معنی قلب بنفش در استیکر ها چیست؟ 💜 یعنی چه؟

مفهوم قلب بنفش در استیکر

برای اینکه بدانید معنی قلب بنفش چیه یا قلب بنفش نشانه چیست این مطلب را دنبال کنید.

از یک قلب برای نماد احساسات و عشق استفاده می شود. مدتهاست که انسان احساس عشق را با قلب همراه می کند. عضوی که برای پمپاژ خون در بدن فعالیت می کند. نماد روز ولنتاین هم یک قلب است. اما آیا می دانید قلب های رنگی چه معنا و مفهومی دارد؟ معنی قلب بنفش در استیکرها چیست؟ ایا قلب بنفش معنی بدی دارد؟ برای آشنایی با معنی قلب بنفش در فضای مجازی تا انتهای مطلب همراه مینویسم باشید.

همچنین پیشنهاد می کنم جملات مخ زنی مجازی در چت را از دست ندهید.

معنی قلب بنفش💜

رنگ بنفش نماد شور و هیجان در زندگی است، اما معنی قلب بنفش در اینستاگرام و واتساپ چیست و چه پیامی را بهمراه دارد.

همان طور که می دانید استیکرها می توانند در هر لحظه و در حال گفتگو معانی مختلفی داشته باشد. موارد مختلفی برای معنی قلب بنفش ذکر شده که در ادامه این مطلب می توانید بخوانید.

قلب بنفش در استیکر ها با نام انگلیسی Purple Heart برای بیان احساسات مثبت مورد استفاده قرار می گیرد و معنی قلب بنفش در چت ممکن است مهر و محبت یا عشق باشد.

معنی قلب بنفش با توجه به موقعیت و پیامی که در آن استفاده می شود می تواند متفاوت باشد. اما بارزترین معنی قلب بنفش عشق و حمایت و پشتیبانی است که می تواند با تمایات جنسی نیز همراه باشد. بنابراین بهتراست از استیکر قلب بنفش در پیام هایی که برای افراد غریبه ارسال می کنید استفاده نشود.

قلب بنفش ? می تواند نمادی از یک عشق حساس، فهمیده و دلسوزانه باشد. معنی قلب بنفش در مجازی، ثروت هم هست و از این شکلک قلب به طور منظم برای به تصویر کشیدن زرق و برق یا ثروت استفاده می شود.

معنی قلب بنفش در واتساپ: شکلک قلب بنفش مخفف جنسیت است. این می تواند به این معنی باشد که شریک چت مشتاق شماست یا می خواهد در مورد یک ماجراجویی عاشقانه صحبت کند.

معنی استیکر قلب بنفش می تواند نشانه جذب شدن به جنس مخالف هم باشد، اما گاهی از ایموجی قلب بنفش برای نشان دادن علاقه به هر چیزی که رنگ بنفش داشته باشد استفاده می شود.

قلب بنفش می تواند نمادی از یک عشق حساس، فهمیده و دلسوزانه باشد. وظیفه، افتخار، سلطنت، و حسن قضاوت. قلب بنفش به جانبازان ارتش ایالات متحده اعطا می شود که هنگام خدمت به کشورشان مجروح شوند. نمادی از افتخار فداکاری و اتحاد و نشانه یک افتخار واقعی.

استیکر قلب بنفش همچنین در مورد دلسوزی و درک است و می تواند نماد نوعی عشق غمخوارانه باشد که برای ابراز عشق پدر و مادر به فرزند قابل استفاده است.

رنگ بنفش در شرق مفهوم معنوی و مذهبی هم دارد و برخی افراد اموجی قلب بنفش را به عنوان یک ایموجی معنوی می شناسند.

جالب است بدانید طرفداران گروه BTS نیز برای نشان دادن عشق و علاقه خود به این گروه از قلب بنفش استفاده می کنند.

متن عاشقانه درباره ضربان قلب

معنی قلب بنفش در استیکر ها چیست؟ ? یعنی چه؟

معنی استیکر قلب بنفش یعنی چه

معنی دیگری از ? قلب بنفش

شکلک قلب بنفش تصویری از قلب با رنگ بنفش است. آیا دوست دارید بدرخشید و شماره 1 مد باشید؟ پس این شکلک برای شما مناسب است. ? ریتم پر جنب و جوش زندگی است.

جالب است بدانید برخی کاربران شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن آرایش یا لباس های خود از استیکر قلب بنفش استفاده می کنند.

قلب بنفش به شما نشان می دهد مانند یک سنگ قیمتی هستید! این رنگ ملایم همچنین به معنای همدردی عمیق با کسی است. اهمیت دوران سخت را فراموش نکنید. با استفاده از این شکلک بلافاصله دلسوزی خود را برای شخص روشن خواهید کرد.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 نظرات
 1. aysan bigkid می گوید

  عالی بود ممنون از سایت خوبتون

 2. آرمی می گوید

  بعضی ها میگن که به معنای نشان دادن علاقه برای رابطه جنسی هست😐🤝🤐😳

 3. سوگل می گوید

  بعضیا میگن نشانه ی دعوت ب رابطه ی جنسیه

  1. Raminfh می گوید

   تو کشورهای خارجی همین مفهوم رو داره

  2. آرتین می گوید

   درست میگن معنیش همینه

 4. ویولت می گوید

  تو کشور های خارجی معمولا برای دعوت به رابطه جنسی هست اما برای بی تی اس آرمی ها معنیش متفاوته

 5. mbynamradyantzam@gmail.com می گوید

  مگه برا دعوت به رابطه جنسی نبو