متن پیام معذرت خواهی از پدر (تاثیرگذار و زیبا)

متن های زیبا برای عذر خواهی و طلب بخشش از پدر

معذرت میخوام بابا جان ، پدرم منو ببخش ، لطفا منو ببخش پدر جان ، متاسفم بابا ، بابا منو ببخش و … پیام های ساده ای که میتوانید از طریق این مطلب آنها را به پیام تاثیر گذار تر تبدیلشان کنید .

پدر کسی است که همیشه خوشبختی خودش را فدا می کند تا فرزندانش در آرامش و خوشحالی باشند. پدر برای ما نماد فردیست که با جان و دل از ما مراقبت می کند و به فکر سلامتی و خوشبختی ماست. اما گاهی اوقات، خواسته یا ناخواسته پدرمان را می رنجانیم و او را با کارها و حرف های ناخوشایند آزار می دهیم.

اگر پدرتان را دلخور کرده اید باید هر چه زودتر از او معذرت خواهی کنید. پدرها قلب بزرگ و مهربانی دارند و حتما شما را می بخشند. البته گفتن متاسفم و معذرت خواهی کردن از نزدیکان ممکن است برای خیلی ها سخت باشد. اگر دنبال پیام معذرت خواهی از پدرتان هستید ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. مطلب امروز ما شامل مجموعه کامل و جامعی از پیام های عذرخواهی برای ارسال کردن به پدر است. این پیام ها را از دست ندهید!

 

پیام معذرت خواهی از پدر

 

پدر عزیز و خوش قلبم، متاسفم که تو را رنجاندم. لطفا مرا ببخش.

من هیچ وقت قصد ناراحت کردنت رو نداشتم بابای خوبم. خواهش می کنم منو ببخش.

پدر عزیزم، می دونم که چقدر با حرف های دلخراش و نامناسبم ناراحتت کردم. ایکاش با قلب مهربونت من رو ببخشی.

بابای مهربونم، میدونم که چه رفتار زشت و نامحترمانه ای داشتم. متاسفم، لطفا منو ببخش.

من به شما حق میدم که من رو نبخشید؛ اما دلم میخواد بدونید چقدر بخاطر کارم پشیمون و ناراحتم. متاسفم پدر عزیزم.

من حتی نمی تونم یک لحظه زندگی بدون شما رو تصور کنم بابای عزیزم. خیلی متاسفم که شما رو رنجوندم. لطفا منو ببخشید.

خواهش می کنم فرصت دوباره ای به من بدین پدر عزیزم. قطعا شما مهربون ترین و بخشنده ترین پدر دنیا هستید. اشتباهات منو ببخش. دوستت دارم پدر. لطفا از من عصبانی نباش.

منو ببخش که نتونستم دختر خوبی برات باشم بابا جونم. امیدوارم یه روزی بتونم همه کارهای بدم رو جبران کنم.

شما به من یاد دادید کسی که عذرخواهی می کنه فرد با شهامتیه. من از اشتباهات خودم باخبر هستم و به خاطر همه اونها ازتون معذرت می خوام پدر عزیزم. میشه لطفا منو ببخشید؟

بابای خوبم، شما مردی با قلبی بی نهایت بزرگ هستید. میشه منو با قلب مهربونتون ببخشید؟ واقعا متاسفم. دیگه هیچ وقت این کار رو تکرار نمی کنم.

شما می خواستید من نور چشمی تان باشم اما من با کارها و حرف های بد و زشتم باعث شدم اشک به چشمتون بیاد. بابای عزیزم، خواهش می کنم منو ببخشید.

من بدترین دختر دنیام. لطفا منو ببخش بابا جونم.

من فقط به شما بی احترامی نکردم، بلکه با رفتار بدم، خودم رو هم کوچیک و تحقیر کردم. من فقط شما رو عصبانی نکردم، بلکه خودم رو هم با این کار رنجوندم. من فقط شما رو ناامید نکردم، بلکه خودم رو هم از خودم ناامید کردم. متاسفم پدر عزیزم. لطفا منو ببخش.

