قاتل ساحل در پوست شیر کیست؟ پس از زنده شدن ساحل چه کسی او را دزدیده است؟

متهم اصلی داستان سریال پوست شیر چه کسی است؟دزدیده شدن ساحل (دختر آقا نعیم) به دست چه کسی اتفاق افتاده است، برای اطلاع از آخر داستان سریال پوست شیر و نقد و بررسی آن، ما را تا انتهای مطلب دنبال کنید.

سریال جذاب و معمایی پوست شیر این روزها به یکی از پربازدید ترین سریال های شبکه خانگی تبدیل شده است، در این سریال که به کارگردانی و نویسندگی جمشید محمودی و با بازی شهاب حسینی، هادی حجازی فر، علیرضا کمالی، مهرداد صدیقیان و… در حال پخش است معمای مهمی که ذهن تمام مخاطبین را به خود مشغول کرده بود این بود که قاتل ساحل چه کسی است و چه خصومتی با نعیم داشته است، اما پس از پخش قسمت ششم از فصل دوم سریال پوست شیر که مشخص شد ساحل دختر نعیم در سریال پوست شیر زنده است سوالی که برای مخاطبین پیش می آید این است که دزد ساحل دختر نعیم در پوست شیر کیست؟ متهم اصلی چه کسی است؟ با مینویسم همراه باشید تا با متهم اصلی داستان سریال پوست شیر آشنا و از آخر داستان پوست شیر آگاه شوید.

قاتل ساحل در پوست شیر

سریال پوست شیر از یک طرف به خاطر داستان جنایی و معماهایی که در طول قصه برای مخاطب ایجاد می کند و از سوی دیگر به دلیل بازی حرفه ای بازیگرانی چون شهاب حسینی، هادی حجازی فر، علیرضا کمالی به یکی از سریال های محبوب و موفق در بین سریال های نمایش خانگی قرار گرفته است.

برای اینکه بدانید ساحل پوست شیر را کی کشته، همراه ما باشید.

عکس و بیوگرافی بازیگران پوست شیر

قاتل در سریال پوست شیر

برخی پایان سریال پوست شیر را این گونه پیش بینی کرده اند که تا اینجای داستان و پیدا شدن نریمان و پس از آن پیدا شدن صمد همگی ساختگی و از قبل تعیین شده بود و تمام این داستان ها زیر سر لیلا و بهزاد می باشد که نعیم در دردسر بیفتد و باعث کشته شدن فرد دیگری بشود و برای همیشه یا در زندان بیفتد و یا اعدام شود و هیچوقت دستش به ساحل نرسد. در این میان هم به ساحل هیچ تجاوزی نشده و هدف آسیب رساندن به ساحل نیست وگرنه در این صورت ساحل کشته می شد و در حال حاضر زنده نبود. به همین دلیل لیلا شماره جدید نعیم را به بهزاد می دهد و به او خبر می دهد که نعیم در حال آمدن به باغ است، در این پیش بینی انتهای داستان پوست شیر هدف تنها نعیم و نابود کردن او است تا هیچوقت دیگر دستش به ساحل نرسد.

در پوست شیر قاتل ساحل کیست؟

بهزاد ناپدری ساحل

برخی از مخاطبین که تا اینجای سریال پوست شیر را مشاهده کرده اند معتقدند که متهم داستان بهزاد ناپدری ساحل است و او بهترین گزینه برای این معما می باشد. علت این گمانه زنی این بوده که ممکن است بهزاد قبلا دشمن قدیمی نعیم بوده و زمانی که متوجه می شود که نعیم به زندان افتاده به سراغ همسر نعیم رفته و با او ازدواج می کند و زمانی که متوجه می شود نعیم از زندان برگشته از ترسش، همسر سابق نعیم یعنی لیلا را طلاق داده و از خانه بیرون می اندازد، در یکی از صحنه های بعد از مرگ ساحل بهزاد ناپدری ساحل با کفش های گلی به خانه برمی گردد.

دلیل دیگری که گمان ها به بهزاد برای قاتل بودن را بیشتر می کند این است که انتخاب کردن بازیگری مانند بابک کریمی برای آن نقش کوتاه منطقی به نظر نبوده مگر اینکه آن نقش در روند داستان تاثیر به سزایی داشته باشد.

عشق سابق صدرا

صدرا قبل ازاینکه با ساحل آشنا شود در یک رابطه با دختری به نام تینا بوده که این دختر دیوانه وار عاشق صدرا است اما صدرا به دلیل دیوانگی و کارهای عجیب او، تصمیم به تمام کردن این رابطه می کند. اما زمانی که تینا صدرا و ساحل را در کافه می بیند رگ دستش را می زند و بعد هم با کشاندن صدرا به خانه اش باعث می شود رابطه صدرا و ساحل خراب شود با تمامی این قضایا بعید نیست که دزدیده شدن ساحل و ماجراهایی که تاکنون اتفاق افتاده کار تینا و کسانی است که او اجیر کرده است.

قاتلی که تا الان ندیدیم

ممکن است متهم داستان سریال پوست شیر و کسی که ساحل را دزدیده است کسی است که به دست مشکات ( شهاب حسینی) گرفته می شود و ممکن است این شخص همسر مشکات باشد که سر این شغل با مشکات بحث داشته که آخرش دخترش به دست قاتل درختی به قتل رسیده است و حالا خواسته تا تلافی کند و مشکات هم وارد این پرونده کرده است.

