تلفات و خسارات زلزله ۵.۶ ریشتری کیش

صبح امروز شنبه 4 تیر 1401 زمین لرزه 5.6 ریشتری در 23 کیلومتری بندر چارک جزیره کیش را هم لرزاند و موجب ایجاد تلفات و خسارات شد.

صبح امروز شنبه 4 تیر 1401 ساعت 8:07:12 زمین لرزه ای به بزرگی 5.6 ریشتر در عمق 22 کیلومتری زمین در 23 کیلومتری بندر چارک، 25 کیلومتری کیش و 55 کیلومتری استان هرمزگان به وقوع پیوست که طبق آمار اعلام شده 37 نفر از هموطنان عزیز به هنگام زلزله مصدوم و راهی بیمارستان شدند که در این میان متاسفانه یک جوان 21 ساله جان خود را از دست داد.

مطالب پیشنهادی: هنگام وقوع زلزله چه باید کرد؟

آمار مصدومان زلزله کیش 4 تیر 1401

فاطمه نوروزیان سخنگوی دانشگاه علوم‌ پزشکی هرمزگان شمار مصدومان زمین لرزه صبح امروز جزیره کیش را 37 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد 4 مصدوم بستری و مابقی به صورت سرپایی مداوا شدند. رده سنی مجروحان بین 15 تا 54 سال بوده و یک جوان به دلیل سقوط از طبقه سوم دچار ضربه مغزی، خونریزی و شکستگی شد که بلافاصله به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفت اما متاسفانه جان خود را از دست داد.

زمین لرزه امروز در کیش که ساعت هشت و 7 دقیقه و 12 ثانیه صبح به وقوع پیوست، تاکنون بیش از 9 پس لرزه داشت و بنا به اعلام مسئولان منطقه تمامی نیروهای امدادی نیز در حالت آماده‌باش هستند.

تعطیلی ادارات و دانشگاه ها در کیش

زلزله امروز کیش ادارات دولتی و دستگاه‌های اجرایی را به تعطیلی کشاند. سعید پورزادی درخصوص برگزاری کنکور سراسری اعلام داشت:«با توجه به در پیش بودن کنکور سراسری برای بررسی همه جوانب جلسه اضطراری عصر امروز برگزار می‌شود.»

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.