وسایل لازم برای کاشت ناخن با عکس (صفر تا صد آنچه نیاز دارید)

اگر قصد دارید ناخن کار شوید اولین قدم این است که بدانید چه وسایلی برای کاشت ناخن لازم است. ما وسایل مورد نیاز برای شغل کاشت ناخن شامل فهرست ابزار و وسایل لازم برای کاشت ناخن با عکس را برای شما تهیه کرده ایم.

اگر تازه شروع به کاشت ناخن کرده اید و نمی دانید برای شروع چه وسایلی لازم است، به جای درستی آمده اید. ما در این مقاله، لیست وسایل مورد نیاز کاشت ناخن با عکس برای افراد مبتدی و هر آنچه لازم است پیش از شروع کار به عنوان یک هنرمند ناخن بدانید را معرفی خواهیم کرد.

کاشت ناخن به نظر ساده می رسد اما در واقعیت، نیاز به دانش، صبر و وسایل حرفه ای دارد. برخی از اینفلوئنسرهای آنلاین، برندها و وسایل مختلف را توصیه می کنند اما اگر می خواهید مانیکور طولانی مدت داشته باشید، باید بر برندها، ابزارها و تمام وسایل لازم برای کاشت ناخن و ابزارهایی که تکنسین های حرفه ای ناخن توصیه می کنند، تمرکز داشته باشید.

من برای شما در مورد مواد و وسایل لازم برای کاشت ناخن که هنرمندان کاشت ناخن یا به اصطلاح ناخن کارها به صورت روزانه استفاده می کنند، جستجو و این راهنمای کامل از وسایل لازم کاشت ناخن برای افراد مبتدی را ایجاد کردم. در پایان این مقاله، متوجه خواهید شد که قیمت وسایل لازم برای کاشت ناخن چقدر است؟

پد لاک پاکن ژل باکیفیت

وقتی صحبت از ژل ناخن می شود، پاک کردن اغلب چالش برانگیزترین قسمت محسوب می شود. اکثر هنرمندان کاشت ناخن از فایل ناخن الکتریکی برای پاک کردن اکریلیک یا ژل استفاده می کنند. اگر می خواهید با ژل های نیمه دائمی کار کنید، همچنین می توانید پدهای ژل پاک شدنی را در لیست وسایل لازم برای کاشت ناخن خود قرار دهید.

وسایل لازم برای کاشت ناخن
دریل ناخن
وسایل لازم برای کاشت ناخن
دریل کاشت ناخن
وسایل لازم برای کاشت ناخن
لاک پاک کن ژل ناخن
وسایل لازم برای کاشت ناخن
استون

به منظور پاک کردن اکریلیک یا ژل با محلول های مبتنی بر استون، به پدهای لاک پاکن و گیره های ناخن نیاز پیدا خواهید تا محلول به کمک آن ها برای 5 دقیقه روی ناخن ها باقی بماند.

لیست وسایل لازم برای کاشت ناخن

همچنین بخوانید: اسم برای پیج ناخن کاری

لوازم جانبی و مبلمان

میز ناخن

لوازم مورد نیاز برای کاشت و طراحی ناخن
میز مانیکور قابل حمل
میز مانیکور قابل حمل
وسایل های لازم برای کاشت ناخن
میز مانیکور
میز 4 کشو
وسایل لازم برای کاشت ناخن
صندلی کاشت ناخن

اگر بودجه چندان زیادی ندارید، می توانید در گروه های فیسبوک هنرمندان کاشت ناخن محله خود، به دنبال مبلمان و میز کاشت دست دوم بگردید. به هر حال، اگر آماده سرمایه گذاری روی لوازم جانبی و لوازم مورد نیاز برای کاشت و طراحی ناخن هستید و طراحی برایتان اهمیت دارد در ادامه چند ایده آورده شده است.

چراغ رومیزی کاشت ناخن

چه وسایلی برای کاشت ناخن لازم است
چراغ رومیزی کاشت ناخن

چراغ میز کاشت ناخن حرفه ای یکی دیگر از وسایل ضروری برای افراد مبتدی در این صنعت محسوب می شود. نور، جنبه مهمی از ایجاد یک مانیکور بی نقص به شمار می رود. بنابراین، مطمئن شوید که یک چراغ انعطاف پذیر، ترجیحاً دارای هم نور سرد و هم نور گرم دارید.

