معنی تمام ایموجی های صورت در واتساپ | معنی ایموجی های شکلک واتس اپ

آیا در هنگام چت در برنامه واتساپ از ایموجی های صورت استفاده می کنید؟ از این ایموجی ها در چت خود زیاد استفاده می کنید یا کم؟ آیا علاقه ای دارید از ایموجی های صورت در چت کردن استفاده کنید؟ آیا معنی ایموجی های صورتک واتس اپ که استفاده  می کنید را می دانید؟ بعضی از ایموجی های صورت به آن معنی که شما فکر می کنید نیستند. هر یک از ایموجی های صورت واتس اپ معنی متفاوت و خاصی دارد. در این پست با ما همراه باشید تا با معنی ایموجی های صورت در واتساپ (معنی ایموجی شکلک ها) آشنا شوید.

معنی ایموجی های صورت (شکلک) در واتساپ

بیشتر معنی ایموجی های شکلک را می دانید مثلا ایموجی های صورت عصبانی، خوشحالی، ناراحتی، خنده و …. اما برخی دیگر از صورتک های واتس اپ ممکن است معنای مبهمی داشته باشند که سعی شده در ادامه معنی شکلکهای ایموجی واتساپ را بیان کنیم. در مطالب گذشته درباره معنی انواع ایموجی قلب، معروف ترین و پراستفاده ترین ایموجی‌ها بین کاربران و همچنین معنی انواع ایموجی های دست توضیح دادیم که می توانید مشاهده بفرمایید.

1. معنی ایموجی صورت خندان

این دو ایموجی خوشحال و خندان می باشند که حس درونی خود را با چشمان بسته و باز نشان می دهند، معنی این ایموجی های صورت این می باشد که انرژی و حس مثبت و شادی و خوشحالی را منتقل می کنند.

ایموجی صورت خندان

اطلاعات بیشتر: چگونه در واتساپ ریپورت کنیم؟

2. معنی ایموجی صورت خندان و پر انرژی

ایموجی های دیگری از صورت خوشحال و شاد وجود دارد که در هنگام خنده شدید از آن ها استفاده می شود. وقتی دیدید فردی از این ایموجی های خوشحال برای شما می فرستد یعنی می خواهد خوشحالی خود و انرژی مثبت زیادی را به شما منتقل کند.

ایموجی صورت خندان و پر انرژی

3. معنی ایموجی صورت خندان برعکس

معنی ایموجی صورت وارونه: صورت برعکس نشان می دهد حرفی که زده اید شوخی می باشد و به طور جدی آن حرف را نگفته اید. یا این که حرفی که زده اید غیر منطقی است و شما با فرستادن این ایموجی صورت نشان می دهید که از غیر منطقی بودن آن حرف اطلاع دارید.

ایموجی صورت خندان برعکس

4. ایموجی صورت خندان با عینک آفتابی

ایموجی صورت خندان با عینک آفتابی نشانه ژست گرفتن می باشد و یا شخصیت باحال را نشان می دهد. و وقتی از این ایموجی استفاده می کنید یعنی یک ژست خاصی گرفته اید. معنی ایموجی با عینک دودی این است که حرفی که زده اید را می خواهید تایید کنید و منظور خود را این گونه برسانید که این حرف، حرف آخر می باشد.

ایموجی صورت خندان با عینک آفتابی

5. ایموجی صورت خندان با اشک

وقتی از یک موضوع بسیار می خندی در حدی که به شکم و چشم های شما فشار می آید و باعث می شود اشک از گوشه چشم شما بریزد، دقیقا با این ایموجی خندان می توانید این حس را بیان کنید که از آن موضوع بسیار خندیده اید در حدی که اشک شما جاری شده است.

ایموجی صورت خندان با اشک

6. معنی ایموجی شکلک خندان با دهان باز و عرق پیشانی

این ایموجی صورت هم به گونه ای خوشحالی و شادی را نشان می دهد با این تفاوت که از یک اتفاق بد گذشته اید و به اتفاق خوب رسیده اید. مثلا منتظر یک اتفاق ناگوار بوده اید اما آن اتفاق بد به اتفاق خوب تبدیل می شود که شما با استفاده از این ایموجی نشان می دهید هم خوشحال هستید و هم ترس از افتادن آن اتفاق باعث شده پیشانی شما عرق کند.