لطفا منو ببخش پدر جان
متن معذرت خواهی از پدر

بهترین پیام های معذرت خواهی پسر از پدر

 

هر وقت به من احتیاج داشتی من نتونستم کاری برات انجام بدم بابای خوبم. پسرت رو به خاطر اشتباهاتش ببخش.

بابای عزیزم، من میدونم که اشتباه کردم؛ اما قول میدم دیگه هیچ وقت اونها رو تکرار نکنم. لطفا عذرخواهی منو قبول کن.

پدر عزیزم، تو همیشه به من یاد دادی که انسان خوبی باشم؛ ولی من امروز ناامیدت کردم. خواهش می کنم منو ببخش و یه فرصت دوباره بهم بده تا بتونم آدم خوبی باشم.

بابای عزیزم، من واقعا خوشبختم که پسر شما هستم. من نه تنها شما رو ناراحت کردم بلکه بهتون بی احترامی هم کردم. لطفا منو ببخشید. واقعا متاسفم.

بابا جان، می دونم که لیاقت بخشش شما رو ندارم؛ اما من بدون شما چطور می تونم زندگی کنم؟ لطفا منو ببخشید. من خیلی دوستتون دارم.

بابای خوبم، واقعا از کاری که کردم پشیمونم. واقعا متاسفم که نتونستم پسر خوبی براتون باشم. لطفا منو ببخشید.

پیام عذرخواهی از پدر
پیام عذرخواهی از پدر

بهترین پیام های معذرت خواهی دختر از پدر

 

بابای همیشه مهربون من، به خاطر همه روزهایی که باعث آزارت شدم متاسفم. سعی می کنم از این به بعد دختر خوبی باشم. لطفا منو ببخش.

از اینکه نتونستم درکت کنم معذرت میخوام پدر عزیزم. متاسفم که قلبت رو شکستم و شما رو رنجوندم. لطفا منو ببخش.

وقتی به این فکر می کنم که تمام این سالها به جای محبت کردن و اهمیت دادن بهت، باعث ناراحتی و آزارت شدم از خودم شرمنده میشم. من دختر خوبی نبودم. منو ببخش پدر جان.

بابای خوبم، من خیلی خوش شانسم که چنین پدری دارم. من واقعا متاسفم که انتظارات شما رو برآورده نکردم. منو ببخش.

شما همیشه به من یاد دادید که انسان خوبی باشم و درست رفتار کنم؛ اما من ناامیدتون کردم. به خاطر اشتباهاتم معذرت می خوام پدر جان.

من کسی رو ناراحت کردم که هیچ وقت من رو ناراحت نکرده. معذرت می خوام بابا. دوستت دارم.

پیام عذرخواهی از پدر
پیام عذرخواهی از پدر

بهترین پیام های معذرت خواهی از پدر

 

پدر خوب و مهربونم، معذرت خواهی من از شما، درست مثل عشق بی قید و شرط شما به من، خالص و پاکه. لطفا منو ببخشید.

به خاطر اینکه بهتون دروغ گفتم معذرت می خوام بابا. من از اعتمادتون سوء استفاده کردم. منو ببخش بابای خوبم.

من نمی تونم قول بدم که دیگه هیچ وقت مرتکب اشتباه نشم بابا، اما می تونم قول بدم که از همه اشتباهاتم درس بگیرم و همه سعیم رو بکنم که آدم بهتری باشم. لطفا منو ببخش.

سکوت شما برای من واقعا ناراحت کننده است پدر جان. خواهش می کنم منو به خاطر رفتارهای بد و اشتباهم ببخشید. از وقتی با من حرف نمی زنید متوجه شدم چقدر زندگی بدون وجود شما سرد و بی روحه و چقدر دوستتون دارم. برای همه چیز متاسفم.

خواهش میکنم منو ببخش پدر
پیام بخشش از پدر

بابای مهربونم، هر عملی یه عکس العملی داره. حالا که شما بهونه های منو با جون و دل می خرید، منم شما رو به آغوش گرم و بوسه های پر از محبتم دعوت می کنم. لطفا منو ببخش.

