اینترنت رایگان سه دهک پایین را چگونه دریافت کنیم؟ (لینک درگاه ملی خدمات دولت و نحوه ثبت نام)

طبق اعلام وزیر اطلاعات افرادی که جزو 3 دهک اول جامعه هستند می توانند به درگاه ملی خدمات دولت اینترنت رایگان مراجعه کرده و اینترنت 4 ماهه دائمی دریافت کنند.

عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد به 3 دهک پایین جامعه که یارانه 400 هزار تومانی دریافت میکنند اینترنت رایگان دائمی 4 ماهه تعلق میگرد. در ادامه آدرس و لینک دریافت بسته اینترنتی رایگان (اینترنت رایگان یارانه بگیران 3 دهک اول) از درگاه ملی خدمات دولت آورده شده و شما را راهنمایی میکنیم که با نحوه گرفتن اینترنت رایگان 3 دهک پایین آشنا شوید.

نحوه ثبت نام اینترنت رایگان دولت برای سه دهک اول

3 دهک درامدی پایین جامعه از تاریخ 15 تیر 1401 می توانند با مراجعه به درگاه خدمات ملی دولت هوشمند به آدرس اینترنتی my.gov.ir برای دریافت اینترنت رایگان وزیر ارتباطات اقدام کنند.

نحوه فعال سازی اینترنت رایگان دولت برای 3 دهک اول جامعه با عکس مرحله به مرحله:

پس از کلیک بر روی لینک دریافت بسته اینترنتی رایگان از درگاه ملی خدمات دولت my.gov.ir وارد صفحه ای می شوید که باید شماره موبایل و کد امنیتی نمایش داده شده را وارد کنید:

اینترنت رایگان سه دهک پایین را چگونه دریافت کنیم

یک کد پنج رقمی به تلفن همراه شما ارسال می شود:

چگونه اینترنت رایگان دولت بگیریم

روی دکمه ورود به سامانه کلیک کنید. در صفحه بعد کد پستی شما نمایش داده می شود. روی دکمه ثبت اطلاعات کلیک کنید.

اگر شما مشمول دریافت اینترنت رایگان دولت برای 3 دهک درامدی پایین نباشید سامانه به شما اخطار می دهد و در صورتی که جزو مشمولان یارانه رایگان دولت باشید با ثبت اطلاعات خود می توانید اینترنت راگان دولت را برای خود فعال کنید و فرقی نمی کند از کدام اپراتور استفاده می کنید.

همچنین بخوانید: چگونه اینترنت رایگان بگیریم؟ (ایرانسل و همراه اول)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.