ناخن مصنوعی و چسب

وسایل لازم برای کاشت ناخن

ناخن های مصنوعی از مد افتاده اند و روش های متعدد جدیدی جایگزین آن ها شده اند. اما ناخن های مصنوعی در برخی از موارد می توانند به کار بیایند. به عنوان مثال، اگر مشتری با ناهنجاری های بزرگ یا شکستگی ناخن مراجعه کند، شما می توانید این مشکل را بلافاصله با اعمال ناخن مصنوعی برطرف کنید. در نتیجه، مطمئن شوید که کیت ناخن دارای چند ناخن مصنوعی پلاستیکی و چسب ناخن خریداری کنید.

وسایل مورد نیاز کاشت ناخن چیست

برای کسانی که به دنبال مانیکور ساده و کلاسیک هستند، باید ابتدا ناخن ها را در آب ولرم و صابون تمیز کنید. به همین منظور، کاسه مانیکور یکی از وسایل لازم برای شروع کاشت ناخن است که برای افراد مبتدی عالی به نظر می رسد.

وسایل لازم برای کاشت ناخن
کاسه مانیکور

ارگانایزرهای مخصوص شغل کاشت ناخن

مهم نیست در سالن زیبایی کار می کنید یا خانه، باید همیشه وسایل خود را مرتب نگه دارید. به همین منظور، به چند کشو یا جعبه برای قرار دادن تمام لوازم جانبی و ژل ناخن خود نیاز پیدا خواهید کرد.

وسایل مورد نیاز برای شغل کاشت ناخن
نظم دهنده لاک
وسایل لازم برای کاشت ناخن
جعبه نظم دهنده لاک ناخن
وسایل لازم برای کاشت ناخن
قفسه لاک ناخن دیواری
وسایل لازم برای کاشت ناخن
کیف لوازم آرایش قابل حمل
وسایل لازم برای کاشت ناخن
قفسه وسایل کاشت ناخن

قیچی کاشت اخن

هنگام کوتاه کردن کوتیکول ها باید مطمئن شوید که از چاقی کوتیکول مخصوص و باکیفیت استفاده می کنید. در غیر اینصورت، ممکن است به مشتری آسیب بزنید. می توانید قیچی های کوتیکول با نظرات مثبت بسیار زیادی را در آمازون پیدا کنید؛ همچنین، می توانید آن را از توزیع کننده محصولات ناخن خود نیز تهیه نمایید. مهم نیست قیچی خود را از کجا تهیه می کنید، همیشه نظرات مطرح شده در مورد محصول را بخوانید و آن را پیش از استفاده تست کنید.

سوهان ناخن

لوازم مورد نیاز برای کاشت و طراحی ناخن
وسایل لازم برای کاشت ناخن

 یکی از وسایل مورد نیاز برای شروع کاشت ناخن سوهان است. تمام هنرمندان کاشت ناخن، مجموعه تاثیرگذاری از سوهان ناخن دارند. بنابراین، چرا شما چنین مجموعه ای نداشته باشید؟ شما می توانید سوهان های ناخن بسیار زیادی با شکل و سختی مختلف پیدا کنید. نگران نباشید، تعداد زیادی خواهید داشت اما به هر حال، از همه آن ها استفاده خواهید کرد.

به منظور کار کردن روی جزئیات کوچک و ایجاد یک مانیکور بی نقص، به برس های مختلف در کیت ناخن خود نیاز پیدا خواهید کرد. برس های مناسب در اندازه ها و شکل های مختلف وجود دارند و چندان گران قیمت نیستند. البته، بعد از آن که حرفه تر شدید و تجربه کسب کردید، می توانید برس های ناخن حرفه ای که باکیفیت تر و گران تر هستند را بخرید.

وسایل لازم برای کاشت ناخن
انواع قلم مو کاشت ناخن

جداکننده انگشت پا

بسیاری از تکنسین های ناخن از جداکننده های انگشت پا سیلیکونی برای تمیز کردن بعد از استفاده هر مشتری استفاده می کنند. به هر حال، اگر می خواهید از خدمات 100 درصد تمیز خود مطمئن شوید، من خرید جداکننده های انگشت پا یکبار مصرف و تعویض آن ها بعد از هر مشتری را توصیه می کنم. آن ها هیچ هزینه ای ندارند و هزینه کردن برای حفظ سلامتی مشتری ارزشش را دارد.