ایموجی خندان با دهان باز و عرق پیشانی

7. معنی ایموجی صورتک خنده شدید واتس اپ

این ایموجی صورت بیانگر خنده بسیار شدید است. که شما با چشمان بسته و خنده بسیار، روی زمین می غلطید و همچنان به خندیدن خود ادامه می دهید و اشک از چشمان شما جاری می شود.

بیشتر بدانید: چگونه در واتساپ تماس تصویری چند نفره یا گروهی بگیریم؟

ایموجی صورت با خنده شدید

8. معنی ایموجی صورت سرخ شده و خجالت زده

این ایموجی نشان دهنده حس خجالت می باشد. وقتی در شرایط بد قرار می گیرد و یا کار اشتباهی انجام می دهید ممکن است صورت شما سرخ شود و خجالت زده شوید که در این صورت می توانید از این ایموجی استفاده کنید. البته بعضی از افراد به دلیل چشم های متعجب این ایموجی تصور می کنند شما فقط تعجب کرده اید. پس در مواقعی از این ایموجی استفاده کنید که طرف مقابل شما هم معنی آن را بداند. و یا زمانی که کسی از شما و اخلاق و رفتارتان تعریف کرد این ایموجی صورت برای پاسخ به تعریف های طرف مقابل مناسب می باشد.

ایموجی صورت سرخ شده و خجالت زده

9. ایموجی صورت فرد درس خوان با عینک

معمولا در دنیا واقعی فردی که عینک به چشم داشته باشد به او بچه درس خوان می گویند. ایموجی با همین ویژگی در دنیای مجازی هم آورده شده است. ایموجی با عینک نشان دهنده بچه های باهوش و فرد درس خوان می باشد.

ایموجی صورت فرد درس خوان با عینک

10. معنی ایموجی صورتک دهان کج (ایموجی پوزخند)

ایموجی پوزخند یا نیش خند، ایموجی ای می باشد که وقتی می خواهید روی یک جمله تاکید کنید می توانید از آن استفاده کنید. و زمانی که از ارتباط  و چت کردن با فردی راضی هستید می توانید از این ایموجی استفاده کنید.

ایموجی پوزخند

11. معنی ایموجی صورتک ها (صورت دلقک)

وقتی می خواهید به یک چیز خنده داری که به نظر احمقانه می رسد واکنش نشان دهید و بخندید می توانید از این ایموجی استفاده کنید و حس خود را به راحتی بیان کنید.

ایموجی صورت دلقک

12. ایموجی صورت غذای لذیذ

این ایموجی که زبانش بیرون است نشان دهنده این می باشد که یک غذای لذیذ و خوشمزه دیده اید و حس گرسنگی خود و خوشمزگی غذا را بیان می کنید. از این ایموجی معمولا در هنگام دیدن غذا ها استفاده می کنند.

ایموجی صورت غذای لذیذ

13. ایموجی صورت زبان در آوردن

از این ایموجی که زبان خود را درآورده و در حال شکلک درآوردن است در هنگام یک مسئله ای که به صورت طنز و شوخی بیان می شود می توان استفاده کرد.

ایموجی صورت زبان در آوردن

14. ایموجی صورتک جشن

از این ایموجی می توانید در هنگام جشن و مهمانی استفاده کنید. مثلا برای جشن تولد می توانید حس خوشحالی و شادی خود را از تولد طرف مقابل با این ایموجی بیان کنید و جشن تولد او را تبریک بگویید.

ایموجی صورت جشن

15. ایموجی صورت با چشم های ستاره 

وقتی یک چیز جذاب و عجیب می بینید می توانید برای بروز احساسات خود از این ایموجی که چشم هایش به ستاره تبدیل شده است استفاده کنید.

ایموجی صورت با چشم های ستاره 

16. معنی ایموجی هاله نور در واتساپ

این ایموجی به نشانه معصوم و مظلوم بودن می باش و فرد برای این که در ظاهر نشان دهد مظلوم است از این ایموجی استفاده می کند.

ایموجی صورت خندان با هاله

17. ایموجی صورت چشمک

وقتی از ایموجی چشمک استفاده می کنید یعنی این پیام را زیاد جدی نگیرید و به منظور شوخی و خنده بیان شده است. ایموجی چشمک برای شوخی، کنایه و همچنین مهر و محبت نیز کاربرد دارد.

