خرید و دانلود قانونی سریال جیران (قسمت اول تا ۲۳)

برای خرید قانونی سریال جیران از لینک مستقیم موجود در این نوشته استفاده کنید. دانلود حلال و قانونی سریال جیران قسمت 1 تا 23 با پرداخت نیم بها.

اگر به فیلم های تاریخی علاقه داشته باشید حتما با سریال جیران آشنایی دارید اگر تاکنون فرصت تماشای سریال جیران را نداشته اید می توانید تمامی قسمت های سریال جیران که تاکنون منتشر شده را با کلیک بر روی لینک دانلود سریال جیران دریافت کنید. سریال جیران بر روی پلتفرم فیلیمو قابل مشاهده و دانلود است که برای این کار نیاز به خرید اشتراک دارید اگر خرید اشتراک فیلیمو برای شما مقرون به صرفه نمی باشد می توانید با پرداخت مبلغ کم سریال جیران را به صورت قانونی و حلال دانلود و تماشا کنید.

خرید قانونی سریال جیران نیم بها

برای خرید و دانلود قانونی سریال جیران روی لینک زیر کلیک کنید:

درباره سریال جیران

سریال جیران داستان زندگی ناصرالدین شاه قاجار است که او را به داشتن زنان متعدد و حرمسرا می شناسند. داستان فیلم جیران روایتگر زندگی خدیجه تجریشی است که دختر یک باغبان ساده در روستای کوهسار است و شاه در یکی از شکارهایش او را به صورت اتفاقی می بیند و عاشق او می شود. جیران پس از ازدواج با ناصرالدین شاه تبدیل به سوگلی مورد علاقه شاه می شود تا جایی که شاه برای اینکه بتواند او را به عقد خود درآورد عقد یکی از چهار زن عقدی خود را باطل می کند!

در قسمت 21 سریال جیران سیاوش سارای گرجی را نجات می دهد و به نظر میرسد که به او علاقه مند شده. سیاوش از عشق جیران ناامید شده و به او می گوید تو به جای اینکه اوضاع مملت را تغییر بدهی خوت عوض شده ای…

در قسمت های بعدی سیاوش که از عشق جیران ناامید شده از قراولی استعفا می دهد و با سارای گرجی فرار می کند اما او را پیدا می کنند و جیران که خبرهایی از عشق او به سیاوش به گوش شاه رسیده مجبور می شود عشق او را کتمان کند و در حضور شاه بگوید که سزای چنین شخصی مرگ است.

جالب است بدانید که عشق سیاوش و جیران در واقعیت وجود نداشته.

بازیگران سریال جیران:

  • بهرام رادان در نقش ناصرالدین شاه
  • پریناز ایزدیار در نقش جیران و سوگلی ناصرالدین شاه
  • مریلا زارعی در نقش مهد علیا، مادر ناصرالدین شاه
  • غزل شاکری در نقش ملک زاده در نقش خواهر ناصرالدین شاه و همسر امیرکبیر
  • رعنا آزادی ور در نقش زن تاج الدوله، زن عقدی ناصرالدین شاه
  • مهدی پاکدل در نقش سلمان، ملازم ناصرالدین شاه
  • امیرحسین فتحی در نقش سیاوش، معشوق جیران
  • امیر جعفری در نقش میرزا آقاخان نوری، صدراعظم شاه

همچنین بخوانید:

سیاوش جیران را رها کرد و عاشق سارای گرجی شد

سکانس عاشقانه دیدار مخفیانه ناصرالدین شاه با جیران

لوکیشن سریال جیران

علت مرگ جیران همسر ناصرالدین شاه در واقعیت

سریال جیران چند قسمت است

جیران چند شنبه ها میاد

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.