تبریک سال نو به خواهر (رسمی و طنز)

شیرین‌ترین رابطه‌ی روی زمین زمانی شکل می‌گیرد که فرد شانس داشتن یک خواهر را پیدا می‌کند. داشتن خواهر بزرگ‌تر یا کوچک‌تر، نعمت محسوب می‌شود. ما با داشتن یک خواهر به یک پشتیبان، بهترین دوست، دردسرساز، فرزند و در برخی از موارد، مادر دست می‌یابیم. سال نو می‌تواند بهترین زمان به منظور بازگو کردن آرزوهای از صمیم قلب به خواهرتان باشد.

سال نو خود فرصتی برای دادن شکل جدید به این رابطه‌ی زیبا است. در این مطلب، مجموعه‌ی شگفت‌انگیزی از تبریک‌های سال نو مخصوص خواهر آورده شده است. بهترین پیام تبریک سال نو را برای خواهرتان از میان فهرست زیر پیدا کنید.

در سایت مینویسم همینک مطلبی درباره تبریک سال جدید برای خواهر بصورت اختصاصی برای شما آماده شده است همچنین میتوانید از مطالب متن زیبا و جدید تبریک سال نو ۱۴۰۰ و مجموعه شعر زیبا در مورد بهار مطالعه فرمایید.

تبریک سال نو برای خواهر

امیدوارم سال جدید رایحه گل‌ها و طعم موفقیت بی حد و اندازه را به زندگی خواهرم بیاورد. سال پربرکت و خوبی داشته باشی.

سال جدید و به یادماندنی را در کنار کسانی که دوستشان داری، برایت آرزو دارم  و امیدوارم که سال سرشار از موفقیتی داشته باشید. به سلامتی سال جدید، خواهر عزیزم.

امیدوارم که هر مساله ناخوشایندی را در سال جدید پشت سر بگذاری و در مبارزه‌ی زندگی پیروز شوی. می‌دانم که خواهرم بهترین است. با آرزوی بهترین‌ها!

امیدوارم تک تک رویاهای زندگیت در سال جدید به حقیقت بپیوندد، خواهر عزیزم. برایت سال نو بسیار شادی را آرزومندم.

حضور تو بسیار اهمیت دارد زیرا برایم یادآور روزهای طلایی دوران کودکی رنگارنگ است. سال نو مبارک، عزیزترینم.

سال نو سرشار از شادی، لبخند و موفقیت بی‌پایان را برایت آرزو می‌کنم. تو لایق بهترین‌ها هستی. سال نو مبارک!

می‌خواهم که در این سال جدید، قوی‌تر باشی و به عنوان یک مبارز رشد کنی. با هر چیزی در زندگی با جسارت روبرو شو. سال نو خوبی داشته باشی!

زندگی سرشار از موفقیت و سعادت بیشتری را برایت آرزومندم. سال جدید فوق‌العاده‌ای داشته باشید، خواهرم عزیزم!

 

تبریک بامزه سال نو برای خواهر

امسال، فقط می‌خواهم بگویم که خیلی خوش شانسی که خواهر عاقلی مثل من داری. سال نو مبارک، خواهر احمقم!

سال دیگری سپری شد و هنوز تو با تصمیمات پنج سال پیشت مشکل داری. سعی کن تصمیم جدیدی برای سال جدید نگیری و فقط انتخاب‌هایت را عوض کن. سال نو مبارک، خواهرم!

تو پیش از آن که خواهرم باشی، شریک جرمم هستی. بنابراین، چه می‌گویی؟ برنامه‌ی بعدی چیست؟ سال نو مبارک، خواهر عزیزم!

از هر دستاورد کوچک و بزرگت در سال جدید لذت ببر و مرا به خاطر داشته باش زیرا من همیشه از کارهای اشتباهت باخبر هستم. سال نو مبارک!

امیدوارم که مجبور نباشم لباس‌ها، لوازم آرایش، اسباب‌بازی‌ها، شکلات‌هایم را در سال جدید با تو تقسیم کنم مگر پست‌های اینستاگرام. سال جدید سرشار از شادی را برایت آرزو دارم. سال پربرکتی داشته باشی!

