ارزان ترین مدل صفر بنز کلاس A (قیمت بنز سدان)

ارزان ترین مدل بنزی که شما میتوانید آن را بخرید مرسدس بنز کلاس آ سدان 2019 می باشد.

نقشه ی کلی کلاس آ هم اکنون در سایت مرسدس بنز ، قرار دارد، بنابراین این مطلب را با اطلاعات اضافی و گزینه های قیمتی بروز رسانی کرده ایم .مرسدس بنز،رونمایی کرده است که سدان کلاس آ 2019 جدید ترین و کوچک ترین خودرو می باشد که ، قیمت فروش اش در اوایل سال 2019 از $32,800 ، که به پول ایران حدودا 459 میلیون واسه این بنز البته اونور آب باید هزینه پرداخت کنید .

این خیلی عالی هست که با این مبلغ میتونید یک بنز صفر کلاس A البته با دلار 14 هزار تومانی خارج از ایران بتونید یخرید این خودرو در ایران به قیمت بالای یک میلیارد تومان در نمایشگاه ها به فروش میرسد.

این باعث شده که ، ارزان ترین خودرویی که مرسدس بنز آن را می فروشد ، قیمت مدل CLA کنونی را 600 دلار کاهش دهد . هزینه ی پایین خرید ، باید به جذب کردن مشتری های جدید این برند کمک کند. شرکت اظهار دارد که بیش از 50 درصد از خریداران CLA ،مشتریان جدید شرکت مرسدس بنز بوده اند .

علیرغم قیمت ، سدان کلاس آ لیستی طولانی از تجهیزات استاندارد را دارا می باشد .

یک سانروف (منظره انداز بالای سقف ) وسیع ، چراغ های روشنایی جلویی و پشتی ، کنترل خودکار اب و هوا در دو منطقه ، صندلی های جلویی برقی ، ترمز اضطراری خودکار ،  صفحه نمایش دوگانه 7 اینچی ( یکی در قسمت خوشه چین ( جایی که سرعت را نشان می دهد ) ، و دیگری در قسمت سرگرمی ها ( محل پخش اهنگ و غیره ) قرار گرفته اند . ) و بقیه تمامی استاندارد می باشند .

اضافه کردن پیشرانه تمام چرخ فورماتیک 2000 دلار هزینه دارد و گزینه ها و امکانات همانند تمامی نمونه های پیشرانه تمام چرخ می باشند  .

همانند تمامی مدل های دیگر بنز ، این بسیار آسان است تا دور هزاران دلار برای یک خودروی کلاس آ با امکانات بی شمار ، خط بکشید .

رسدس بنز کلاس آ سدان 2019به طور مثال، بسته های خط AMG  ، طراحی خارجی و ظاهر درونی ، چرخ های بزرگ و تعلیق باز گرفته شده 2600 یا 2900 دلاری ، دور نمایی متفاوت اضافه کرده اند . اگر میخواهید که تمام رنگ سیاه براق باشد ، چرم به قیمت 1450 دلار در دسترسی می باشد و با قیمت 1030 دلار صندلی های جلو میتوانند ، گرم و باد خور شوند . یک بسته ویژه ی 1550 دلاری دو صفحه نمایش را ، به 10.3 اینچ ارتقا می دهد و چند امکانات رفاهی پیشرفته را نیز ارائه می دهند ، در حالی که پکیج چند رسانه ای 1150 دلاری شامل ناوبری واقعیت تقویت شده می شود .

پکیج کمک راننده ی 2250 دلاری ، همه نوع فعالیت و ویژگی های ایمنی سرنشین مانند کنترل کروز پیشرفته تطبیقی ​​با کمک فرمان ، نظارت بر نقطه کور و کمک تغییر مسیر را اضافه میکند .

امکانات مستقل شامل یک فرمان گرمایشی 250 دلاری ، 850 دلار برای دامپر های سازگار ، یک صفحه نمایش 990 دلاری سر امد ، یک سیستم صوتی پیشرفته به قیمت 850 دلار و نورپردازی داخلی 64 رنگ به قیمت 310 دلار، می شود .

بنز سدان کلاس آ ،با 9 رنگ متفاوت اراعه خواهد شد ، که بعضی ها 720 دلار هزینه ی بیش تری دارند و 6 انتخاب برای چرخ ها وجود دارد ،که 8 گزینه ی لوازم داخلی و 4 تزعین داخلی موجود است، که دو نوع از ان ها، از چوب واقعی می باشد . ما قادر به راندن تنظیم کننده A220 فورماتیک قبلی ، با علامت 50 هزار دلاری و با جذابیت کمتر نسبت به کلاس آ کم هزینه ، بوده ایم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.