اسنپ دراگون ۸۸۸ شیائومی معرفی شد!

دو تصویر از پشت و جلوی موبایل جدید موبایل شیائومی Mi۱۱ منتشر شده که نخستین موبایل جهان با پردازشگر اسنپ دراگون ۸۸۸ است. طراحی آن به طور کامل فاش نشده است اما عکس هایی از این مویابل و خبرهایی درباره تراشه اسنپ دراگون 888 اعلام شده است. این دستگاه مجهز به اندروید ۱۱ خواهد بود. دوربین اصلی Mi۱۱ نیز ۱۰۸ مگاپیکسل است.

مقابله با سایت های شرط بندی در دستور کار مجلس

آیا وام ازدواج ۱۰۰ میلیون تومان می شود؟

به گزارش خبرگزاری مهر :

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزموچاینا،  موبایل شیائومی Mi۱۱ چند روز دیگر(۲۸ دسامبر) رونمایی می شود. این دستگاه نخستین موبایل جهان با اسنپ دراگون۸۸۸ است.

البته هنوز شیائومی طراحی آن را فاش نکرده است. در همین راست دو تصویر زنده از این موبایل در وب سایت چینی ویبو رونمایی شده که پشت و جلویMi۱۱ را نشان می دهد.

در تصویر از پشت دستگاه یک ماژول مربع با سه دروبین و یک فلش ال ای دی دیده می شود. دوربین اصلی Mi۱۱ نیز ۱۰۸ مگاپیکسل است. همچنین شیائومی اعلام کرد این دستگاه با فناوری عکاسی رایانشی برای ثبت بهتر تصاویر عرضه می شود. دکمه کنترل صدا و خاموش و روشن کردن دستگاه نیز در کناره سمت چپ آن دیده می شوند.

تصویر دوم این موبایل نمایی از نمایشگر آن است که البته بالای آن مشخص نیست. با این وجود طبق گزارش های اخیرMi۱۱ دارای سوراخی روی نمایشگر و ۴ لبه خمیده است. همچنین شیائومی ادعا می کند نمایشگر دستگاه بسیار پیشرفته است.

همچنین نمایشگر مذکور رفرش ریت ۱۲۰ هرتز دارد. اطلاعات موجود در نمایشگر نیز نشان می دهد Mi۱۱ دارای پردازشگر ۸ هسته ای ۲.۴ گیگاهرتز است  که در حقیقت همان پلتفرم ۵G موبایل اسنپ دراگون ۸۸۸ به شمار می آید. این دستگاه مجهز به اندروید ۱۱ خواهد بود.

منبع خبر

هزینه رجیستر کردن گوشی در فرودگاه چقدر است؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.