتواند پیش بیاید. در این قسمت از پست هم قصد داریم تا معنی انواع ایموجی قلب ها را مورد بررسی قرار دهیم و بگوییم معنای هر کدام از ایموجی های قلب رنگی چیست. مثلا معنی ایموجی قلب سفید یا معنی ایموجی قلب قهوه ای و … در واتس اپ، تلگرام و یا اینستاگرام چیست؟

معنی انواع ایموجی های قلب


آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که آیا ایموجی قلب ها معانی متفاوتی دارند؟ آیا میتوان از همه اموجی قلب ها در همه شرایط و موقعیت های استفاده کرد؟ آیا ایموجی قلب ها معانی خاصی دارند؟ نگران نباشید چرا که دراین پست قصد داریم در مورد همه این سوال ها پاسخ دهیم و بگوییم که معنی انواع ایموجی قلب ها چیست؟ مطلب معروف ترین و پراستفاده ترین ایموجی‌ها بین کاربران را حتما ببینید. 

اموجی های قلب به انواع مختلفی تقسیم بندی میشوند ما در ادامه معنی انواع ایموجی های قلب را که شامل موارد زیر می باشد خواهیم گفت. قبل از بررسی معانی و تفاسیر ایموجی قلب ها باید گفت که ایموجی ها میتوانند معانی متفاوتی داشته باشند اما فراموش نکنید که این معانی میتواند از هر فرد به فرد دیگری متفاوت باشد. شاید کسی که از ایموجی ها استفاده می کند برداشت دیگری داشته و شاید اصلا هیچ برداشتی نداشته باشد و تنها آن رنگ از ایموجی را دوست داشته باشد. اما در ادامه که معنی ایموجی قلب های مختلف را مورد بررسی قرار می دهیم معنی و تفاسیر غربی و اصولی آن را خواهیم گفت و بدین معنی نیست که هر کسی چنین ایموجی برای شما ارسال کرد همان منظور را دارد. پس با ما همراه باشید تا معنی انواع ایموجی قلب ها را با یکدیگر مطالعه کنیم.


معنی ایموجی قلب قرمز

مفهوم انواع ایموجی قلب ها چیست؟ معنی ایموجی قلب قرمز
معنی ایموجی قلب قرمز

ایموجی قلب همانطور که میدانید نشانه عشق و دوست داشتن است. زمانی که افراد هم دیگر را دوست دارند و میخواهند که به یکدیگر ابراز احساسات کنند از ایموجی قلب قرمز استفاده می کنند. پس معنی ایموجی قلب قرمز دوست داشتن و عشق است البته به این معنی نیست هر فردی که برای شما ایموجی قلب قرمز فرستاد عاشق شماست. تعداد ایموجی قلب قرمزی که فرستاده می شود نیز می تواند معنای خاصی داشته باشد.

 

معنی ایموجی قلب آبی

معنی ایموجی قلب آبی
معنی ایموجی قلب آبی

ایموجی قلب آبی، در واقع نشان دهنده صلح و وفاداری است و معمولا افراد برای نشان دادن دوستی عمیق به یکدیگر استفاده می کنند اما این ایموجی قلب آبی به منظور آگاهی سازی مردم از اوتیسم بود. افرادی که طرفدار تیم استقلال هستند نیز زیاد از ایموجی قلب آبی استفاده می کنند.

معنی ایموجی قلب مشکی

 معنی ایموجی قلب مشکی
معنی ایموجی قلب سیاه

همانطور که میتوانید حدس بزنید، ایموجی قلب سیاه یا مشکی نشان دهنده، به معنی غم و ناراحتی است و زمانی که میخواهید به کسی پیام تسلیت بدهید از ایموجی قلب سیاه استفاده می کنید.

معنی ایموجی قلب زرد

ایموجی قلب زرد
ایموجی قلب زرد

زمانی افراد ایموجی قلب زرد را برای یکدیگر ارسال می کنند که بخواهند پیام شادی و انرژی مثبت را به یکدیگر منتقل کنند. ایموجی قلب زرد نشان دهنده شادی و خوشحالی است و نشان دهنده احساس دوستی است.

