پرسپولیس از مجری صدا و سیما شکایت نمی کند!

تابستان پارسال و پس از کسب چهارمین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر آقای عبدالرضا امیراحمدی مجری برنامه «صبح بخیر» در صدا و سیمای ایران این قهرمانی را با شوخی و ذکر لطیفه ای، هدیه ای از طرف مسعود سلطانی فر وزیر ورزش به پرسپولیس خطاب کرد. این مورد واکنش هایی را از سمت پرسپولیسی ها در بر داشت و اتفاقات پس از آن و عدم عذر خواهی مجری باشگاه پرسپولیس تصمیم به شکایت کرد که گویا اعلام کرده منصرف شده است.

بعد از اظهار نظر جنجالی و دادگاهی شدن این ماجرا، باشگاه پرسپولیس قید پیگیری شکایت از مجری صداوسیما عبدالرضا امیراحمدی مجری برنامه «صبح بخیر» را زد و برای این مجری قرار منع تعقیب صادر شد.

پرسپولیس از مجری صدا و سیما شکایت نمی کند!

به گزارش خبرنگار مهر :

تابستان سال گذشته و بعد از چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر ایران بود که عبدالرضا امیراحمدی مجری برنامه «صبح بخیر» این قهرمانی را با بیان یک لطیفه، هدیه مسعود سلطانی فر وزیر ورزش به پرسپولیس عنوان کرد.

این شوخی برای چند هفته جنجالی و خبرساز بود و واکنش پرسپولیسی‌ها را در پی داشت. باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به سازمان لیگ خواهان جلوگیری از ورود دوربین‌های تلویزیونی به ورزشگاه شد. سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس به خاطر این اظهارنظر دعوت به تلویزیون را قبول نکرد و گفت تا زمان عذرخواهی این مجری، با سازمان صداوسیما همکاری نمی‌کند.

ایجاد هجمه گسترده علیه امیراحمدی، باعث شد این مجری با انتشار یک ویدئو در شبکه‌های اجتماعی از پرسپولیسی‌ها عذرخواهی کند اما پرسپولیسی‌ها خواهان عذرخواهی در همان برنامه «صبح بخیر ایران» شدند. این مجری به جای عذرخواهی در تلویزیون، کاری کرد که خشم بیشتر مسئولان باشگاه پرسپولیس را در پی داشت و در نهایت آنها را مجبور به شکایت کرد.

«خدا همه رفتگان را بیامرزد به خصوص مرحوم گالیله را». این جمله‌ای بود که امیراحمدی در واکنش به درخواست عذرخواهی پرسپولیسی‌ها به کار برد و باعث شد پروسه شکایت این باشگاه از وی حدود یک سال به طول انجامد.

با این حال و بعد از گذشت ماه‌ها، امیراحمدی اعلام کرد دادگاه برای او قرار منع تعقیب صادر کرده و پرونده ختم به خیر شده است. این مجری در برنامه امروز دوشنبه با تشکر از مسئولان باشگاه پرسپولیس گفت: قاضی به باشگاه پرسپولیس گفت شما که ادعا دارید باشگاه بزرگی هستید، بعید است که با هر تلنگری ناراحت شوید.

منبع خبر

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.