۹ فیلم سینمایی خارجی با موضوع خیانت همسر، عشق و …

فیلمهای سینمایی خارجی با موضوع خیانت

اگر برای پر کردن اوقات فراغت خود به دنبال دانلود فیلم سینمایی خارجی با موضوع خیانت هستید میتوانید از لیست پیشنهادی ما استفاده کنید.

دلیل این که چرا فیلم‌های سینمایی با موضوع خیانت برای مردم آنقدر جذاب هستند، مشخص نیست. حتی خود من نیز به تماشای چنین فیلم‌هایی علاقمند هستم. فیلم های خارجی درباره خیانت همسر، عشق، یک فرد خاص، دوست یا شریک کاری به من پیشنهاد دهید و من از دیدن این فیلم لذت خواهم برد. لیستی از فیلم هالیوودی درباره خیانت، فیلم خیانت عاشقانه، فیلم درباره خیانت زنان، فیلم خیانت در عشق و … در ادامه معرفی می شود. همچنین دیدن فیلم هایی که بر اساس داستان واقعی ساخته شده اند نیز توصیه می شود.

لیست فیلمهای خارجی با موضوع خیانت

این موضوع بسیار عجیب است زیرا خود من نسبت به کسانی که دوستشان دارم و با آن‌ها کار می‌کنم، بسیار وفادار هستم ولی از دیدن خیانت بازیگران در فیلم‌ها لذت می‌برم. در این مقاله، چند فیلم سینمایی خارجی با موضوع خیانت را معرفی می‌کنم و امیدوارم شما هم از تماشای آن‌ها لذت ببرید. امیدواریم که هیچ وقت در رابطه و ازدواج به خیانت فکر نکنید و شاهد خیانت نباشید.

1. شبکه اجتماعی (The Social Network)

فیلم سینمایی خارجی در مورد خیانت: شبکه اجتماعی

حتماً دلیلی وجود دارد که این فیلم سینمایی خارجی در مورد خیانت در سراسر جهان طرفداران بسیار زیادی دارد؛ با وجود این که فیلم نسبتاً جدیدی نیز محسوب می‌شود. «شبکه اجتماعی» یک فیلم عالی با موضوع خیانت است که به خوبی خیانت را تعریف می‌کند. در این فیلم نشان داده می‌شود که چگونه قدرت، حسادت و طمع بر روابط دوستی و کاری تاثیر منفی می‌گذارد. 

مارک زاکربرگ در این فیلم هم بی‌رحم و هم غمگین نشان داده شده و جس آیزنبرگ نیز به خوبی نقش او را بازی کرده است. شاید هم دلیل اصلی مخالفت شدید مارک زاکربرگ با فیلم «شبکه اجتماعی»، میزان بی‌رحمی است که در شخصیت واقعی خودش هم وجود داشته است و دارد. 

2. جذابیت مرگبار (Fatal Attraction)

فیلم های خارجی درباره خیانت: جذابیت مرگبار«جذابیت مرگبار»، داستانی کلاسیک از عشق، دروغ و خیانت است که به دلیل بازی‌های فوق‌العاده و دیالوگ‌های به یادماندنی شهرت دارد. حتی کسانی که موفق به دیدن این فیلم با موضوع خیانت نیز نشده‌اند، کاملاً با آن آشنایی دارند. الکس فارست، آیا واقعاً دیوانه است یا تنها مصمم است که نادیده گرفته نشود؟ 

باید بگویم که اگر کسی با من نیز رفتاری همچون رفتار دن با الکس داشته باشد، احتمالاً من هم کمی دیوانه می‌شدم؛ البته نه تا حد نقطه‌ی جوش. دن کالاگر، پادشاه خیانت است، او به همسرش، دخترش و البته الکس خیانت می‌کند. یکی از فیلم های خارجی درباره خیانت به همسر است که پیشنهاد می کنم ببینید.

3. ضد انحصار (Antitrust)

فیلم با مضمون خیانت: ضد انحصارمن عاشق این فیلم هستم، یک فیلم با مضمون خیانت که داستان بسیار زیبایی دارد. از همان ابتدا که فیلم «ضد انحصار» را تماشا کردم، عاشقش شدم. همه به میلو خیانت می‌کنند و میلو نیز در عوض به دوستانش خیانت می‌کند. شاید رفتار او نسبت به آن‌ها باعث می‌شود که سرنوشت به شکل لیزا، آلیش و گری قیام کند. این پسر نمی‌تواند رهایی یابد و باید گفت که رایان فیلیپس در این فیلم بسیار جذاب است. 