تبریک سال نو برای خواهر

تبریک سال نو از طرف یک خواهر به خواهر دیگر

تو خواهر منحصر به فردی هستی و از این که دوران کودکیم را در کنار تو سپری کردم، بسیار خوشحالم. ممنون بابت چیزهای خوب زیادی که به من یاد دادی و نشان دادی که چگونه می‌توانم خواهر خوبی باشم. سال نو مبارک، خواهر عزیزم!

از تقسیم اسباب‌بازی گرفته تا لباس‌ها و وسایل آرایش، از محافظت در برابر مشکلات گرفته تا جهان بی‌رحم، تو همیشه کنارم بوده‌ای و به من کمک کرده‌ای. سال جدید بسیار شادی را برای بهترین خواهر دنیا آرزو می‌کنم.

تو بهترین دوست و ستاره‌ی راهنمای من در قالب خواهر هستی. ما خواهرانی از یک مادر هستیم اما روحمان جدا از هم است. من برایت یک شروع تازه در سال جدید آرزومندم.

امیدوارم که رابطه‌ی ما به عنوان دو خواهر به سطح جدیدی در سال جدید برسید. خواهر عزیزم، سال جدید و سرشار از موفقیتی را برایت آرزو دارم زیرا تو لایق بهترین‌ها در این جهان هستی!

نکته‌ی مثبت داشتن خواهر این است که دیگر نیازی به یافتن بهترین دوست نیست. ممنون بابت تمام راهنمایی‌ها و حمایتی که طی سال گذشته از من کردی. سال نو مبارک!

 

تبریک سال نو از طرف برادر به خواهر

به عنوان بردار، آرزوی بهترین‌ها را برایت دارم و امیدوارم که در سال جدید به هر آنچه که می‌خواهی دست پیدا کنی. سال پربرکت و شادی داشته باشی، خواهر عزیزم!

تو همیشه در دوران کودکی مانند یک بچه لوس و مزاحم بودی و من ترجیح می‌دادم که به جای تو یک برادر داشتم. اما اکنون، زندگی بدون تو برایم غیرممکن به نظر می‌رسد. سالی سرشار از سلامتی و موفقیت را برایت آرزومندم.

تو پس از گذشت سال‌ها همیشه در کنار بوده‌ای. به عنوان یک برادر، آرزویی به غیر از خوشبختی تو ندارم. خواهر عزیزم، همیشه این چنین باش. سال نو مبارک، زیباترینم!

لحظات شاد بی‌شماری که در دوران کودکی در کنار هم سپری کردیم، گران‌بها هستند. تو برکت را به زندگی من آوردی. همیشه دوستت خواهم داشت. سال پربرکتی داشته باشی!

من قدردان تمام لحظاتی که در سال گذشته در کنار تو سپری کردم، هستم و برادر احمقت دوست دارد تا امسال را نیز در کنار تو باشد. تو بهترین اتفاق زندگی من هستی. سال نو مبارک، خواهر دوست داشتی من!

 

سخن پایانی

 داشتن خواهر، خواه بزرگ‌تر یا کوچک‌تر، احساساتی نظیر عشق، دلسوزی، علاقه و چیزهای خوشحال‌کننده‌ی دیگری را به زندگی ما می‌آورد. ما به عنوان خواهر یا برادر وظیفه داریم تا به ان‌ها بگوییم که چقدر برایمان مهم هستند و چقدر دلمان می‌خواهد کل سال را در کنار آن‌ها سپری کنیم. امیدواریم که مجموعه‌ی پیام‌های تبریک سال نو مخصوص خواهر در زمان شما صرفه‌جویی کند و شما را از دردسر نوشتن یک پیام تبریک سال نو زیبا برای خواهرتان نجات دهد.

این پیام‌ها را می‌توانید در پست‌های شبکه‌های اجتماعی، توضیح یک عکس مشترک زیبا با خواهرتان، روی کارت تبریک، در ایمیل‌ها، نامه‌ها، یادداشت هدیه، پیامک و غیره استفاده کنید. سال جدید را با نقطه‌نظر جدیدی نسبت به رابطه‌ی شیرین خود با خواهرتان که زندگی شما را به زیباترین شکل ممکن پرماجرا کرده است، جشن بگیرید!

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.