مبلغ وام ازدواج سال ۱۴۰۳ چقدر است؟

مبلغ وام ازدواج یکی از مهم ترین دغدغه های جوانانی است که می خواهند ازدواج کنند. اما متاسفانه به دلیل گرانی و افزایش شدید قیمت ها مبلغ این وام بسیار ناچیز است. همچنین در صورت افزایش مبلغ میزان اقساط آن افزایش می یباد. مبلغ دقیق وام ازدواج…

عکس های محل اقامت لوکس رونالدو در تهران

رونالدو قرار است به زودی برای بازی با تیم پرسپولیس به ایران بیاید و در ورزشگاه آزادی هر دو تیم به مصاف هم بروند. در ادامه می خوانید که این بازیکن سرشناس دنیا همراه با تیم خود در کجا قرار است اقامت داشته باشند.

تاریخ انتخابات مجلس ۱۴۰۲

در این بخش از سایت تاریخ برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال 1402 را می توانید بخوانید. همچنین تاریخ ثبت نام و بررسی سوابق از سوی شورای نگهبان در این مقاله نوشته شده است.

تاریخ اکران فیلم ددپول ۳ / اسامی بازیگران و هر آنچه درباره فیلم Deadpool 3 باید بدانید

فیلم ددپول یکی از فیلم های پرطرفداری می باشد که تا به امروز سه فصل آن تولید شده است. ددپول 1 در سال 2016 ساخته شد و بعد از دو سال در سال 2018 ساخت ددپول 2 به نیز به پایان رسید. به دلیل موفقیت فیلم ددپول در دو فصل قبلی آن سرانجام ددپول 3

خلاصه داستان فیلم باربی با بازی مارگو رابی و رایان گاسلینگ

فیلم باربی از سال 2014 تا به امروز چندین بازیگر و نویسنده تغییر داده است اما سرانجام در 2019 مارگو رابی به عنوان بازیگر اصلی این سریال انتخاب شد و با کارگردانی گرتا گرویک تولید فیلم باربی به پایان رسید.