داوران جدید عصر جدید علیخانی (فصل سوم)

فصل سوم برنامه پرطرفدار عصر جدید از 27 اسفند روی انتن تلویزیون می رود. این برنامه با تغییراتی در ترکیب داوران مجددا آماده پخش است. داوران جدید فصل 3 عصر جدید امین حیایی، ژاله صامتی، کارن همایونفر و مجید حسینی می باشند.

بیوگرافی داورهای جدید عصر جدید

امین حیایی:

داوران جدید عصر جدید علیخانی: امین حیایی

امین حیایی تنها داور دوره قبل است که در فصل 3 عصر جدید حضور دارد. امین حیایی متولد ۱۹ خرداد ۱۳۴۹ می باشد. امین حیایی امسال یکی از برندگان سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر 1400 بود. امین حیایی از جمله داوران خوش اخلاق عصر جدید دوره قبل بود که سعی میکرد دل همه را بدست بیاورد.

ژاله صامتی:

داوران جدید عصر جدید علیخانی: ژاله صامتی

ژاله صامتی که آخرین کار تلویزیونی اش مجموعه زیرخاکی می باشد یکی دیگر از داوران عصر جدید فصل 3 است. ژاله صامتی متولد ۱۴ فروردین ۱۳۵۱ در تهران است. ژاله صامتی چندین بار نامزد دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فجر شده است. ژاله صامتی بازیگر دوست داشتنی و موفق در آثار فراوانی حضور داشته و از جمله آثار معروف ژاله صامتی هتل، آژانس دوستی، این زمینی‌ها را می توان نام برد.

همچنین ببینید: نوروز ۱۴۰۱ چه سریال هایی پخش می شود

کارن همایونفر

داوران جدید عصر جدید علیخانی: کارن همایونفر

کارن همایونفر متولد 1347 موسیقی‌دان و آهنگساز نیز قرار است در عصر جدید جایگزین آریا عظیمی نژاد شود. کارن همایونفر تا کنون موفق به دریافت 3 سیمرغ بلورین بهترین اهنگ متن جشنواره فیلم فجر شده است. کارن همایونفر از هفت سالگی مشغول به فراگیری ساز پیانو و تئوری موسیقی در خانواده بهبود شد. وی پس از اتمام تحصیلات دبیرستان برای ادامه تحصیل در رشته موسیقی به انگلستان و سپس به ترکیه رفت. در انگلستان وارد مدرسه موسیقی «بیلکنت» شد و بعد از آن در کنسرواتوآر موسیقی «هاجِد تپهٔ» آنکارا، به تحصیلات تکمیلی خود ادامه داد.

دکتر مجید حسینی

داوران جدید عصر جدید علیخانی: دکتر مجید حسینی

از بین داوران جدید برنامه عصر جدید علیخانی دکتر مجید حسینی نسبت به دیگران کمتر شناخته شده تر است. دکتر مجید حسینی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و فعال رسانه ای است. در یکی از پیج های اینستاگرام که به اسم ایشان است این طور آمده که:

“خبر در سطح وسیع منتشر شده است که من داور عصر جدیدم !
این تخریب ها روی من اثری ندارد !
من در برنامه هایی که به مردم توهم برابری ‌ و امکان برنده شدن و‌رویا فروشی می دهد نمیروم؛ انها مردم را تخدیر می کنند !
امیدوارم مسیر برنامه درست شود ؛ و یک منطق علیه نابرابری به جای رویا فروشی به مخاطب بر ان حاکم شود!
ما به مردم امریکن تلنت و شو استعداد یابی میفروشیم ؛ و در عوض استعدادها را در اموزش نابود می کنیم !
اموزش در ایران علیه استعداد است ؛ هر چه استعداد خوب داریم بخاطر بی پولی ، له میشود ؛ آن وقت ما برنامه میسازیم که این توهم را ایجاد کنیم ؛ که همه به استعدادشان می رسند!
اتفاقا عصر جدید لحظه ای عصر جدیدی خواهد بود ؛ که اینکه استعدادها دارند نابود میشوند را نشان دهد؛ نقد کند و به منتقدان فضا بدهد نه طبیعی کنندگان نابرابری در استعداد!
اقای عصر جدید ! بیا واقعا جدید باش ! از نابرابری ها بگو !
استعداد ها را مدارس غیر انتفاعی، مافیای کنکور، خصوصی سازی اموزش و…، له کردند ؛ عصر جدیدی علیه انها می خواهیم !”

منبع: اینستاگرام

زمان پخش عصر جدید فصل 3

به نقل از روابط عمومی شبکه سه سیما، مهدی بلوکات_قائم مقام شبکه سه سیما با اعلام این خبر درباره جزئیات تولید و پخش فصل جدید عصر جدید توضیح داد: سری جدید «عصر جدید» از نیمه شعبان مصادف یا ۲۷ اسفند ماه سال جاری تا عید غدیر ۱۴۰۱ روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

وی در ادامه اعلام کرد: اجرای سری جدید «عصر جدید» همانند گذشته بر عهده احسان علیخانی است و هم اکنون مراحل راستی آزمایی شرکت کنندگان و پیش تولید برنامه در حال انجام است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.