معنی ایموجی قلب سبز 

معنی ایموجی قلب سبز 
معنی ایموجی قلب سبز

ایموجی قلب سبز به معنی دوست داشتن و علاقه داشتن یک دوست است. زمانی که میخواهید از کسی که زیاد با آن صمیمی نیستید و میخواهید از آن تشکر کنید میتوانید از ایموجی قلب سبز استفاده کنید. گاهی گیاه خواران از ایموجی قلب سبز استفاده می کنند. در برخی از موارد دیده شده است از ایموجی قلب سبز به منظور نشان دادن حسادت هم استفاده می کنند. البته همان طور که گفتیم استفاده از ایموجی قلب های رنگی همیشه آگاهانه نیست و ممکن است فردی که برای شما یک ایموجی قلب سبز ارسال میکند از معنی ایموجی قلب سبز اطلاعی نداشته باشد.

معنی ایموجی قلب نارنجی

معنی ایموجی قلب نارنجی
معنی ایموجی قلب نارنجی

ایموجی قلب نارنجی نشان دهنده اشتیاق و دوستی است. اما این موضوع را فراموش نکنید که ایموجی قلب نارنجی هیچ سیگنالی از عشق ندارد و تنها به معنی دوست داشتن است.

معنی ایموجی قلب صورتی

معنی ایموجی قلب صورتی
معنی ایموجی قلب صورتی

اگر کسی برایتان ایموجی قلب صورتی ارسال کرد بدین معنی است که شما را دوست دارد و به شما عشق می ورزد. از طرفی ایموجی قلب صورتی میتواند نشان دهنده عذرخواهی باشد. امیدواریم تا اینجا آشنایی با معنی و مفهوم انواع ایموجی قلب ها برایتان جالب بوده باشد هنوز تمام نشده باز هم با ما باشید.

معنی ایموجی قلب صورتی در حال رشد

معنی ایموجی قلب صورتی در حال رشد
معنی ایموجی قلب صورتی در حال رشد

ایموجی قلب صورتی در حال رشد نشان دهنده زیاد شدن علاقه و حس دوست داشتن به کسی است. پس اگر کسی برایتان ایموجی قلب صورتی در حال رشد ارسال کرد، منظور این است علاقه اش به شما در حال افزایش است.

معنی ایموجی قلب بنفش

ایموجی قلب بنفش
ایموجی قلب بنفش

ایموجی قلب بنفش در واقع نشان دهنده وفاداری و اتحاد است و معمولا برای افرادی که جانباز هستند استفاده میشود چرا که نشان دهنده افتخار است.

معنی ایموجی قلب سفید

معنی ایموجی قلب سفید چیست
معنی ایموجی قلب سفید

فراموش نکنید که ایموجی ها در هر کشوری میتواند معنا و مفهوم متفاوتی داشته باشد. به طور مثال از ایموجی قلب سفید یه منظور نشان دادن صلح و ازدواج و برف … استفاده میشود. باید گفت که از ایموجی قلب سفید در برخی از کشورها به منظور تسلیت و مرگ هم استفاده میشود.

معنی ایموجی دو قلب صورتی

معنی ایموجی دو قلب صورتی
معنی ایموجی دو قلب صورتی

از ایموجی دو قلب صورتی، میتوانید زمانی استفاده کنید که میخواهید به کسی نشان دهید که علاقه شما در حال افزایش است و دوست دارید مجدد او را ببینید و در مورد ملاقات گذشته خود صحبت کنید.

معنی ایموجی قلب قهوه ای رنگ

معنی ایموجی قلب قهوه ای رنگ
معنی ایموجی قلب قهوه ای رنگ

ایموجی قلب قهوه ای بدین معنی است که کسی شما را با تمام نکات منفی و ضعفتان دوست تان دارد. ایموجی قلب قهوه ای حاکی از علاقه افراد به رنگ پوست قهوه ای و تیره هم است.

معنی ایموجی قلب صورتی تپنده

معنی ایموجی قلب صورتی تپنده
ایموجی قلب تپنده

ایموجی قلب تپنده بدین معنی است که شما احساس خوشی دارید و در سلامتی کامل به سر میبرید. میتوانید از ایموجی قلب تپنده قرمز یا صورتی به منظور ابراز احساسات استفاده کنید.

در مورد دیگر قلب ها باید گفت که ناشی از احساسات مثبت و خوبی هستند اما با این حال تنها قلب قرمز است که نشان دهنده عشق و علاقه است. این نکته را فراموش نکنید که هر ایموجی میتواند معانی متفاوتی داشته باشد و شاید شخص مقابل شما اصلا معنی و منظور خاصی از فرستادن ایموجی نداشته باشد.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید