ترکیب بازی استقلال و پرسپولیس امروز شنبه ۱۳ آذر

تیم های استقلال و پرسپولیس در نود و هفتمین شهرآورد تهران، در بازی هفته هشتم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16:15 امروز در ورزشگاه آزادی در مقابل هم قرار می گیرند.

شاید سخت‌ترین تصمیم برای کادرفنی استقلال و پرسپولیس انتخاب ١١ مردی باشد که بخواهند تدابیر آنها را برابر همدر دربی امروز دنبال کنند. اما استقلال و پرسپولیس امروز شنبه 13 آذر با چه ترکیبی بازی خواهند کرد؟

ترکیب بازی دربی (استقلال و پرسپولیس) امروز شنبه 13 آذر

ترکیب بازی استقلال و پرسپولیس امروز شنبه 13 آذر

ترکیب استقلال در دربی امروز (احتمالی):

سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمد حسین مرادمند، جعفر سلمانی، مهدی مهدی پور، روزبه چشمی، رضا آذری، امیرحسین حسین زاده، رودی ژستد و کوین یامگا

به گزارش “ورزش سه”، یحیی گل محمدی در تقابلی دوباره با فرهاد مجیدی به دنبال این است تا تیمش را به نتیجه‌ای قابل توجه نزدیک کند. با توجه به تساوی سریالی آبی‌ها طی 4 هفته اخیر لیگ برتر، سرمربی سرخ‌ها به خوبی از این نکته آگاه است که حریف با انگیزه بالای برد در این دربی حاضر خواهد شد. جایی که او به دنبال سود بردن از فرصت‌های طلایی تیمش برای دستیابی به نتیجه خواهد بود.

ترکیب پرسپولیس در دربی امروز (احتمالی):

حامد لک، فرشاد فرجی، علی نعمتی، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا، مهدی ترابی، وحید امیری، عیسی آل کثیر، امید عالیشاه

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ تیم استقلال درحالی پا به این دیدار می‌گذارد که طی چهار بازی گذشته در لیگ برتر تساوی را تجربه کرده است. فجرسپاسی، گل گهر، نساجی و صنعت نفت آبادان چهار تیمی هستند که در مصاف با آبی پوشان قبل از این دیدار به تساوی دست پیدا کرده بودند.

پس از آخرین جلسه تمرینی روز گذشته مشخص شد که وریا غفوری نمی‌تواند در این بازی حساس تیمش را همراهی کند و به غیر از او، آرش رضاوند هم بازیکن مصدوم آبی‌ها بود که به تمرینات ملحق شد اما شانس کمی برای قرار گرفتن در ترکیب خواهد داشت.

با نظر فرهاد مجیدی طی دو بازی گذشته برابر نساجی مازندران و صنعت نفت آبادان، علیرضا رضایی در ترکیب اصلی حضور داشت و او در حضور رشید مظاهری و سید حسین حسینی به ترکیب ثابت آبی پوشان رسید. بر خلاف تصورات، مجیدی در این مسابقه حساس تصمیمی برای استفاده از رضایی ندارد و قرار است حسینی دوباره به دروان دروازه برگردد و در این مسابقه حساس حضور داشته باشد.

در خط دفاعی هم استقلال دچار تغییر می‌شود. استقلال با سه مدافع در مسابقات گذشته در مقابل رقبا بازی می‌کرد اما در این مسابقه با نظر مجیدی قرار است که چهار دفاع در ترکیب جای داشته باشند. در این ترکیب حضور سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند در قلب خط دفاع و حضور محمد دانشگر در سمت راست به جای وریا غفوری محتمل به نظر می‌رسد. در سمت چپ به احتمال فراوان هم جعفر سلمانی بازی خواهد کرد.

در خط میانی به احتمال زیاد 4 بازیکن حضور خواهند داشت؛ در کنار روزبه چشمی و مهدی مهدی پور به احتمال زیاد امیرحسین حسین زاده و رضا آذری بازی خواهند کرد. عدم آمادگی کامل رضاوند برای این مسابقه احتمال حضور آذری به عنوان جانشین او را پررنگ‌تر می‌کند.

زوج خط حمله هم دو بازیکن خارجی استقلال خواهند بود که درحال حاضر کوین یامگا با ثبت سه گل آمار موفق‌تری نسبت به رودی ژستد داشته و این دو در اولین تجربه شهرآورد پایتخت کار دشواری خواهند داشت تا اعتماد کامل هواداران را به دست بیاورند.

منبع: شایا نیوز/ ورزش سه

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.