چگونه مردها احساس دوست داشته شدن می‌کنند؟

مردان به عاشقانه بیش از حد نیاز دارند

اخیراً در مورد این ویژگی مردان که آیا آن ها به اندازه خانم‌ها به عشق نیاز دارند؛ مطالعه کردیم.

البته به شدت از این موضوع خوشحالم که به مسائل آقایان در روابط در شبکه‌های اجتماعی اهمیت داده می‌شود. همان‌طور که با برخی از همکاران آقا در محل کار راجع به موضوع عشق بحث می‌کردم یا پادکست های موفقیت و عشق و علاقه را  گوش می کردم؛ متوجه شدم در واقعیت احساسات آقایان به مرور نادیده گرفته شده و کسی به آن توجهی نمی کند. این می‌تواند باعث ایجاد سد در مقابل تصمیم‌ گیری مردان و داشتن یک رابطه با کیفیت بالا شود.

در زندگی من یکی از مهم ترین مسائل در مورد روابط آقایان این است که نیاز احساساتی آن ها اغلب پاسخ داده نمی‌شود و این می‌تواند برای بسیاری از آقایان سخت باشد. در نتیجه گاهی اوقات شریک یا دوستان شان به طور کامل نمی‌تواند درک شان کند.

عدم علاقه به دوست داشته شدن،نزدیک شدن، ارتباط برقرار کردن یا احساس صمیمیت به یک فرد در آقایان همانند خانم ها یک سوءبرداشت رایج است.

به عنوان یک مشاور ازدواج و درمان گر زوجین،مکالمه های بسیار تندی با آقایان داشته‌ام که فقط می‌خواستند توسط زن مورد علاقه زندگی شان دوست داشته شوند. وقتی آن ها عشقی را که می گویند دریافت کنند؛ مانند درختی می شوند که تازه آبیاری شده است.

زن‌ها و مردها به طور متفاوتی عشق را تجربه می‌کنند.

تفاوت‌هایی در احساس دوست داشته شدن در مردها و زن ها وجود دارد و این به زبان عشق آن ها برمی گردد. در حالی که قوانین سختی برای آقایان وجود دارد و اغلب آقایان با عشق و علاقه جسمی؛ زمان با هم بودن و کلمات محبت آمیز عشق را تجربه می کنند. در حالی که زن ها دوست دارند با انجام شدن کارشان؛ کلمات محبت‌آمیز یا گرفتن هدیه ارضای روحی شوند.

تفاوت دیگر این است که آقایان اغلب نیاز بیشتری به تازگی و هیجان دارند.آقایان نیاز به عشق و محبت دارند و به طور ساده زمانی که شخص مورد علاقه شان در زندگی آن ها را بغل می کند،می‌بوسد به او لبخند میزند یا صریحا از آن ها سپاس گزاری می کند یا آن ها را ستایش یا تشویق می‌کند، احساس دوست داشته شدن می‌کنند.

هم چنین زمانی که از لحاظ جنسی تامین شوند؛حس بسیار خوبی نسبت به زن ها به آن ها دست می‌دهد. در حالی که برخلاف خانم‌ها که اغلب دوست دارند از لحاظ احساسی به شخص وابسته شده و بعد وابستگی جنسی در آن ها به وجود می‌آید؛آقایان اغلب دوست دارند قبل از این که از لحاظ احساسی به فردی وابسته شوند؛ از نظر جنسی احساس کشش پیدا کنند.

علاوه بر آن بعضی از آقایان زمانی احساس رابطه نزدیک دارند که در آن رابطه هیجان و تازگی وجود داشته باشد.آزادی و احترام گذاشتن به شخص برابر با عشق است.بر اساس تجربه هایی که دارم؛ بسیاری از مردم زمانی احساس عشق و علاقه می‌کنند که از چیزهای مهمی که در زندگی دارند حمایت شوند و به آن ها احترام گذاشته شود.

برای برخی از مردها داشتن یک شریک که بتواند آن ها را در دنبال کردن علایق و سرگرمی هایش تشویق کند؛بسیار مهم تر از احساس دوست داشته شدن می باشد. احتمالا این موضوع با این که شخصی را با آزاد گذاشتن دوست بدارید؛ متناقض به نظر برسد. اما بسیاری از آقایان از روابطی که به غیر از احترام؛ فرد مقابل برای شخصیت واقعی اش ارزش قائل شود، رضایت بیشتری دارند.

یک اشتباهی که اغلب از خانم ها سر می زند این است که فکر می‌کنند مردها نیز باید مثل خودشان ارتباط برقرار کنند.مانند مکالمه محبت آمیز؛ زمان با هم بودن یا دادن هدیه.این موضوع می‌تواند به جنگ و دعوا یا حتی عقب کشیدن افراد در نشان دادن عشق خود منجر شود.

 

 نقش اصلی در رابطه

هرگز این قانون طلایی را فراموش نکنید که “همان طور با دیگران رفتار کنید که دوست دارید با شما رفتار کنند” وقتی به یک رابطه موفقیت‌آمیز نگاه می کنیم ومی بینیم که اولویت آن رابطه همین قانون است. اغلب مرد زندگی شما می خواهد بداند آیا شما او را دوست دارید؟ آیا برای او احترام قائل هستید و یا از لحاظ جسمی به او جاذبه و کشش دارید یا خیر؟ اگر در این مرحله شک دارید باید از ابتدا شروع کنیم.هیچ وقت فکر نکنید عشق در همه افراد یکسان است. به هر حال آقایان متفاوت هستند. بعضی از آقایان از لحاظ جنسی احساس عمیقی پیدا می‌کنند؛ اما در دیگر آقایان ارتباط احساسی می‌تواند با صحبت کردن؛ زمان با هم بودن یا انجام کارهای شما برقرار شود.

تمام کارهای عاشقانه با توجه به احساس طرف مقابل و نشان دادن عشق و علاقه و معنا دار کردن رابطه شروع می‌شود و خاتمه می‌یابد.

آیا نمی دانید مرد زندگی شما چگونه احساس دوست داشته شدن می کند؟

خب می توانید از او سوال کنید. اما هرگز فراموش نکنید مردها همانند خانم ها به دنبال عشق؛علاقه و ارتباط هستند.حتی اگر آن را به گونه های متفاوتی تجربه کنند. اجازه بدهید زمان بگذرد تا متوجه شوید چه چیزی برای فرد مهم زندگی تان اهمیت دارد.اگر این موضوع سخت به نظر می‌رسد؛ به یاد داشته باشید که فواید محبت کردن به مردتان یا کارهایی که برای او انجام می دهید می تواند به شما باز گردد و او نیز برای شما جبران می کند.بهتر است وقتی احساس دوست داشته شدن می‌کنیم؛ به دیگران نیز عشق بورزیم و آن ها را دوست بداریم. اینطور نیست؟

تغییری باشید که خودتان در رابطه به دنبال آن می‌گردید.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید