زمان دقیق نمایش فیلم های ایرانی در جشنواره کن ۲۰۲۲

در جشنواره کن 2022 سه فیلم ایرانی برادران لیلا، عنکبوت مقدس و تصور حضورر دارند که طبق تازه ترین خبرها زمان دقیق نمایش این سه فیلم در جشنواره اعلام شده است.

جشنواره کن 2022 هفته آینده روز سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 در شهر کن کشور فرانسه آغاز می شود و تا 7 خرداد ماه ادامه می یابد و فیلم های جدید کشورهای مختلف در تمامی ژانرها با یکدیگر رقابت می کنند. از جذابیت های کن 2022 این است که سه فیلم ایرانی «برادران لیلا، عنکبوت مقدس و تصور» در جشنواره حضور دارند و قرار است با یکدیگر رقابت کنند. حال آنکه که طبق تازه ترین خبرها تاریخ نمایش و اکران فیلم های ایرانی نامبرده مشخص شده است. در ادامه خبر با اعلام تاریخ نمایش فیلم های ایرانی در جشنواره کن 2022 همراه باشید.

  • فیلم «عنکبوت مقدس» روز یکشنبه اول خرداد 1401 (22 می) نمایش داده می شود. کارگردان فیلم برادران لیلا، علی عباسی بوده و بازیگر نقش اصلی زن خانم زهرا ابراهیمی می باشد.
  • فیلم «برادران لیلا» روز چهارشنبه 4 خرداد ماه (25 می) به نمایش در می آید. بازیگران نقش اصلی این فیلم، ترانه علیدوستی، فرهاد اصلانی، نوید محمدزاده، پیمان معادی و سعید پورصمیمی هستند.
  • طبق اعلام وب سایت هفته منتقدان، فیلم «تصور» نیز 2 خرداد (23 می) نخستین نمایشش خواهد بود.

مطالب مرتبط: اصغر فرهادی داور فستیوال فیلم کن

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.