سهیل سنگرزاده که ممکن است او را با نام های چطوری جون دل بشناسید مدتی است که مورد توجه قرار گرفته و عده ای همه حرف های انگیزشی او را بسیار قبول دارند و از طرفداران پر و پا قرص او هستند. سهیل سنگرزاده بدنساز است و از این طریق کسب درآمد می کند به تازگی خبری مبنی بر کلاهبرداری سهیل سنگرزاده در برخی خبرگزاری ها منتشر شده که به برخی از آن ها با ذکر منبع اشاره می کنیم. اینکه کلاهبردار بودن سهیل سنگرزاده واقعیت است یا شایعه و اینکه حتی گردنبدی که به گردن دارد نیز مسروقه است هنوز اثبات نشده اما خبرگزاری رکنا مدعی شده که برای این حرف ها سند و مدرک دارد. سهیل سنگرزاده بیوگرافی + آدرس پیج اینستاگرام + علت معروفیت او را بخوانید.

ماجرای کلاهبردار بودن سهیل سنگرزاده چیست؟

به گزارش خبرگزاری رکنا

در گام نخست بررسی های خبرنگار رکنا مشخص شد، سهیل سنگرزاده معروف به جون دل مبلغ 50 هزار دلار از یک خانم ایرانی مقیم استرالیا به بهانه سرمایه گذاری در املاک کلاهبرداری کرده است. این خبر را ماریا یا همان مریم 50 ساله یکسال قبل به خبرنگار بخش پرورش اندام رکنا گفته بود.به گزارش اختصاصی رکنا، در ادامه با انتشار این خبر، اسنادی به دستمان رسیده که مشخص شد جون دل در 5 فقره مبالغ 50 هزار دلار از این خانم کلاهبرداری کرده که 250 هزار دلار می شود. پس از انتشار این مطلب شخصی که از سهیل سنگرزاده و اطرافیانش ضربه وحشتناکی خورده بود با رکنا تماس گرفت و تمام این مطالب را تایید کرد و قول داد در ادامه دست به افشاگری های بیشتری خواهد زد. او گفت سهیل سنگرزاده اصلا آن چیزی که فکرش را می کنید نیست.جالب است بدانید شخصی که به قول خودش ریشه هایش درد را لمس کرده یک کلاهبردار به تمام معنا است. گردنبندی که در کلیپ هایش دیده می شود و نماد این کلاهبردار هم است برای زنی به نام پریسا . ح است که همراه 350 هزار دلار توسط جون دل به سرقت رفته است.یکی دیگر از قربانیان سهیل سنگرزاده به رکنا گفت که از این آدم و آشنایانش طوری ضربه خوردم که هنوز توانم ایستادن ندارم. به دلایلی که از گفتم آن معذوریم این شخص حاضر نشد جزییاتی بیشتری از این ماجرا در اختیار رکنا بگذارد.اینطور که به نظر می رسد تعداد شاکی های جون دل خیلی بیشتر این ها است. هم رشته های سهیل سنگرزاده تایید کردند که در اوایل دهه نود در بلوار فردوس تهران پس از ارتباط با زن ها کلاهبرداری های خود را شروع کرده و اقدام های خود را تا  ملبورن استرالیا و کالیفرنیای آمریکا ادامه داده است.

اعترافات یکی از قربانیان کلاهبرداری سهیل سنگرزاده:

یکی از قربانیان شیادی های سهیل سنگرزاده که در خارج از ایران زندگی می کند در گفتگو با خبرنگار رکنا گفت: من از طریق مادر سهیل با او آشنا شدم و سهیل به من ابراز عشق کرد ابتدا عشقش را باور نکردم الان سهیل را کاملا می شناسم. او می گفت عاشقتم است اما تا اقامت آمریکا را گرفت و زمانی که من بعد از کلی خرج کردن به سهیل و پیشرفتش در امریکا دیگر خرجی به او ندادم من را رها کرد و در خانه شخصی ایرانی که پولدار است و به گفته خود سهیل تعداد زیادی خانه در آمریکا دارد زندگی می کند. یک روز خانمی از استرالیا تماس گرفت و گفت سهیل از من مبلغ زیادی به بهانه سرمایه گذاری در املاک کلاهبرداری کرده است، پولی که برای برادر و پدرم می فرستادم اما سهیل از سادگی من استفاده کرد و این پول را بالا کشید.

سهیل سنگرزاده آدمی که نشان می دهد نیست

وی گفت: این رفتارها برای سهیل مثل تفریح است. برای اینکه برعکس شخصیتی که دارد خود را خوب مقابل مردم نشان دهد. اما در عمل این آدمی که نشان می دهد نیست. من سهیل را به خوبی می شناسم. سهیل کاملا آدم بی مسئولیتی است.

این قربانی در آخر به کسانی که سهیل سنگر زاده را دنبال می کنند گفت: چرا مردم از شخص دیگری باید انرژی بگیرد مخصوصا کسی که اصلا آن چیزی که نشان می دهد نیست. سهیل به هیچکدام از این حرف هایی که می زند اعتقاد ندارد. متاسفم از اینکه مردم از کسی حمایت می کنند که در خارج از کشور و با پول حرام زندگی می کند. سهیل را خیلی گنده کردند و او هم به سوءاستفاده هایش از آدم های ساده ادامه می دهد. سهیل فقط درحد حرف است. او با فریب پایش را به آمریکا باز کرد. مردم باید واقع‌بین باشند و هرچیزی را که می شنوند باور نکنند. سهیل این الفاظ را فقط مقابل دوربین بیان می کند.

منبع خبر

فیلم صحبت های زنی که مدعی شده سهیل سنگرزاده کلاهبردار است

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید