درگیری خواهران منصوریان و پدر یکی از قهرمانان وشوو با شمشیر

درگیری خواهران منصوریان با پدر یکی از قهرمانان وشوو خبر ساز شد. تا این لحظه فقط خبرها و اتفاقاتی که افتاده است از زبان آن پدر شنیده شده و خواهران منصوریان در این باره چیزی نگفته اند، باید منتظر ماند و واکنش آنها را هم در این باره دید سپس قضاوت کرد.

احسان ده پهلوان پدر دو خواهر وشوو کار که ساتل گذشته در سالن مسابقات با خواهران منصوریان درگیری فیزیکی پیدا کرد امسال به دلیل ناداوری با مسئولین برگزاری درگیر شد. او امروز با همسرش برای توضیحات به فدراسیون مراجعه کرد که باز هم در زمان حضورشان در آنجا با مشکل بزرگی مواجه می شوند به طوری که کارمندان این فدراسیون با بیل به سر همسر او می زنند تا برای دقایقی او دچار بیهوشی شود.

وی افزود: در این میان خواهران منصوریان که در فدراسیون بودند به من و خانواده ام انواع اقسام بی احترامی ها را نثار کردند و با شمشیر تالو به ما حمله کردند. حتی من از آنها در خواست کردم پول من را که مبلغش 500 میلیون تومان بود برگردانند. حتی چت و ویس و شماره حساب هایی هم که برای آنها پول واریز کردم موجود است. الان در راه رفتن به شهرستان نهاوند هستم تا در آنجا از طریق مراجع قانونی پیگیر شکایتم شوم.

متاسفانه در این درگیری گردنبند همسرم گم شد. در خواست من این است فیلم مسابقه را چندین کارشناسان ببینند و نظر بدهند و اگر حق با نبود دیگر نمی گذارم دخترانم به ورزش حرفه ای در رشته وشوو ادامه دهند.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.