کدام بازیکنان مد نظر پرسپولیس برای نیم فصل بعد می باشند؟

بازیکنان جدیدی که در نقل و انتقالات در نیم فصل دوم وارد تیم پرسپولیس می شوند، کدامند؟

گمانه‌زنی جدید در مورد بازیکنان مدنظر پرسپولیسی‌ها، کدام بازیکنان پرسپولیسی می‌شوند؟ پرسپولیسی‌ها به دنبال جذب بازیکنان جدیدی در نیم فصل هستند تا شرایط فنی تیم را بهبود ببخشند.

کدام بازیکنان در نیم فصل بعد به پرسپولیس اضافه می شوند؟

سرخپوشان پایتخت برای ادامه قدرت نمایی در لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ قصد دارند لیست بازیکنان را تقویت کنند.

آنها برای این کار، فعلا دو بازیکن جوان تاجیکستانی را در تمرینات خود اضافه کرده‌اند تا پس از تسویه حساب با گابریل کالدرون و باز شدن پنجره نقل و انتقالات خود، آنها را در باقی بازی‌ها در اختیار داشته باشند.

با این حال فعالیت کادر فنی برای پیدا کردن بازیکنان جدید ادامه دارد و آنها حداقل یک هافبک دیگر می‌خواهند که به احتمال قریب به یقین، این بازیکن هم خارجی است. حمید مطهری مربی پرسپولیس در تازه‌ترین مصاحبه خود، پرده از هدف اصلی کادر فنی از بازیکن مدنظرشان برداشت و صراحتا از عدم وجود یک یار بازیساز خبر داد.

با این حساب، پرسپولیسی‌ها به دنبال بازیکن خارجی جدید در پست پلی‌میکر هستند. این در حالی است که برخی می گویند غیر از یک بازیکن خارجی، یک بازیکن ایرانی هم مدنظر کادرفنی است و به زودی برای جذب بازیکنی که بتواند سطح فنی تیم را بالا ببرد، برنامه ریزی می شود.

و اما بازیکن هافبک ایرانی سروش رفیعی هافبک بازیساز سپاهان می باشد که درصدد است تا نیم فصل راهی پرسپولیس شود.

این روزها پرسپولیس یک مشکل عمده در خط هافبک خود دارد و آن نبود یک هافبک بازیساز است. به نظر خیلی از کارشناسان مشکل اصلی پرسپولیس در این فصل نبود یک هافبک بازیساز تخصصی است که بتواند برای مهاجمان این تیم موقعیت ایجاد کند.

حال با اعلام یک‌منبع آگاه، سروش رفیعی هافبک بازیساز تیم سپاهان به گل‌محمدی اعلام کرده است، آماده است در نیم فصل رضایتنامه خود را از باشگاه سپاهان بگیرد و به پرسپولیس بازگردد.

منبع: خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.