ایموجی صورت چشمک

18. معنی ایموجی صورت آسودگی خاطر

از این ایموجی در زمانی که خیالتان از همه چیز راحت و آسوده می باشد استفاده کنید. زمانی که حس آسودگی و آرامش دارید بهترین زمان برای استفاده از این ایموجی است.

ایموجی صورت با آسودگی خاطر

19. ایموجی صورت بغل کردن 

با این ایموجی به صورت مجازی نشان می دهید که فرد مقابل را بغل کرده اید و ابراز احساسات می کنید.

ایموجی صورت بغل کردن 

20. ایموجی چشم های قلبی

معنی ایموجی صورت قلبی عشق، علاقه، محبت، تشکر و قدردانی و …. است. با چشم های قلبی می توانید احساسات خود را بیان کنید.

ایموجی صورت خندان با چشم های قلب 

21. ایموجی صورت بدون علاقه 

از این ایموجی در حالت خنثی استفاده می شود. مثلا در یک موضوع دیگر حرفی ندارید از این ایموجی می توانید استفاده کنید. و یا اینکه به چیزی که دیده اید و یا شنیده اید علاقه ای ندارید و تمایل به حرف زدن در مورد آن ندارید بهترین راه نشان دادن حس خود استفاده از این ایموجی است. معمولا به این ایموجی پوکر فیس هم می گویند.

بیشتر بخوانید: چگونگی فعالسازی تایید دو مرحله ای در واتساپ

ایموجی صورت بدون علاقه 

22. ایموجی صورت بی حوصله

این ایموجی بیانگر احساسات منفی می باشد. در زمان بی حوصلگی و خستگی می توانید از این ایموجی استفاده کنید.

ایموجی صورت بی حوصله

23. ایموجی صورت با نگاه ملتمسانه

وقتی می خواهید از یک فرد چیزی بخواهید می توانید با این ایموجی و نگاه خود حس ترحم و دلسوزی فرد مقابل را برانگیزید تا آن فرد درخواست شما را انجام دهد.

ایموجی صورت با نگاه ملتمسانه

24. ایموجی صورت غمگین و ناراحت

از این ایموجی برای نشان دادن غم، ناراحتی، ناامیدی، حسرت و ….. استفاد می شود. در کل این ایموجی احساست منفی را بیان می کند. اگر هر گونه حس منفی ای دارید با این ایموجی می توانید آن را بیان کنید.

ایموجی صورت غمگین و ناراحت

25. ایموجی صورت ناراحت با عرق

از این ایموجی معمولا در زمانی اکه استرس دارید و یا کارتان بسیار سخت است و باید خیلی تلاش کنید، می توانید استفاده کنید.

ایموجی صورت ناراحت با عرق

26. ایموجی صورت نگران

این ایموجی استرس، نگرانی، ترس، شوکه شدن، اضطراب، نفرت و ….. را نمایش می دهد.

ایموجی صورت نگران

27. ایموجی صورت با گریه

این ایموجی بیانگر حس ناراحتی و غم می باشد که با گریه آن را نشان می دهد. یعنی این ناراحتی و غم مقداری شدید است که باعث گریه شده است.

ایموجی صورت با گریه

28. ایموجی صورت با گریه شدید

از این ایموجی در شرایط جدی زیاد استفاده نمی شود بیشتر در شرایط کنایه آمیز و ادا درآوردن استفاده می شود. نشان دهنده گریه شدید در اثر ناراحتی و درد و رنج بسیار زیاد می باشد.

ایموجی صورت با گریه شدید

29. ایموجی صورت ابروهای بالا رفته

از این ایموجی زمانی می توانید استفاده کنید که حاضر نیستید حرفا و بهانه های طرف مقابل را قبول کنید و دچار شک و تردید شده اید.

ایموجی صورت ابروهای بالا رفته

30. ایموجی صورت با عینک یک چشمی

این ایموجی نشانه شک کردن و تردید است که با عینک به طور دقیق آن شک را بررسی می کنید. این ایموجی حالت طنز دارد.

ایموجی صورت با عینک یک چشمی

31. ایموجی صورت در حال دندان ساییدن

در پیامی که حس بدی دارید از این ایموجی استفاده کنید. این ایموجی نشان دهنده خجالت، ضایع شدن، نگرانی و ….. می باشد.