4. تحت تعقیب (Wanted)

فیلم خارجی درباره خیانت: تحت تعقیب«تحت تعقیب» یک فیلم عالی با موضوع خیانت هم در عشق و هم در کسب‌و‌کار است. سلوآن بی‌رحمانه از وزلی استفاده می‌کند و احساسات او را نادیده میگیرد. فاکس هم به او خیانت می‌کند. بهترین دوستش به او (چندین بار) خیانت می‌کند و دوست دخترش هم با نگاه به گذشته به او خیانت می‌کند. هیچ تعجبی ندارد که او به یک قانون‌شکنی همراه با ترور دست می‌زند. توبه‌ی نهایی فاکس بسیار زیبا و البته خونین است. اگر به دیدن فیلم خارجی درباره خیانت علاقه دارید این فیلم با بازی انجلینا جولی را حتما ببینید. 

5. دزدان دریایی سیلیکون ولی (Pirates Of Silicone Valley)

فیلم سینمایی درباره خیانت: دزدان دریایی سیلیکون ولیاین فیلم، نمادین‌ترین داستان با موضوع خیانت به شمار می‌رود. منظور من، خود داستان فیلم است. داستان این فیلم دقیقاً از فیسبوک گرفته شده است. بیل گیتس و استیو جابز عالی هستند. با توجه به تمام خیانت‌هایی که از این صنعت برمی‌خیزد، شاید برای همگی ما بهتر باشد که به رد و بدل کردن دست‌نوشته‌ها و استفاده از کتابخانه به جای گوگل بازگردیم. 

6. کفاره (Atonement)

فیلم سینمایی خارجی در مورد خیانت: کفارهمن عاشق این فیلم سینمایی خارجی در مورد خیانت هستم و با تمام وجود از شخصیت براینی تالیس کوچک ولی پلید متنفر هستم. البته، سخت می‌توان نسبت به این شخصیت احساس داشت زیرا بخشی از وجود انسان می‌خواهد با او همدردی کند اما فرضیات و کینه‌ی او این کار را غیرممکن می‌سازد. اگرچه، جیمز مک‌آووی بیچاره در پایان فیلم بدبیاری می‌آورد. 

7. مقاصد بی‌رحمانه (Cruel Intentions)

فیلمهای با موضوع خیانت: مقاصد بی‌رحمانهمورد بعدی در لیست فیلمهای با موضوع خیانت، فیلم مقاصد بی‌رحمانه است. من می‌توانستم هر کدام از نسخه‌های فیلم «روابط خطرناک» را در این فهرست قرار دهم اما «مقاصد بی‌رحمانه» فیلم موردعلاقه‌ی من به شمار می‌رود. در واقع، هر آنچه که می‌خواهید در مورد خیانت بدانید را می‌توانید در این فیلم ببینید. سباستین به همه خیانت می‌کند، کاترین حتی بدتر از اوست. بلین نیز فرصت خیانت کردن به دست می‌آورد و حتی آنت شیرین نیز در پایان فیلم بهترین خیانت را انجام می‌دهد. من او را سرزنش نمی‌کنم زیرا احتمالاً خود من نیز بدتر از این کار را با کاترین انجام می‌دادم. 

8. بیل را بکش: قسمت اول (Kill Bill: Volume 1)

فیلم با موضوع خیانت هالیوودی: بیل را بکشدر واقع، همه به مامبای سیاه (ما در واقع در قسمت اول نمی‌دانیم که او مامبای سیاه است) خیانت کرده‌اند. قسمت دوم فیلم «بیل را بکش» را نیز باید در این فهرست از فیلم‌های سینمایی با موضوع خیانت قرار می‌دادم زیرا خیانت در آن به اوج خود می‌رسد. با این وجود، هر کسی که او را می‌شناخت، مورد احترامش بود، با او کار می‌کرد یا حتی دوست داشت، به او خیانت کرد اما آیا انتقامش را به زیبایی از این افراد نمی‌گیرد؟

9. بی‌وفا (Unfaithful)

فیلم هالیوودی درباره خیانت: بی‌وفافوق‌العاده است. ادوارد سامر کاملاً دیوانه است. البته، ادوارد کسی است که به او خیانت شده است و من واقعاً برایش متاسف هستم. صحنه‌های بین کنستانس و پل زیبا و البته جذاب هستند. نمی‌توان این صحنه‌ها را فراموش کرد. با این وجود، آیا پل واقعاً لیاقت چنین مرگی را دارد؟ 

سخن پایانی

فیلم‌های بسیار زیاد دیگری نیز با موضوع خیانت وجود دارند. اما این 9 فیلم، فیلم‌های مورد علاقه‌ی خود من هستند. همیشه در تعجب هستم که شخصیت‌های این 9 فیلم چگونه توانسته‌اند به یکدیگر خیانت کنند. این فیلم‌ها بر اساس دروغ، نیرنگ، حیله‌گری و رفتارهای پنهانی شکل گرفته‌اند. هرگز نمی‌توانم تصور چنین رفتاری را داشته باشم! نظر شما در مورد فیلم‌هایی با موضوع خیانت چیست؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.