عقب زن کوتیکول

شما می توانید عقب زن های کوتیکول از جنس فولاد ضد زنگ (که کارآمدتر هستند) بخرید و آن ها را با سایر ابزارهای کیت ناخن استریل کنید. یا می توانید از عقب زن های کوتیکول چوبی یکبار مصرف استفاده کنید. مهم نیست کدامیک را انتخاب می کنید، مطمئن شوید که استاندارد بهداشت را در بالاترین سطح نگه می دارید.  

وسایل لازم برای کاشت ناخن
ابزارهای کاشت ناخن
وسایل لازم کاشت ناخن

دیسپنسرها

شما می توانید چند دیسپنسر خالی در کیت ناخن خود قرار دهید تا در مواقع نیاز، بتوانید آن ها را با الکل، استون یا مواد دیگر پر کنید.

وسایل لازم برای کاشت ناخن

فرم های ناخن

فرم های ناخن بهترین راه حل برای زمانی هستند که مشتریان درخواست کاشت ناخن های بلندتر را دارند. تنهاکاری که باید بکنید این است که فرم را قرار دهید، روی آن ژل بزنید، اجازه دهید زیر چراغ خشک شود و سپس، فرم های ناخن استفاده شده را دور بیندازید.

لامپ UV کاشت ناخن

در ابتدای حرفه خود، می توانید تنها یک لامپ UV بخرید اما به مرور زمان، چند لامپ UV مختلف در کیت کاشت ناخن خود قرار دهید. به عنوان مثال، می توانید یک لامپ UV یک دست، یک لامپ UV دو دست (که به شما امکان سریع تر کار کردن می دهد)و یک لامپ UV مخصوص پدیکور بخرید. هنگام خرید لامپ UV، به شدت خرید محصولی را توصیه می کنم که به دلایل بهداشتی دارای سینی پایینی نباشد.

وسایل لازم برای کاشت ناخن
وسایل لازم برای کاشت ناخن
وسایل لازم برای کاشت ناخن
وسایل لازم برای کاشت ناخن

دستکش و ماسک صورت

به عنوان یک هنرمند کاشت ناخن، باید مراقب سلامتی خود هم باشید. در نتیجه، تهیه دستکش و ماسک صورت و قرار دادن آن ها در کیت ناخن خود را فراموش نکنید. دستکش و ماسک صورت از شما در برابر ویروس ها، گرد و غبار و مواد شیمیایی موجود در محصولات ناخن محافظت می کند.

بالش دست

داشتن بالش به مشتریان شما کمک می کند تا دست خود را در حالت راحت تری قرار دهند و کار شما آسان تر می شود. بنابراین، عجله کنید و یکی بخرید.

پالت رنگ کاشت ناخن

وسایل لازم برای کاشت ناخن
وسایل لازم برای کاشت ناخن

احتمالاً تمام رنگ ها را در کیت ناخن خود نخواهید داشت یا شاید هم رنگی که مشتری می خواهد را تازه تمام کرده باشید. در چنین شرایطی، شما می توانید از یک پالت رزین برای ترکیب رنگ ها و به دست آوردن رنگ موردنظر مشتری استفاده کنید. شما می توانید هم پالت رزین و هم پالت حلقه ای روی میز کار خود داشته باشید.

اکلیل، برچسب و فویل

با وجود محبوبیت زرق و برق اکلیل، برچسب و فویل های رنگارنگ، به هیچ عنوان دوست ندارید آن ها را از دست بدهید.

ضدعفونی کننده های مخصوص کاشت ناخن

استریل و ضدعفونی کردن وسایل کاشت ناخن ضروری است و شما باید برای تضمین درست بودن فرآیند، مراحلی را طی کنید. ابتدا، شما به یک محلول باربیسید و ظرفی برای ضدعفونی کردن وسایل خود نیاز پیدا خواهید. برای جلوگیری از آسیب رسیدن به وسایل، پیش از استفاده حتماً محلول را بر اساس برچسب روی محصول تهیه کنید.

وسایل لازم برای کاشت ناخن
وسایل لازم برای کاشت ناخن

همیشه وقت کافی برای ضدعفونی کردن وسایل خود با باربیسید بعد از هر مشتری را نخواهید داشت. به همین دلیل است که به چند اسپری ضدعفونی کننده حرفه ای برای از بین بردن سریع و آسان باکتری ها و میکروب ها نیاز پیدا خواهید کرد.

