اکبر خرمدین پدر و قاتل بابک خرمدین در زندان درگذشت، علت مرگ چیست؟

اکبر خرمدین که متهم به قتل پسر، دختر و دامادش بود، به دلیل بیماری در زندان به کام مرگ رفت. هنوز علت مرگ مشخص نیست. اما احتمالا به دلیل بیماری کرونا بوده است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما:

هنوز علت اصلی مرگ اکبر خرمدین پدر و قاتل بابک خرمدین که مقصر اصلی مرگ بابک خرمدین شناخته شد (به همراه همسرش) مشخص نیست. البته او قبلا به بیماری مبتلا بوده و احتمالا علت مرگ بیماری کرونا بوده است.

بابک خرمدین متولد سال ۱۳۵۳ در تهران بود و به دست پدر و مادرش به قتل رسید.

 

علت مرگ بابک خرمدین در زندان بیماری اعلام شده

اکبر خرمدین که متهم به قتل پسر ،دختر و دامادش بود به دلیل بیماری در زندان فوت کرد.
پدر بابک خرمدین اکبر خرمدین در زندان فوت کرد. بابک خرمدین به دست پدرش به قتل رسید. پدر و مادر بابک خرمدین جسد مثله شده او را به سطل زباله منتقل کردند. بابک خرمدین کارگردان سینما بود که پیش از او خواهر و شوهر خواهرش هم به دست پدرش به قتل رسیده بودند. پدر بابک خرمدین به قتل های ارتکابی اعتراف کرد.
اکبر خرمدین که متهم به قتل پسرش بابک خرمدین، دختر و دامادش بود به کام مرگ فرو رفت. پدر بابک خرمدین که از چند ماه قبل به اتهام قتل او و خواهر و شوهرخواهرش در زندان رجایی شهر به سر می برد هفته گذشته به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان رجایی کرج بستری شد. پدر بابک خرمدین حدود 80 سال سن دارد و بعد از ابتلا به کرونا به دلیل وخامت حال به بیمارستان منتقل شد و تحت معالجه و در مان قرار دارد.

 

همچنین بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.