حامد آهنگی در کدام قسمت مافیا بازی کرده

اگر می خواهید بدانید در کدام قسمت شب های مافیا حامد آهنگی میاد، در این مطلب به معرفی قسمتی که حامد آهنگی در شب های مافیا حضور دارد، پرداخته ایم.

دو سالی می شود که شب های مافیا به عنوان یک رئالیتی شو و مسابقه خانوادگی و اجتماعی به یکی از برنامه های پرطرفدار تبدیل شده است. این برنامه یک رقابت بین دو گروه 12 نفره مافیا و شهروند از بازیگران زن و مرد می باشد که باید با هوشیاری کامل یکدیگر را شناسایی کنند. درحال حاضر شب های مافیا به سری چهارم رسیده و یکی از جذاب ترین قسمت شب های مافیا مربوط به حضور حامد آهنگی می باشد. شاید بخواهید فقط قسمتی از شب های مافیا که حامد آهنگی در آن حضور دارد را تماشا کنید، برای اینکه بدانید کدام قسمت شب های مافیا حامد آهنگی میاد، در این مطلب همراه ما باشید.

کدام قسمت مافیا حامد آهنگی بازی کرده

حامد آهنگی در قسمت سوم از فصل سوم سری 4 شب های مافیا حضور دارد

حضور حامد آهنگی در قسمت سوم از فصل سوم سری 4 شب های مافیا در کنار افرادی چون: سالار عقیلی، ایرج نوذری و مجید واشقانی، حسین رفیعی، یوسف صیادی، عباس غزالی، حسام نواب صفوی، امیر محمد زند، رامتین خداپناهی و علی صالحی می باشد.

آهنگ هندی در جوکر تایم حامد آهنگی

بازی حامد آهنگی در شب های مافیا
حضور حامد آهنگی در شب های مافیا

برنامه شب آهنگی چند قسمته

حامد آهنگی متولد17 تیر 1358 در بندر انزلی می باشد. آغاز کار حرفه‌ ای او در سال 1381 با شبکه باران بود. او در سال 1389 با دعوت حمید خندان در برنامه شب‌ های کیش حضور پیدا کرد و مدتی بعد به صورت ماهانه در جزیره‌ کیش به اجرای برنامه پرداخت.

برای دانلود قانونی شبهای مافیا 3 روی لینک زیر کلیک کنید:

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.