ایموجی صورت در حال دندان ساییدن

32. ایموجی صورت دروغ گو

اگر احساس کردید در هنگام حرف زدن با فردی، آن فرد در حال دروغ گفتن است می توانید از این ایموجی استفاده کنید. این ایموجی پینوکیو نماد فرد دروغ گو است که دماغش دراز شده است.

ایموجی صورت دروغ گو

33. ایموجی دهان بسته با زیپ

از این ایموجی زمانی می توانید استفاده کنید که نمی خواهید مطلبی را بیان کنید. برای مثال آن حرف به عنوان یک راز می باشد و شما با این ایموجی نشان می دهید که حاضر به صحبت در مورد آن موضوع نیستید.

ایموجی دهان بسته با زیپ

34. معنی ایموجی بدون دهان

از این این ایموجی در زمانی که خجالت می کشید حرفی را بیان کنید می توانید استفاده کنید. و یا این که بحثی مورد علاقه شما نیست و نمی خواهید حرفی بزنید استفاده از این ایموجی بهترین راه می باشد.

اطلاعات دیگر: نحوه ی استفاده از ویژگی انتظار تماس در واتساپ

ایموجی صورت بدون دهان

35. ایموجی خشمگین با علائم جلوی دهان

وقتی می خواهید فحش دهید و نمی توانید آن ها بنویسید می توانید از این ایموجی استفاده کنید.

ایموجی خشمگین با علائم جلوی دهان

36. ایموجی سر منفجر شده

وقتی از یک موضوع بسیار تعجب می کنید و برای شما قابل هضم نمی باشد، می توانید با استفاده از این ایموجی حس تعجب زیاد خود را بیان کنید.

ایموجی سر منفجر شده

37. ایموجی صورت در حالت خستگی

در زمانی که بسیار زیاد خسته هستید و می خواهید حس خستگی خود را نشان دهید، این ایموجی راه خوبی برای نمایش خستگی شما می باشد.

ایموجی صورت در حالت خستگی38. ایموجی صورت مبهوت و سردرگم

این ایموجی برای نشان دادن حس نارضایتی و گیج شدن در یک موضوع را بیان می کند. یا زمانی که در یک موقعیت بد قرار گرفته اید و معذب شده اید و حس سردرگمی دارید از این ایموجی استفاده کنید.

ایموجی صورت مبهوت و سردرگم

39. ایموجی صورت خواب

این ایموجی نماد خواب و خواب آلودگی می باشد. زمانی که حس خواب آلودگی دارید از این ایموجی استفاده کنید.

ایموجی خواب

40. ایموجی خواب آلود

این ایموجی خستگی و مریضی را نشان می دهد.

ایموجی خواب آلود

41. ایموجی صورت خشمگین

وقتی می خواهید در یک شرایط جدی خشم و عصبانیت خود را نشان دهید این ایموجی بهترین گزینه می باشد و به راحتی می توانید حس خود را منتقل کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش تغییر فونت در واتساپ

ایموجی صورت خشمگین

42. معنی ایموجی صورتک با دهان باز

این دو ایموجی که هر دو متعجب هستند و دهانشان باز مانده، برای نشان دادن تعجب و شگفت زدگی، ترس و حتی ناامیدی استفاده می‌ شوند. این ایموجی ها معمولا به‌ عنوان جایگزین خفیف‌ تر برای شکلک غم و ناراحتی استفاده می‌ شوند.

ایموجی صورت غافلگیر

43. ایموجی حالت مقاومت

این ایموجی نشان دهنده مشکلات و خستگی‌ ها می باشد و در عین حال مقاومت در برابر آن‌ ها و ادامه دادن برای ایستادگی در مقابل مشکلات است.

ایموجی حالت مقاومت

44. ایموجی ترس واتساپ

ایموجی ترسیده با دهان باز و عرق، ترس و نگرانی را بیان می کند.

ایموجی ترس

45. معنی ایموجی عصبانی

افراد از این ایموجی برای نشان دادن عصبانیت یا خشم و استیصال استفاده می‌کنند. این یکی از ایموجی هایی است که احتمالا بیشتر از هر ایموجی دیگر اشتباه استفاده می‌شود، این ایموجی در اصل  نشان دهنده پیروزی مقتدرانه می باشد.

ایموجی پیروزی با اقتدار

46. ایموجی های شیطانی

این ایموجی ها نشانه بدجنسی، بازیگوشی و شیطنت و …. می باشند.

ایموجی های شیطانی

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.