عکس شهاب حسینی در سریال پوست شیر

برخی از مخاطبین هم معتقدند که هیچ کدام از کسانی که تا به حال به آنها شک داشته ایم نبوده است و دزدیده شدن ساحل و متهم اصلی سریال پوست شیر یک قاتل سریالی است که یه سوژه جدید پیدا کرده است به این دلیل که کارش را به بهترین شیوه ممکن انجام می دهد.

سریال پوست شیر چند شنبه میاد

مرتضی دوست نعیم

برخی معتقدند که دزدیده شدن ساحل کار مرتضی است کسی که برای نعیم سیم کارت جدید آورد و به جز رضا پروانه و صدرا هیچ کس دیگری شماره جدید نعیم رو نداشته است و زمانی که به نعیم پیام دادن و فیلم زنده بودن ساحل را برایش فرستادند تنها می تواند کار مرتضی باشد.

برخی دیگر هم معتقدند که پیدا کردن شماره ی جدید نعیم برای کسی که فیلم زنده بودن ساحل را برای نعیم فرستاد ممکن است کار مژگان باشد. مژگان همسر صیغه ای رضا پروانه که البته در دزدیده شدن ساحل نقشی ندارد ولی چون زنی است که در مورد آینده ی خود نگران است ممکن است شماره نعیم را از گوشی رضا پروانه دزدیده باشد و به کسانی که بعدها در فیلم نشان خواهد داد فروخته باشد.

داستان و بازیگران پوست شیر

داستان سریال پوست شیرراجب زندگی مردی به نام نعیم است که پانزده سال زندان را به شوق دیدن دخترش تحمل کرده است، اما پس از آزادی اش از زندان متوجه می شود که همسرش از او طلاق گرفته و با مرد دیگری ازدواج کرده است و دخترش ساحل که دلیل نفس کشیدن او است شوهر جدید مادرش را پدر خود می داند، نعیم سعی دارد ذره ذره به دخترش ساحل نزدیک شود ولی با مشکل بزرگی مواجه می شود….

بازیگران پوست شیر

سریال پوست شیر در ژانر درام، جنایی و به کارگردانی جمشید محمودی و تهیه کنندگی نوید محمودی تولید شده است. این سریال یکی از سریال‌های پر بازیگر با نقش آفرینی هنرمند های مطرحی چون شهاب حسینی، هادی حجازی فر، پانته‌ آ بهرام، مهرداد صدیقیان، پردیس احمدیه، آناهیتا افشار، علیرضا کمالی، ژیلا شاهی، بابک کریمی، علی اوسیوند، ابوالفضل امیری، رضا بای، علیرضا استادی، احسان امانی، فرید سجادی حسینی، بهرام ابراهیمی، رویا جاوید نیا، بهزاد خلج، سعید دشتی، محمدرضا حسینی سروستانی و … است.

برای دریافت و دانلود قانونی سریال پوست شیر روی لینک زیر کلیک کنید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 نظرات
 1. امید می گوید

  سلام کار هدیه تهرانیه که توی نقش خواهر رضا پروانه بازی میکنه عاشق شدید نعیم بوده ولی نعیم بخاطر اینکه رفاقتش با رضا بهم نخوره باهاش ازدواج نکرده اونم لج کرده واقعا فک نکردین چرا هدیه تهرانی هنوز نیس ولی بازیگر فیلمه دلیل بد راه رفتنش هم همون سوختگی تو اتش سوزیه که رضا گفت به زنش

  1. Nahid می گوید

   یا خدااا …
   آره ممکنه

  2. علس می گوید

   خدا بهترین تحلیلی بود‌ک‌تاحالا شنیدم

 2. سینا می گوید

  فقط میتونه کاره آقای فاطمی باشه همونی که مژگان ژنه رضا پروانه تو خونش کار میکرد

 3. جویان می گوید

  قاتل اصلی بهزاده

 4. علی اصغر نوری می گوید

  سلام کار همکار مشکات هست شهاب حسینی .
  بهترین سرویسهای اطلاعاتی دنیا هم نمیتونه این همه حرفه ای عمل کنه پلیس رو پزشک قانونی و پیدا کردن شماره نعیم رو چون پلیس سر در گم شده ونعیم یک قدم از پلیس جلو هست یک نفر از اداره پلیس داره نخ میده .شک نکن.
  درود به سربازان گمنام امام زمان .

 5. کوثر می گوید

  دزد ساحل نه نعیم نه صدرای و نه مرتضی و نه بقیه مردا کسی که ساحلو دزده یک زنه و اگ به دستای ظریفش و دستبند های داخل دستش دقت کنید و همینطور وقتی داخل باغ هست و داره از ماشین پیاده میشه یک تیکه از صورتش لبش دیده میشه که سیگار گذاشته و زر لب زده و یک بازیگر زن در پوست شیر به نام رویا جاوید نیا هست که نقشش مشخص نیست پس در نتیجه دزد اصلی ایشونه🙂😂

  1. مازیار می گوید

   مادر صدراست رویا جاوید نیت