چالش جدیدی که لئوناردو دیکاپریو و رابرت دنیرو به راه انداختند

رابرت دنیرو و لئوناردو دیکاپریو که در فیلمی به نام (قاتلان ماه کامل) باهم همبازی شده اند، به چالش جدیدی دست زده اند که از طریق انجام این چالش، هواداران می توانند با آنها همبازی شوند.

به گزارش سایت خبری باشگاه خبرنگاران جوان
به گزارش خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از هالیوود ریپورتر، روز چهارشنبه لئوناردو دی کاپریو و همچنین رابرت دنیرو به هواداران خود این شانس را دادند که با کمک مالی به خیریه، در فیلم جدید مارتین اسکورسیزی به نام «قاتلان ماه کامل» نقش کوتاهی داشته باشند!

هواداران می‌توانند با اهدای بودجه از طریق «همه در چالش» که از «صندوق غذای آمریکا» متعلق به لئوناردو دی کاپریو و همچنین «غذا در چرخ» و «بدون کودک گرسنه» حمایت می‌کند، وارد این چالش و مسابقه شوند. این کمک‌های مالی به تهیه وعده‌های غذایی برای افراد آسیب دیده از همه گیری ویروس کرونا کمک خواهد کرد.

دی کاپریو و دنیرو این چالش را در ویدئویی در حساب کاربری خود به اشتراک گذاشتند. این دو نفر متیو مک کانهی، الن دی جنرس و جیمی فاکس را نیز به این چالش دعوت کردند. ساعتی پس از آنکه دنیرو دی جنرس را به این چالش دعوت کرد، او گفت ۱ میلیون دلار کمک خواهد کرد.

منبع خبر

به گزارش خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، هواداران ۲ بازیگر سرشناس هالیوود این شانس را خواهند داشت که در فیلم مشترک آنها یعنی «قاتلان ماه کامل» یک نقش به دست آورند.

بر مبنای این فرصت افرادی که به کمپین «همه در چالش» کمک مالی کنند این شانس را خواهند داشت که با برنده شدن در یک قرعه‌کشی در فیلم «قاتلان ماه کامل» که توسط اسکورسیزی ساخته می‌شود در یک نقش کوچک جلوی دوربین بروند.

این پول صرف کمک به سه بنیاد خیریه که یکی از آنها «بنیاد غذای آمریکا» متعلق به دی‌کاپریو است، می‌شود. همه کمک‌ها صرف فراهم کردن غذا برای آنهایی می‌شود که بر اثر شیوع کرونا از دسترسی به غذا محروم مانده‌اند.

دی کاپریو و دنیرو در ویدئویی که در اینستاگرام دی کاپریو پست شده این درخواست را کرده‌اند.

رابرت دنیرو در این ویدئو گفته است: جمع‌های داوطلبانه ما بیش از هر زمان دیگری نیازمند کمک‌های ماست.

برنده این رقابت هم یک نقش عبوری در فیلم به دست می‌آورد و هم می‌تواند یک روز در سِت فیلمبرداری فیلم حضور داشته باشد و نیز در روز اول اکران فیلم با عوامل ساخت حضور یابد.

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.