فرق بین محلول ماینوکسیدیل 5 درصد و 2 درصد چیست؟ محلول ماینوکسیدیل 5 درصد را استفاده کنیم یا 2 درصد؟ یکی از محلول های بسیار موثر برای قطع ریزش مو و رویش مجدد مو، محلول ماینوکسیدیل است و در همه داروخانه ها وجود دارد. ماینوکسیدیل برای 20 سال است که در ایران تولید شده  و منتشر میشود اما با این حال اکنون فروش ویژه و خوبی دارد. دلیل استقبال بسیاری از افراد از محلول ماینوکسیدیل این است که ریزش مو یک درد و مشکل همگانی و مشترک است و همه به دنبال سلامت مو هستند. اما سوال اینجاست که ” محلول ماینوکسیدیل 5 درصد بهتر است یا 2 درصد؟ “ و در این پست به این سوال پاسخ خواهیم داد.

محلول ماینوکسیدیل 5 درصد استفاده کنیم یا 2 درصد؟


همانطور که میدانید بسیاری از افراد با مشکل ریزش مو مواجه شده اند و فرقی نمی کند که مرد باشید و یا زن. یکی از درمان های قطعی ریزش مو و رویش مجدد مو محلول ماینوکسیدیل است که 90 درصد از افرادی که از آن استفاده می کنند جواب مثبت و خوبی گرفته اند. محلول ماینوکسیدیل می تواند ضررهای گوناگونی داشته باشد و منجر به مشکلات دیگری شود اما ریزش مو را قطع کرده و از طرفی منجر به رویش مجدد موها میشود. اگر قصد خرید محلول ماینوکسیدیل را دارید، بهتر است که از برند و مارک خارجی آن استفاده کنید. همانطور که میدانید محلول ماینوکسیدیل هم 2 درصد و هم 5 درصد وجود دارد و سوالی که برای افراد پیش می آید این است که، محلول ماینوکسیدیل 5 درصد بهتر است یا 2 درصد؟ در ادامه قصد داریم تا یک پاسخ منطقی و درست برای سوال ” محلول ماینوکسیدیل 5 درصد بهتر است یا 2 درصد؟ “ پیدا کنیم.

بهترین میوه برای رشد مو | کدام میوه ها برای رشد مو مفید است ؟

محلول ماینوکسیدیل 5 درصد بهتر است یا 2 درصد؟
محلول ماینوکسیدیل 5 درصد بهتر است یا 2 درصد؟

تمام چیزهایی که باید در مورد مشکلات مو و راه های درمانی آنها بدانیم !


محلول ماینوکسیدیل با دو درصد متنوع وارد بازار شده است که یکی 2 درصد و دیگری 5 درصد است. همه افراد میتوانند به سادگی و بدون نیاز به مجوز از دکتر محلول ماینوکسیدیل را خریداری کنند اما سوال اینجا است که محلول ماینوکسیدیل 5 درصد بهتر است یا 2 درصد؟ باید گفت که محلول ماینوکسیدیل 2 درصد برای خانم ها مناسب است چرا که برای درمان ریزش مو  و رویش مجدد موها کمک شایانی می کند و کمی موهای زائد بیشتر میشوند.

اما ماینوکسیدیل 5 درصد مخصوص آقایان است و خانم ها نباید از 5 درصد آن استفاده کنند چرا که هورمون های آن ها تغییر کرده و یا منجر به رویش موهای زائد میشود.

خلاصه


به صورت خلاصه باید گفت که، محلول ماینوکسیدیل 5 درصد برای آقایان مناسب است و ماینوکسیدیل 2 درصد برای خانم ها، که منجر به قطع و درمان ریزش مو شده و رویش مجدد مو را حاصل میشود.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید