کنسرت ناصر زینعلی تهران ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

جزئیات کنسرت ناصر زینعلی تهران 30 خرداد 1401 را در این گزارش بخوانید. لازم به ذکر است که امکان خرید اینترنتی بلیت کنسرت ناصر زینعلی از ساعت 14 فردا چهارشنبه 18 خرداد ماه در سایت ملوتیک در دسترس متقاضیان قرار می گیرد.

ناصر زینعلی، خواننده جوان و خوش صدای کشور هفته آخر خرداد ماه در تهران کنسرت برگزار می کند. در این گزارش با ذکر جزئیات کنسرت ناصر زینعلی تهران 30 خرداد 1401 شامل مواردی از جمله زمان اجرا، سالن اجرا، سایت خرید بلیت و … همراه باشید. همچنین لازم به ذکر است که سایت مینویسم اطلاعات بیشتری از جمله هماهنگی ها، ظرفیت سالن اجرا و … ندارد. و فقط پشتیبانی سایت فروش اینترنتی بلیت در سایت ملوتیک به نشانی melotik.com پاسخگو شما می باشد.

مطالب پیشنهادی: دانلود اهنگ با توام ناصر زینعلی

جزئیات کنسرت ناصر زینعلی 30 خرداد 1401 در تهران

ناصر زینعلی 30 خرداد ماه در تهران کنسرت برگزار می کند که شروع بلیت فروشی فردا چهارشنبه 18 خرداد می باشد و متقاضیان می توانند از ساعت 14 فردا به سایت ملوتیک مراجعه اقدام به خرید بلیت نمایند. دیگر جزئیات کنسرت تهران ناصر زینعلی را در ادامه بخوانید.

  • زمان اجرا: دوشنبه 30 خرداد 1401 طی دو سانس 16:30 و 22:00
  • سالن اجرا: سالن نمایشگاه بین المللی
  • سایت خرید بلیت: متقاضیان جهت خرید بلیت به سایت ملوتیک مراجعه نمایند.
  • قیمت بلیط کنسرت: قیمت بلیط کنسرت معمولا از 130 هزار تومان الی 430 هزار تومان می باشد. بدیهی است که هر چه جایگاه صندلی به سن نزدیک تر باشد، قیمت آن گران تر است.
  • زمان فروش بلیط : چهارشنبه ۱۸خرداد ساعت ۱۴آغاز می شود.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.