من با افتخار همه جا اعلام می کنم که پدر من، نقطه قوت و برجسته زندگی منه؛ اما واقعا ناراحت کننده س که شما نمی تونید همین حرف رو درباره من بزنید. معذرت می خوام بابا. لطفا منو ببخش.

بابای عزیزم، میدونم که دلت می خواست من بهترین پسر دنیا باشم اما من با کارها و رفتارهای احمقانم شما رو ناامید کردم. معذرت می خوام بابا.

پدر جان، من لطف شما رو وظیفه دونستم و سکوتتون رو بی اهمیتی قلمداد کردم. به خاطر اینهمه خودخواهی ازتون معذرت می خوام. لطفا منو ببخشید.

متاسفم که به جای مهربون بودن و محبت کردن به شما، قلبتون رو با دعوا و مشاجره شکستم. منو ببخش بهترین بابای دنیا.

من همیشه می دونستم که شما دل نازکی دارید اما هیچ وقت نمی خواستم خودم کسی باشم که این قلب مهربون رو میشکنه. لطفا منو ببخش بابا.

شما منو بزرگ کردین که عصای دستتون باشم اما حالا سوهان روحتون شدم. نمی دونید چقدر از این بابت متاسفم بابای عزیزم. خواهش می کنم منو ببخشید.

پیام بخشش از پدر

 

پدر عزیزم. شما همیشه به من می گفتید هیچ کس کامل نیست و همه ما اشتباهات و اشکالاتی داریم. من هم انسان هستم و دچار اشتباه شدم. معذرت می خوام که با رفتارم شما رو رنجوندم. دوستتون دارم.

من بدون تو ناتموم هستم بابای عزیزم. من براتون دردسر درست کردم و شما رو رنجوندم؛ اما خواهش می کنم با قلب بزرگ و بخشنده تون منو ببخشید. دیگه هیچ وقت این کار رو تکرار نمی کنم. متاسفم.

از اینکه شما رو ناراحت کردم احساس شرمندگی می کنم. می دونم که با کلمات و حرف هام نمی تونم دردی رو دوا کنم اما دلم می خواد بدونید از صمیم قلب پشیمونم. لطفا منو ببخش بابا.

آرزوهای شما برای من درست مثل یه بادکنک بود که بالاتر از هر چیزی به هوا می رفت. ولی من با رفتار احمقانه خودم این بادکنک رو سوراخ کردم و باعث ناامیدی تون شدم. منو ببخش بابای خوبم. متاسفم.

بخشش بزرگترین درسیه که شما به من یاد دادین پدر عزیزم. حالا خواهش می کنم دوباره با بخشیدن من بهم درس بدین. معذرت می خوام بابا.

هر وقت دلم خواسته که در کنارم باشن، تو با تمام وجود و با قلب مهربونت برای من حاضر بودی. لطفا خطاهای منو ببخش و دوباره منو بغل بگیر بابای عزیزم.

من اشتباه کردم، پشیمون شدم و از اشتباهم درس گرفتم. اما تا زمانی که شما منو نبخشید شکنجه و عذاب روحی من تموم نمیشه. خواهش میکنم منو ببخش پدر خوبم.

 

یادتان باشد که عذرخواهی کردن هیچ وقت شخصیت شما را پایین نمی آورد و باعث کوچک شدن شما نمی شود. اگر کار اشتباهی انجام داده ایم باید به خاطرش عذرخواهی کنیم. گاهی اوقات اذیت کردن دیگران راحت است اما معذرت خواهی کردن سخت می شود! حالا اگر پدرتان را دلخور کرده اید و نمی دانید چطور باید از او معذرت خواهی کنید ما در این مطلب پیام های عذرخواهی بسیار خوبی در اختیارتان گذاشتیم که می توانید از آنها استفاده کنید. این پیام ها را برای پدرتان ارسال کنید و به او بگویید چقدر پشیمان و متاسف هستید. پدرتان حتما شما را می بخشد. پدرها بسیار خوش قلب و مهربانند. شما می توانید این پیام ها را به هر طریقی که دوست دارید برای پدرتان ارسال و از او معذرت خواهی کنید.  

 

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.