بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران با ۷ دوره متفاوت

آرایشگری یک هنر است و جهت ورود به آن باید آموزش دید و آن هم یک آموزش اصولی و حرفه ای. این مقاله مخصوص افرادی است که به دنبال یک آموزشگاه خوب برای آموزش آرایشگری مردانه هستند می باشد. ما در این مقاله به معرفی دوره های حرفه ای آموزش آرایشگری مردانه در آموزشگاه هنر ۲۰ قیچی می پردازیم.

معرفی ۷ دوره آموزش آرایشگری مردانه در آکادمی هنر ۲۰ قیچی

گذراندن دوره های آموزش آرایشگری مردانه لازمه حضور موفق در بازار کار آرایشگری مردانه می باشد بطوری که مسیر موفقیت را به صورت کوتاه مدت و استاندارد برای شما هموارتر خواهد کرد. آرایشگری مردانه به عنوان شغلی زود بازده همواره مورد توجه جوانان بوده بطوری که با اندکی هوش و استعداد و ذوق و صلیقه می توان با سرمایه ای اندک آن را آغاز نمود و به کسب درآمد پرداخت.

اگر دیگر نکاتی که می توان به آن اشاره کرد این است که شما اگر با گذراندن ۷ دوره آموزش آرایشگری مردانه در آکادمی هنر ۲۰ قیچی و فراگیری این هنر بصورت حرفه ای می توان امید داشت که بتوانید این حرفه خود را در تمام دنیا بکار بگیرید و کسب درآمد نمایید به شرطی که این شغل را مطابق با استاندارد و متد روز دنیا بیاموزید.

مطمئن باشید این حرفه در هر نقطه از جهان، برای شما درآمدزا و کارآمد خواهد بود.
ما در آموزشگاه آرایشگری مردانه هنر ۲۰ قیچی در انتخاب مربیان خود بسیار حساس هستیم چرا که در حقیقت آموزش آرایشگری آقایان بسیار تکنیکال و هنری می باشد و مستلزم گذراندن دوره های تخصصی و تطبیق مربی، محیط آموزش و دوره آموزشی با اصول صحیح تدریس و روانشناسی یادگیری می باشد و حتی تسلط کامل فرد به شغل آرایشگری، دلیل بر اینکه وی مدرس آرایشگری باشد، نیست.
در آموزشگاه هنر بیست قیچی برای حرفه ای شدن شما در آرایش و پیرایش مردان، ۷ دوره تعریف شده که در ادامه به معرفی و توضیح اجمالی در مورد آنها خواهیم پرداخت.

پیرایش مردانه درجه ۲

اولین دوره ای که شما باید در راه آرایشگری مردانه طی کنید دوره پایه و اصلی آن است. آموزش پیرایشگر مردانه درجه ۲ در واقع دوره پایه و اولیه این حرفه را به شما آموزش خواهد داد در این دوره، هنرآموز بدون هیچگونه دانش قبلی، وارد کلاس آرایشگری مردانه شده و به فراگیری و شناخت ابزارهای آرایشگری، تکنیک های اصلاح موی سر مردانه و کوتاه کردن مدل های موی کلاسیک (پایه) می پردازد.

پیرایش مردانه درجه ۱

پس از گذراندن و دریافت مدرک پیرایش مردانه درجه ۲ شما می توانید وارد دوره حرفه ای آن شوید و آموزش پیرایشگر مردانه درجه ۱ را فرا بگیرید.حال شما توانایی اصلاح موی سر را داشته باشد و برای ارتقاء مهارت و کسب دانش بیشتر در مورد مباحث مراقبت و زیبایی آقایان، وارد دوره پیرایش مردانه درجه ۱ می شود.

 

متعادل سازی چهره مردانه

این دوره یکی از دوره های اختصاصی آکادمی هنر ۲۰ قیچی می باشد که در آن هنرآموز پس از آشنایی با ساختمان پوست، علم مرفولوژی (چهره شناسی)، رنگ شناسی، شناخت و کاربرد ابزارها و مواد گریم صورت آقایان و … مهارت هماهنگ سازی اجزاء چهره مردانه به وسیله مواد آرایشی را کسب می کند.

چهره پردازی مردانه

این دوره شاید می توان گفت ابتدای راه یک گریمور خواهد بود و در این دوره هنرآموزان کارهایی مانند جوان سازی چهره، پیر کردن چهره، رفع ماه گرفتگی، گریم کودک، ایجاد افکت های اسپشیال مانند زخم، سوختگی، کبودی و … آموزش خواهند دید.

ترمیم مو مردانه

ترمیم موی مردانه هنری است که طی سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و مشتریان زیادی به دنبال یک متخصص ترمیم مو مردانه هستند. در این دوره به هنرآموز قالب گیری از سر، نصب، تعویض و کوتاه کردن انواع کلاه گیس کامل و تکه ای آموزش داده خواهد شد. توجه کنید که برای شرکت در این دوره حداقل باید مدرک پیرایش مردانه درجه ۲ را داشته باشید.

بهداشت کار ناخن مردانه

توجه به بهداشت و مراقبت از ناخن ها امری است که طی سال های اخیر مورد توجه چه خانم ها و چه آقایان قرار گرفته و از المان های تاثیرگذار در زیبایی و مدلینگ می باشد. به همین خاطر ما این دوره را راه اندازی نمودیم. در این دوره آموزشی هنرآموز پس از آشنایی با ساختمان پوست و ناخن، مهارت ارائه خدمات تخصصی پیرایش و بهداشت ناخن به آقایان را فرا خواهد گرفت.

این آموزشگاه یکی از بهترین آموزشگاه های آرایشگری مردانه در تهران می باشد .
هنرآموزان علاقه مند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام و حضور در دوره های آموزش آرایشگری مردانه به وبسایت tvtcenter.com مراجعه نمایند و با مشاورین ما در ارتباط باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.