وسایل مورد نیاز برای کاشت ناخن
وسایل ضروری برای شغل کاشت ناخن

یک یا دوبار در هفته باید تمام وسایل سالن کاشت ناخن خود را ضدعفونی کنید. مطمئن شوید که تمام فرآیندها برای ضدعفونی کردن تجهیزات سالن را می دانید و برای ابزارهای ضدعفونی کننده هزینه کنید. به من اعتماد کنید، حتی اگر هزینه ها کمی بیشتر شد، بدانید که این یک سرمایه گذاری یکباره است و ارزش هزینه کردن را دارد.

برای شروع شغل کاشت ناخن چه وسایلی نیاز است

علاوه بر ضدعفونی کننده ها، الکل چیز دیگری است که باید در کیت ناخن قرار بگیرد. بخی از محلول ها مانند ژل ناخن چسبنده هستند و بهترین روش برای از بین بردن این چسبندگی بدون آسیب وارد کردن به مانیکور، استفاده از الکل است.

وسایل ضروری کاشت ناخن
ضدعفونی کننده
لیست وسایل لازم برای شروع ناخن کاری

مواد ناخن

در کیت کاشت ناخن خود، در کنار تمام لوازم جانبی که در بالا اشاره شد، باید محلول های آماده سازی ناخن، پرایمرها، پایه ناخن، ژل ناخن در تمامی رنگ ها، ژل نیمه دائمی، لاک ناخن، روغن کوتیکول و براق کننده ناخن داشته باشید.

در ادامه، برندهای محصولات ناخن که توسط برترین تکنسین های ناخن توصیه می شوند را معرفی می کنیم:

 • The Gel Bottle – TGB
 • OPI
 • BrillBird
 • Diamond Nails
 • Kiara Sky
 • SNS Nails
 • Bandi

برخی از وسایلی که بهتر است در کیت کاشت ناخن خود داشته باشید

 • کیت کمک های اولیه
 • واکس پارافین
 • ظرف پارافین
 • اسکراب دست
 • کرم های مرطوب کننده

یک اپلیکیشن برنامه ریزی قرار ملاقات

یکی از نکات مهم در صنعت کاشت ناخن، اپلیکیشن برنامه ریزی قرار ملاقات است. این بدان دلیل است که برای تکنسین های کاشت ناخن، برنامه ریزی قرارهای ملاقات روی کاغذ بسیار دشوار خواهد بود. با اپلیکیشن هایی ازقبیل Appointfix، مشتریان خود می توانند از طریق لینک رزرو طی چند ثانیه قرار ملاقات را ثبت کنند. علاوه بر این، گزینه های بسیار زیادی ازقبیل ارسال پیام های یادآور متنی برای کاهش تعداد عدم حضور مشتریان، گزارش های مالی برای ردیابی درآمد، مدیریت کارکنان برای ناخن کارانی که دستیار دارند و غیره وجود دارند.

یک کیت کاشت ناخن کامل برای افراد مبتدی چقدر هزینه دارد؟

هزینه خرید یک کیت ناخن کامل برای افراد مبتدی به نظر بالا می رسد، اما در واقعیت، اینطور نیست. این یک هزینه یکباره است که ارزشش را دارد و برای مدت زمان طولانی باقی می ماند. اگر در نظر بگیریم که یک مته ناخن بین 20 تا 60 دلار هزینه دارد، تمام لوازم جانبی را می توان با 350 دلار و ژل ها و ضدعفونی کننده ها را با 200 دلار، ژل های چند رنگ و سایر مواد ناخن را با 300 دلار خرید. در نتیجه، کل هزینه شما حدود 900 تا 1000 دلار خواهد بود.

در پایان

وسایل لازم برای کاشت ناخن صفر تا صد با عکس را تقدیم شما نمودیم. گرچه برخی از آن ها ضروی نیستند اما برای اینکه به یک ناخن کار حرفه ای تبدیل شوید باید وسایل حرفه ای کاشت ناخن را تهیه کنید البته اگر بودجه کافی ندارید می توانید آن ها را به مرور زمان تهیه کنید. به هر حال امیدواریم با خواندن این مقاله پاسخ پرسش خود یعنی وسایل مورد نیاز کاشت ناخن چیست را گرفته باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.