روش تشخیص ادکلن اصل از فیک با توجه به چند نکته ساده

چگونه بفهمیم یک عطر اورجینال است یا خیر

اگر از جمله افرادی هستید که به عطر و ادکلن علاقه مند هستید و دوست دارید که همیشه از ادکلن های اصل و اورجینال استفاده کنید، باید نکاتی را درباره روش تشخیص ادکلن اصل از فیک بدانید.

تشخیص اصل بودن یا نبودن یک عطر همیشه آسان نیست. گاهی یک محصول آنقدر به خوبی کپی میشود که تشخیص اصل یا فیک بودن آن بسیار دشوار میشود. اما با دانستن چند نکته میتوانید بفهمید که یک عطر اصلی است یا خیر. برای دانستن روش تشخیص ادکلن اصل از فیک با مینویسم همراه باشید.

نحوه تشخیص ادکلن اصل از فیک

در نگاه اول، عطر اصل و تقلبی یکسان به نظر می رسند، اما در واقع اینطور نیست. ویژگی های زیادی وجود دارد که با دانستن آن می توانید از اصل بودن یک عطر مطلع شوید.

اولین نکته ای که باید همیشه به آن توجه داشته باشید این است که ادکلن یا عطر خود را از مرکز مورد اعتماد خریداری کنید. سعی کنید از عطرسازی یا فروشگاه های معتبری که تضمین می کنند همه عطرهای آنها 100٪ اورجینال هستند خرید کنید.

هر ادکلن یا عطر ویژگی های منحصر به فردی دارد. پس توصیه می کنیم قبل از خرید تمامی اطلاعات لازم مربوط به ادکلن یا عطر مورد نظر را بررسی کنید و به عطر، برچسب، بطری، جعبه و سلفون توجه ویژه ای داشته باشید.

نکات مهم در تشخیص ادکلن اصل از فیک

  • یک عطر اورجینال یک روزه تولید نمی شود، حداقل یک سال طول می کشد تا درست شود و برلی تهیه آن تمام ترکیبات لازم و محتویات آن تا آخرین ریزه کاری رعایت شده است، مثلاً در عطرهای اصلی از الکل با کیفیت استفاده می شود.
  • نکته دیگر در اصلی بودن یک عطر ماندگاری آن است. به خاطر داشته باشید که اگر ماندگاری زیادی نداشته باشد، یک عطر تقلبی است و همچنین مهم است که بدانید برندهای بزرگ عطر از رنگ های کم رنگ به عنوان نتیجه نهایی مایع استفاده می کنند. همچنین میتوانید بطری را تکان دهید، اگر حباب‌های کوچکی ایجاد کرد و فورا ناپدید شد، یک عطر اصلی خواهد بود.
  • به بطری یا شیشه عطر نگاه کنید. به عنوان یک قاعده کلی، شیشه عطر اصلی از شیشه ای با کیفیت و صاف ساخته شده است و معمولاً شفاف است تا رنگ عطر دیده شود و همچنین معمولاً از یک تکه ساخته می شود، بنابراین اگر عطر یا ادکلنی بخرید که بطری آن، حاصل دو قالب با هم است، نشانه این است که آن اصلی نیست. به یاد داشته باشید اگر لوله تلگراف منحنی باشد، تقلبی است، که زمانی اتفاق می‌افتد که لوله پخش‌کننده از خود بطری بلندتر باشد.

تشخیص ادکلن اصل از فیک

  • بسته بندی یک ادکلن یا عطر در مورد یک عطر صحبت می کند. عطرهای اصلی از جعبه‌هایی استفاده می‌کنند که با مواد باکیفیت ساخته شده‌اند و جعبه‌ها باید به خوبی تقویت شده و در داخل آن محافظت شوند تا بطری شکسته یا آسیبی نبیند. اگر متوجه شدید که جعبه شکننده است یا با مقوای بی کیفیت و وزن کم ساخته شده است، یک عطر تقلبی در مقابل خود دارید.
  • به برچسب و نوشته های روی جعبه توجه کنید. همه عطرها باید اجزای تشکیل دهنده را که در ساخت آنها استفاده شده است روی برچسب خود داشته باشند و همچنین می گوید که بارکد، شماره لات و شماره ردیابی باید درج شود.
  • ممکن است کمی پیش پا افتاده به نظر برسد، اما سلفون نیز یکی از سرنخ هایی است که می توانیم از اصل بودن عطر استفاده کنیم و جعبه عطر باید در پلاستیکی پیچیده شود که کاملا به بسته بندی آن بچسبد. اگر چین خوردگی یا ایراد یا بدتر از آن پیدا کردید، اگر سلفون وجود نداشت این است که در مقابل عطرتقلبی هستید. در تصاویر موجو میتوانید تفاوت در رنگ ادکلن، شیشه و لوله اسپری کننده را مشاهده کنید.

تشخیص ادکلن اصل از فیک

بیشتر بخوانید: کاربرد بادی اسپلش
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.