مرور رده

آرایش و زیبایی

آرایش و زیبایی

روش استفاده از آب نارگیل برای مراقبت از پوست صورت

آب نارگیل دارای فواید بیشماری برای پوست صورت است که باعث شده از آن برای زیبایی و سلامت پوست صورت استفاده شود. به روش های مختلفی می توان از آب نارگیل برای مراقبت از پوست استفاده کرد که در این نوشته به برخی از آن ها اشاره شده است.

چرا صابون برای پوست ضرر دارد؟ (مضرات صابون برای پوست)

حتما شنیده اید که برای شستشوی پوست صورت نباید از صابون استفاده کنید. اما آیا علت آن را می دانید؟ در ادامه به برخی از مضرات صابون برای پوست صورت اشاره می کنیم و خواهیم گفت که چرا صابون برای پوست ضرر دارد؟

خواص آب نارگیل برای پوست صورت (۳ خاصیت مهم شیر نارگیل برای زیبایی پوست)

اگر بدانید آبی که درون میوه نارگیل وجود دارد چه خواص و فوایدی برای پوست صورت دارد از آن غافل نمی شوید. در ادامه تعدادی از مهم ترین خواص شیر نارگیل برای پوست صورت را ذکر می کنیم.

فواید آب برنج برای پوست صورت + طرز تهیه ۱۲ ماسک آب برنج

آبی که پس از پخت برنج و آبکش کردن ان دور می ریزید دارای فواید زیادی برای پوست صورت است و می توانید با آن انواع ماسک ها را تهیه کنید. در این نوشته درباره خواص اب برنج برا پوست صورت صحبت می کنیم.

۱۵ مدل موهای پسرانه جدید و بلند ترند امسال

نوجوانان عاشق تعییر در موها و استایل خود هستند. اگر مرد جوان شما از همان مدل موی کوتاه همیشگی خسته شده است و می خواهد مدل موهای خود را تغییر دهد می توانید 15 مدل موهای پسرانه جدید و بلند ترند امسال را به او نشان دهید و به او کمک کنید.…

آموزش بستن منافذ باز صورت با سیب زمینی + فواید سیب زمینی برای صورت

برخی افراد از این که منافذ پوست صورتشان باز است و یا جای جوش و آکنه روی پوست آن ها به صورت لک نمایان می شود، بسیار ناراحت می باشند. در این مقاله آموزش بستن منافذ باز صورت با سیب زمینی به شما ارائه می شود.