ملکه رنجبر درگذشت، خاکسپاری بدون مراسم انجام می شود.

ملکه رنجبر بازیگر خوب کشورمان امروز پنجشنبه 8 اسفند در سن 81 سالگی درگذشت. علت فوت این بازیگر پیشکسوت کهولت سن اعلام شده است. درگذشت ملکه رنجبر هیچ ارتباطی با بیماری کرونا نداشته است و خانواده این هنرمند تصمیم گرفته اند که برای پیشگیری از شیوع کرونا و ازدحام جمعیت خاکسپاری ایشان بدون مراسم برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری مهر

ملکه رنجبر بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت

خاکسپاری بدون مراسم

به گزارش خبرنگار مهر، ملکه رنجبر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ظهر امروز پنجشنبه ۸ اسفندماه در سن ۸۱ سالگی درگذشت.

این هنرمند پیشکسوت از یک سال پیش به دلیل عمل قلب باز با عوارض جسمانی درگیر بود و سرانجام به دلیل کهولت سن ظهر امروز در بیمارستان کسرا دارفانی را وداع گفت.

براساس تصمیم خانواده این هنرمند به دلیل رعایت مسائل بهداشتی تصمیم براین گرفته شده است که آیین خاصی برای مراسم تشییع برگزار نشود و خاکسپاری این هنرمند فردا در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) صورت خواهد گرفت.

ملکه رنجبر متولد سال ۱۳۱۷ در رشت بود و سابقه ایفای نقش در فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی متعددی را داشت.

منبع خبر

به گزارش خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان

ملکه رنجبر بازیگر تلویزیون و سینما پس از تحمل یک دوره بیماری درگذشت.
به گزارش خبرنگار حوزه تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،ملکه رنجبر بازیگر تلویزیون و سینما متولد سال ۱۳۱۷ پس از تحمل یک دوره بیماری درگذشت.

سید عباس عظیمی رییس موسسه هنرمندان پیشکسوت در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، خبر درگذشت ملکه رنجبر، بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان را تایید کرد.

عظیمی درباره زمان مراسم تشییع این هنرمند، گفت: به خاطر شرایط موجود بعید می‌دانم مراسم خاصی برگزار شود و این موضوع بستگی به خانواده این هنرمند دارد.

وی بیان کرد: درحال هماهنگی برای قطعه هنرمندان هستیم که با توجه به تعطیلی فردا به صورت تلفنی مجوز صادر شود تا این هنرمند در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شود.

«زیر آسمان شهر»، «آشپزباشی»، «سایه روشن» و … از جمله مجموعه‌های تلویزیونی است که این بازیگر در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

منبع خبر

به گزارش خبرگزاری مشرق نیوز

ملکه رنجبر درگذشت

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت از درگذشت ملکه رنجبر، بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون ایران خبر داد.
به گزارش مشرق، ملکه رنجبر، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که با سریال «زیر آسمان شهر» به شهرت رسید، امروز (پنجشنبه ۸ اسفند) در گذشت.

سیدعباس عظیمی، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با اعلام این خبر گفت: «ملکه رنجبر، پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون، امروز در بیمارستان کسری دارفانی را وداع گفت و روحش آسمانی شد.»

منبع خبر

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.